Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@nikas zapropsowałbym, ale nie zamaskowałeś ruchów pędzla i troszkę szkoda. Z daleka prezentuje się bardzo miło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

makieta.png

 

i sie na razie wyczerpała wena jeśli chodzi o nowe budynki. Na razie nie podbijam kontrastu, ani kolorow, zależy mi by mozna bylo dodać potem duzo dziwnych kolorowych przediotmów. A schody są faktycznie duzo za duze, niestety teraz pixelowanie tego mnie chwilowo odrzuca, ale pamietam by je zwęzić, jak mnie przyjdzie wena na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

ja tam nigdy nie zrozumiem jak można jeszcze dalej tłoczyć ten sam motyw. Jak mało trzeba mieć w sobie człowieka, by robić całkowitą kalkę Slendera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czołg Krymski

Można ;) Mimo liczbie klonów liczonych w liczbach z taką ilością zer, że najbardziej zagorzały matematyk tylu w swoim mokrym śnie nie widział, temat tajemniczej istoty ganiającej protagoniste po lesie dalej jest dość powszechny wśród twórców. I chodź używaniu go w celach edukacyjnych (do ćwiczenia umiejętności programowania czy tworzenia gier) nic nie stoi na przeszkodzie, to możesz mieć wątpliwości co do kreatywności twórców jeśli owy projekt powstaje w celach komercyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformówki to konkretny gatunek. Każda polega na skakaniu i bieganiu po dwuwymiarowej planszy, ale jednak różnią się. Nie tylko stylem graficznym ale również mechaniką. Jedne mają poziomy ograniczone czasem, drugie mają bieganie po ścianach, jeszcze inne mają elementy logiczne. Natomiast każdy Slender jest taki sam, co najwyżej zmienia się grafika. Mechanika dalej ta sama, bez żadnych "dodatków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...