Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@up

Ładna prostota, pewnie kreskówkowe? Cały myk w tym jak Ci pójdzie animowanie tego.

 

chyba masz na myśli kena?

 

runing_across_the_room.png

 

Śmiejcie się jeśli chcecie ale...

Proporcje ciała mocno sugerują, że to dziecko albo młody nastolatek. Nie mowie juz o tym ze tlo wyglada jak szkoła, zważając że jest jakaś tablica, a na niej proste kształty.

Mam wielką nadzieję, że źle to interpretuje, a Ty nie masz tendencji pedofilskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się jeśli chcecie ale...

Proporcje ciała mocno sugerują, że to dziecko albo młody nastolatek. Nie mowie juz o tym ze tlo wyglada jak szkoła, zważając że jest jakaś tablica, a na niej proste kształty.

Mam wielką nadzieję, że źle to interpretuje, a Ty nie masz tendencji pedofilskich.

no wiesz co czuje się dość urażony za sugerowanie takich rzeczy na mój temat i przesadzanie w tej kwestii

 

to miał być przedpokój a nie szkoła a to co nazywasz tablicą to miał być obraz na ścianie...

i nie, nie miała ani nie jest to postać nie letnia... po prostu kiepski jestem jeśli chodzi o proporcje :X

 

zwłaszcza jesli weźmiemy pod uwagę na fotografię lub sztukę malarską i na prawdę dziwne rzeczy jakie w niej występują i nikt nikogo nie nazywa artystę takimi synonimami

np Paul Peel

 

Edit:

z dedykacją dla @I am vader fakt przerysowane na szybko więc proporcje są lepsze :P

bb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul peel to był jakiś stary pedofil także słabe porównanie

nazywać sobie tak możesz każdego którego sztuka ci nie odpowiada bo akurat też rysował/malował dzieci ale fakt pozostaje jeśli niema przedstawionego żadnego aktu seksualny/spożycia to rzucanie takimi frazami na prawo i lewo jest bezsensowne i to że dla ciebie ma to jakiś podtekst świadczy o tym iż to ty masz jakiś problem nie malarz

 

wystarczy spojrzeć na kościoły ile tam kupidynów przedstawionych jest na golasa

 

a społecznie w dzisiejszych czasach chyba nie da się bardziej poniżyć człowieka niż nazwanie go w ten sposób

bo same pomówienia nawet fałszywe nie raz niszczyły już życie nie jednemu.

 

prosty przykła: według ciebie tysiace rodziców to nic innego jak pedofile bo robią swoim pociechom zdjęcie gdy się kąpią lub latają na golasa na plaży?

chyba ostatnio firma disney przestała się z tym kryć robiąc film inside out

 

takich przykładów mogę podać setki

 

więc pomście choć trochę zanim zaczniecie kogokolwiek szykanować w ten sposób

 

 

i pomyśleć że miałem zamiar narysować lisicę zamiast człowieka ale jako ze rzadko rysuje ludzi to chciałem tak dla odmiany narysować kto by pomyślał że tyle kontrowersji to wywoła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniać nie będę bo talent masz bez wątpienia i wiem że to jeden z wielu rysunków-zupełnie przypadkowy.Ale ogólnie malowanie nagich dzieci w pozach i zabarwieniu wyraźnie erotycznym ( a przede wszystkim czucie takiej potrzeby kiedy możesz namalować absolutnie wszystko na świecie- a wybierasz nagie dziecko) jast baaaaaaardzo dziwne.I nawet gdyby okazało się że najwięksi malarze świata tak malowali-dla mnie malowanie takieo czegoś jest mocno podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie świadczy to o nie dojrzałości odbiorcy zwłaszcza jeśli widzi erotyzm tam gdzie go niema

bo żaden z przykładów nie miał jak to piszesz "dzieci w pozach i zabarwieniu wyraźnie erotycznym" więc ciężko mi ocenić co dla ciebie jest wyraźnym erotyzmem

 

raczej cała dyskusja polega na tym iż zostałem oskarżony o coś ohydnego a moje przykłady miały jedynie na pokazaniu iż nawet jeśli co podkreślam nie było moim zamiarem postać rysunkowa z powodu złych proporcji była odbierana jako nie letnia nawet wtedy to trochę gruba przesada sugerowanie mi takich skłonności dlatego podałem przykłady z sztuki

 

co prawda @I am vader mnie przeprosił na privie ale niestety jak widać tematy tabu przyciągają uwagę i inni czują ze teraz muszą dorzucić swoje dwa grosze, wolał bym coś narysować w między czasie niż tracić czas na odpisywanie na te głupoty

 

myślę że przykłady które podałem mówią same za siebie

 

plus taki malarz był by dla ciebie podejrzany nawet jeśli np dostał zlecenie od rodziców iż w taki sposób chcą uwiecznić swoją pociechę? i nie mówię tu o scenach erotycznych ale dla niektórych nagość równa się z erotyką.

 

Erotyka_ERO1_8_4bfbb075e5b04.jpg

artysta musiał nieźle fapać zanim ukończył to dzieło przecież przesycone jest erotyzmem i o zgrozo tam są dzieci, DZIECI!! jak nic spalić ten obraz bo demoralizuje a twórca to powinien w pierdlu siedzieć gdzie murzyn go będzie zapychał od tyłu... to znaczy gdyby jeszcze żył ale pewnie w piekle się smaży BUHAHAHAHAHAHAHAaaa... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a mi mocno z nowym stylem Davida Firtha

Miło to wygląda, bardzo lubię takie zdjęciowe fotomontaże, ale pomyślałbym o innym konturze. Biały świetnie się prezentuje w twoich pixel artach, ale przy takim stylu pomyślałbym o kolorze może odpowiednim dla koloru całej sceny, albo jakimś neonowym różu, który mógłby być miłym kontrapunktem by ożywić scenę

 

edit: dobra, pobawiłem się w gimpie i jednak biały chyba najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Biały pasuje mi do białych ramek kart. Na ramkach będą określone kategorie więzi społecznych, np. rodzinne, służbowe, śmakie, owakie, którymi łączysz kafle. Takie jakby carcassone tylko inne zupełnie.

 

Ej, mam nadzieję że nie wyglądają moje aż tak creepy jak u tego Firtha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no przecież to fotomontaż jak się patrzy. Wy wszyscy mysleliście, że Wojzax sam to malował od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Ignatus:

Trochę słaby ten efekt i nieciekawe kształty postaci, jakby byli ulepieni z plasteliny albo zamodelowani w 3D z kulek i sześcianów. W darkest dungeon jest po prostu fajna komiksowa kreska, dlatego to tak fajnie gra ze sobą, tutaj po prostu widać nałożony gotowy efekt. No i tło się zlewa, można by je rozjaśnić całościowo

 

np. tak

aD0Yu5g.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Normalmapy w unity zaczęły ni z tego ni z owego działać dość poprawnie :D nie jest to ideał (i na szyi ma błąd) ale sukces!

 

CRXzwXC.pngYECC8JK.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...