Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masz rację jak najbardziej, muszę się ogólnie porządnie wziąć także za anatomię i napieprzać szybkie szkice sylwetek jak kiedyś. Naprawdę chciałbym iść w stronę tych obrazów i za jakiś czas zacząć na tym zarabiać. Znaczy parę dni temu ogólnie sprzedałem swój pierwszy obraz! Gościu kupił dla swojej panny jako prezent na wigilię. Gdzieś w Warszawie przy stole 24 grudnia otworzy to przy całej rodzinie, szkoda, że nie dowiem się reakcji. ;d
Also, trochę mnie boli to co piszesz. Bo przez to, że nie studiuję na ASP nie mam najmniejszych szans wkręcić się w odpowiednie towarzystwo, a nie ukrywam, chciałbym kiedyś móc wystawić się po różnych galeriach. Jednak jako taki artysta samouk to co najwyżej internetowa kariera.

Also:
O6jTqEJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Nikas tzn prawda jest taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby studiować na ASP w sumie, wystarczy zadbać o portfolio, a takowe już ładnie skumulowałeś. Naprawdę polecam to rozważyć, jeżeli tak widzi ci się ukierunkować artystycznie w życiu. A praca bardzo smakowita, też w sumie coś dzisiaj wieczór postanowiłem skrobnąć dla siebie na próbę w klimacie starych plakatów

nogi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeszkodzie to mi stoją pieniądze i to, że rodzice mi studiów nie zafundują. xd Inaczej to już bym sobie studiował. No nic, może kiedyś jak  się nachapam kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ano prawda prawda. Dzisiaj se jeszcze jedno studium machnąłem i tu już kompletnie w retro feeling poszedłem studium+3.pngstudium4+3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

bardzo smakowite, Nikas.Popracowałbym tylko nad fakturą sukienki, bo nie ma w niej w ogóle fizycznych ficzerów, a szkoda.

Ja za to pierwszy raz cokolwiek wyrenderowałem w Blenderze xD

No i projektuję opakowania i logo firemki jakiejś babki, co sprzedaje lakiery do paznokci.

I se jeszcze jedno logo machnąłem ostatnio

untitled.pngconcept.pnggvzwhm.png

 

i jeszcze takie cóś nwm

studium+5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no to btw, odkrywam magię Blendera i jako ćwiczenie projektuję sobie jakieś śmieszkowe meble i przedmioty nawiązujące do Memphis Group. Zadziwiająco czytelny ten blenderowski interfejs, długo byłem przekonany, że nigdy go nie ujarzmię

lastricco+no+3.pnglasticco+no+5.pnglastricco+no+7.pnglasticco+no+4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No poprawek pewnie będzie sporo, ale ponieważ GUI jest rysowane jako prostokąt podzielony na 9 (na gmlscripts jest na to fajny skrypt) to powiedzmy, że juz sie pozycje wyswietlania nie będą zmieniać nawet jak coś dodam, wiec chociaż "kształtem" finalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
14 godzin temu, Wojo napisał:

W takim stanie Almora pozostanie jedynie ciekawostką

Obecnie mam interfejs, ale taki mocno "debugowy" i własnie go zmieniam na sprawny i wyglądający, zeby móc go pokazywać i dodać obsługę gamepada. W najbliższych 3-4 miesiącach planuję zakup Xboxa i modułu UWP, żeby tam testować grę (obecnie robię to na PC), więc nie jest najgorzej. Głównie została mechanika jakichś cutscenek do questów, otwierania nowych przejść w lochach itd. oraz walka z AI (obecnie mobki wpadają w jakieś dziwne pętle i się kręcą dookoła osi...). Ale to rozmowa na inny temat, bedzie co pokazać niedługo, gwarantuję, nie bez powodu to GUI robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...