Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Wojzax: to są ludziki które ulepiłem z plasteliny więc jak mają wylądać:D Tło jest na przypał w 10sekund zrobione żeby zaprezentować postaci-tylko one się liczą i tu dokładnie taki efekt chciałem uzyskać jaki widać-stąd jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
postęp niesamowity, naprawdę gratuluję, sam zaniechalem modelowania głów po 2 ziemniakach

Postęp jest dlatego że buduje twarze w oparciu o ten twój Makehuman. Wychodzą koślawe i z wyłupiastymi oczami, ale przerabiam je w blenderze całkowicie i dopiero robię dalej.

Jak na razie nie widać za bardzo tekstury, porów itd. bo wszystko przykrywa normalmapa, ale spróbuję uwydatnić

 

@EDIT:

11BFA8P.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dopracowanego lineartu, najlepiej wektorowego, tego typu prace nie mają sensu. Wygląda jak przerysowane przez 12 latka w fotoszopie myszką z czegoś znalezionego na pintereście, niedomalowane kawałki, krzywe nieregularne linie (pomijam już kompletny brak dynamiki pędzla, jednolita grubość przez wszystkie fragmenty linii.. a nie jednak nie pomijam) Samo tło z napisem wyglądałoby lepiej. Btw. to się tyczy wszystkich nikasowych arcydzieł w tym stylu bo progresu niema żadnego, chyba że teraz niedopracowanie i niechlujstwo jest w modzie ale nie wydaje mi się bo sztuka nowoczesna jest w chuj dopracowana. Jak już futrzaki lionxa mają lepszą kreskę to znaczy że coś jest nie halo nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację, w końcu wypluwam średnio jedną pracę na miesiąc. Słabo więc o mocny progress.

pozdr

 

 

 

A być może nie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest coś w tym co mówi ZukleGugle. Chciałbym mieć realny progress i klepać pracę dziennie np. ale coś brak mi na to weny i czasu. Poza tym to sztuka, wszystko kwestia gustu. Ale dzięki za konstruktywną, chyba, krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniałem zawartości arta, tylko wykonanie, to że wypunktowałem niedopracowania to nie znaczy że prace mi się nie podobają, po prostu mogłyby by wyglądać znacznie lepiej przy dopracowaniu samej warstwy technicznej. Nikas jest jednym z nielicznych tutaj tworzących ciekawe arty, nawet jeżeli miejscami niedopracowane więc no offence pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bez dopracowanego lineartu, najlepiej wektorowego, tego typu prace nie mają sensu.

 

Nikas jest jednym z nielicznych tutaj tworzących ciekawe arty

 

No czyli jakiś sens mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają, nie nadają się ani do portfolio, do gry, ani na wystawę dopóki nie zostaną poprawione. Myślę że Nikas jest ambitny i nie zadowala go tworzenie tylko po to żeby sobie wojzaksy z gmclanu popatrzyły, chyba że się mylę to sory XD Szczególnie że pikselki w grach ma dopieszczone i cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol na wystawę. Na wystawę to trzeba być na ASP i mieć kontakty, ja mam szanse bliskie zeru żeby być w galeriach. Chyba, że w prywatnych za hajs. Poza tym są gusta i guściki, tutaj np. moja praca trafiła do Nakid Magazine, dzięki czemu zobaczyło ją dziesiątki tysięcy osób, a wcale nie uważam jej za najlepszą. Ba, nawet nie jest w topce. https://www.instagram.com/p/BUz012UD-eT/?ta...=nakid_magazine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa na n94games moje obrazki w ogóle nie mają racji bytu i nikt nie daje o nie jebania. Mam w sumie jeszcze jeden, ale kurzy się już od dawna. Może coś z tym pokombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robisz fanpage o jakiejś chwytliwej nazwie twoich obrazków, leczysz kompleksy spasionych i brzydkich lasek oraz całkowitych beta kolesi. Sprzedajesz plakaciki, koszulki, kubki z tym ludzikiem. I jesteś bogaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...