Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
bardzo fajna poza i nogi, chociaż myślę, że lekko za bardzo jest wychylony do przodu, żeby mógł się tak utrzymać w pionie

stałem przed lustrem i się sugerowałem i dało radę nie stracić równowagi hehe iks de

jwo4it.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
bardzo fajna poza i nogi, chociaż myślę, że lekko za bardzo jest wychylony do przodu, żeby mógł się tak utrzymać w pionie

To daje fajne wrażenie jakby lewitował. Czołgu zrób gifa jak postać lata góra-dół powoli xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zaczniejsz rysować japońskie dziewczynki i zaliczyłeś chyba wszystkie duże fandomy.

już rysowałem :)

fajne rysunek

pisze coś żebym miał pierwszy post w 2016 cool.gif

dzięki, chyba... no bo jesli piszesz tylko by mieć pierwszy post to nie wiem czy mówisz szczerze :P

Czy to już jest niezdrowa fascynacja psopodobnymi ludźmi? xD

nie wiem ty mi powedz

 

a tu dalszy ciąg prototypu prototypa

png1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja o nic takiego nie pytałem to był jedynie argument dlaczego nie zyska fanów a prędzej ANtY fanów : DD

 

opinia pozytywna czy też negatywna, nie sprawią że nagle zacznę tworzyć interesujące gry (za głupi jestem na to ^.^)

 

ale nie martw się, to jest prawdopodobnie już mój ostatni duży projekt, którego i tak pewnie nie skończę, z resztą tworze go jedynie po to by zabić trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiele elementów ma dziwaczną perspektywę, a porozcierany ołówek nie pomaga, ale ogólnie ciekawie i dużo szczegółów. Kiedyś będziesz zachodził w głowę dlaczego tak chujowo rysowałeś i do takiego stanu dąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Myślałem że ludziom mija syndrom rozcierania palcem ołówka po pierwszych pryszczach już. Oducz się tego, bo to nie jest efektowne i ani trochę nie zahacza o termin światłocienia. Cieniuj rysikiem nie paluchem. No i poczytaj o rysowaniu wspomaganym przez naszkicowanie punktu perspektywistycznego czy cholera wie, to bardzo pomocne, bo obraz nie daje wrażenia głębi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe wytłumaczenie, ale tym razem prawdziwe :D obrazek sprzed 4 lat, nie progresowałem jakoś specjalnie, ale nawyki typu rozcieranie paluchem porzuciłem, wiadomo, ze rysikiem jest 2x bardziej czasochłonne, ale daje lepszy efekt jako całosć, jak znajde jakieś swoje akwarele i uruchomie skaner, to podrzuce coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...