Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiechłem muszę przyznać, ale moim targetem na pewno nie są dzieci.

 

Nie miałem intencji nikogo urazić, tylko tak żartobliwie nawiązałem do tych prawdziwych mężczyzn. Dziwią cię faceci, którzy oglądają kreskówki, gdy samemu tworzysz gry komputerowe. Wiesz to śmieszne coś co uznawane jest za współczesną formą zabawki. Twoim targetem nie są dzieci? Kto gra w te gry? 50 letni hipsterzy zajmujący się sztuką abstrakcyjną? Patrzenie na kogoś z góry jest trochę śmieszne gdy tak naprawdę jedzie się na tym samym wózku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Więc według Ciebie kto miałby tworzyć gry dla dzieci? Może właśnie dzieci? xD

Oglądanie MLP przez ludzi w wieku +12 już kilka lat temu było smrodem na milę morską, a co dopiero dzisiaj.

 

No spytaj się Nikasa. Zrobisz pod publikę grafikę kuca, mało męskie, bądź gościem siedzącym przed kompem i rób gry o śmiesznym ludziku w kapeluszu, tak bardzo męskie xD Hipokryzja niektórych naprawdę rozwala. Wiadomo że twory dla dzieci są robione przez dorosłych, ale niektórzy tego jeszcze pojąć nie mogą. Ktoś tu chyba nie rozumie jak działa świat i pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że twory dla dzieci są robione przez dorosłych, ale niektórzy tego jeszcze pojąć nie mogą. Ktoś tu chyba nie rozumie jak działa świat i pieniądz.

 

Przyznajesz mi w tym rację, a jednocześnie próbujesz naśmiewać się z ludzi, którzy robią gry "dla dzieci".

Naćpany, czy niespełna rozumu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajesz mi w tym rację, a jednocześnie próbujesz naśmiewać się z ludzi, którzy robią gry "dla dzieci".

Naćpany, czy niespełna rozumu?

 

Przyznaję Ci rację bo nigdy nie negowałem tego, że gry dla dzieci robią dorośli. Niczego się nie naćpałem, po prostu nie zrozumiałeś chyba mojej wcześniejszej wypowiedzi. Wcześniej tylko nawiązałem do hipokryzji jednego użytkownika, który chciał pokazać jak bardzo jest męski i według swojej pokrętnej logiki nie tylko pojechał po mnie, ale i po własnej osobie. Żeby było jasne, z nikogo się nie naśmiewam a już tym bardziej z twórców gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No spytaj się Nikasa. Zrobisz pod publikę grafikę kuca, mało męskie, bądź gościem siedzącym przed kompem i rób gry o śmiesznym ludziku w kapeluszu, tak bardzo męskie xD Hipokryzja niektórych naprawdę rozwala. Wiadomo że twory dla dzieci są robione przez dorosłych, ale niektórzy tego jeszcze pojąć nie mogą. Ktoś tu chyba nie rozumie jak działa świat i pieniądz.

 

no tak, w końcu wiadomo, że tak samo kucyk jak i "ludzik w kapeluszu" to pedalstwo równego poziomu :bye1:

 

 

@czołg: system rozjebany, wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

heksy bym może ogarnął, sensowne ai już mniej, ale to co by mnie przerosło to multiplayer 1v1.

Więc zostaną same grafiki, kiedyś moze cos z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a jaki gameplay do tego planowałeś? Skoro to turówka to ogarnij multi gorące pośladki, z tym chyba nie bedziesz mial problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a jaki gameplay do tego planowałeś? Skoro to turówka to ogarnij multi gorące pośladki, z tym chyba nie bedziesz mial problemu

No myślałem nad tym, nawet mgła wojny sens w takim systemie. Spróbuję to sobie rozpisać i może coś będzie, ale kurczę tak bym chciał zrobić online, mimo że wiem że to kupa roboty i opłacanie serwerów i co tam jeszcze.

 

Super, tylko mi się nie podoba ta starucha

Ale tak ogólnie, czy masz jakiś pomysł na nią fajny?

 

@EDIT:

gN026cP.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No myślałem nad tym, nawet mgła wojny sens w takim systemie. Spróbuję to sobie rozpisać i może coś będzie, ale kurczę tak bym chciał zrobić online, mimo że wiem że to kupa roboty i opłacanie serwerów i co tam jeszcze.

 

Tym bardziej warto zrobić lokalnego multi, żeby zobaczyć czy koncept działa i dopracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nienajgorszy start, całkiem mi się podoba, ale radzę popracować nad spójnością:

1)Wszędzie unikasz czarnej obwódki to czemu na kołach ma być?

2)Masz anti-aliasing miejscami, a miejscami brak

 

P.S. Twój link do steam nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...