Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Nikas, prostych włosów, a weź się spróbuj zmierzyć z bardziej pofalowanymi i lokami.

 

Shil, dla chłopca też spoko, co najmniej do ok. 10 lat powinno mu się podobać. Chociaż np. ta szynszyla to chyba raczej bardziej dla ciebie niż dla dziecka xD

 

to jest matte paiting prawda? Troche mi stylem czacha odstaje od reszty,

to jest tylko i wyłącznie lekka manipulacja zdjęciami, czaszka rzeczywiście wyszła trochę jak z innego stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę mógł ćwiczyć inne części ciała, jak już trochę potrafię głowę!

 

Ale nie rysuj idealnie en face, to malo naturalne, trudne by wyszlo dobrze.(patrz te jebane zdjecia do paszportu)

 

 

@Wojzax, ależ to nie jest szynszyla, tylko inne zwierze, tylko wyjatkowo szynszylopodobne :P ale bedzie tam jakis wiewióropodobny stwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no aż taki początkujący nie jestem Shil. Po prostu zamierzam rysować całe postacie, zamiast tylko i wyłącznie twarzy. BO WŁAŚNIE ZANIEDBAŁEM RESZTĘ.

 

no i napierdalaj te twarze az beda perfekt. a potem cycki, a potem reszte. w sensie, oczywiscie nie znaczy ze to jedyna droga, polecana przez duuuzo mądrzejszych ode mnie, ja tam nie robilam nigdy tak, ale musze przyznac, ze jakbym zaczela od nowa, to bym zaczela tą drogą, jest nieco łatwiejsza myssle. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jak bym miał teraz się uczyć rysować to od razu bym skipnął do cycków i tam został już chyba do końca B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam ze animacje nawet fajnie ci wychodzą ale tłą akurat robisz paskudne przynajmniej w mojej opinii wydają się robione na szybko i za mało uwagi poświęcone na detal może taki styl nie wiem mi się nie podoba

 

 

ale co ja tam będę się wymądrzał moje grafiki nie są lepsze a o animacjach których nie mam już nie wspomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

back to the przeglądarkowe flashowe bijatyki. Tło jak spod pędzla starej Git Produkcji. Oj, nie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi to połączenie nie leży, chociaż przekaz fajny...

 

 

Mam pytanie teoretyczne, jakby ktoś z Was robił match 3 i potrzebował gemów, a nie miałby możliwości uzyskać wektorowej wersji, tylko rastrową, to jakieś wielkości szukałby gema? Żeby to ładnie wyglądało i na kompie i na mobilnym, zeby zmniejszanie i powiększanie nie popsuło grafiki, to docelowo jaką wielość jednego tilesa/gema chcielibyście dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512px, chociaż już 128 może być dobre.

 

I wtedy na mobilkę się wrzuca pierwotny rozmiar 512px, bez skalowania?? Bo jak testuje (tak kulawo) to sobie przerzucam jpg na telefon i oglądam jako statyczne zdjęcie i zdaje mi sie ze to sporo dla telefonu...W sensie, jeśli wrzucisz, nie skalując tile 512 px na telefon, to nie zajmie on połowy ekranu w poprzek? A z kolei skalując i tak juz małe rysunki (powiedzmy linia w tilesie 512x512 ma 3 px, to po zeskalowaniu dwukrotnym juz niewiele jej zostaje) to sie w pewnym momencie dostaje rozmyta zupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...