Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Proszę B) , zrobiłem to tak:

Myślałem, że robienie wzorków jest o wiele trudniejsze, a robi się je w miarę łatwo.

 

#Wojzax: Szkoda, że bohaterzy są na podstawkach, wygląda to jak gra planszowa. Nie pasuje mi również sposób w jaki rycerz trzyma miecz, wydaje mi się, że lepiej wyglądałby jak trzymał by go nachwytem, a nie podchwytem. + Odbicia świateł na wszystkich postaciach, wyglądają miernie.

PS. Mam nadzieje , że rzeczka animowana.

 

Tak, miało to wyglądać na planszówkę. Rzeczkę zanimuję.

 

9ZHMsrB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

92bf0d1e88.jpg

Bitwa Pabianicka, 7 wrzesnia 1939. Walka o dworzec kolejowy. 4. kompanii por. Feliksa Kanclerza wspierająca pułk piechoty "Wilków" odpierają kilkukrotne natarcia niemieckich dywizji zmotoryzowanych i pancernych, w kolejnych kontratakach dochodzi do krwawych starć na bagnety a nawet pięści. Obrońcy Pabianic zostali ostatecznie rozbici w niemieckiej zasadzce po otrzymaniu rozkazu wycofania się do Łodzi, miasto zostało zdobyte przez niemców 8 września.

w sumie zapomnialem ze mam swoj temat od tego :P trudno niech bedzie tu raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko ale rysując już coś o naszym mieście mogłeś jednak bardziej się postarać. A wiem, że potrafisz po tym jak dodawałeś inne prace. Działo takie dosyć niechlujnie narysowane. Poza tym i tak fajnie bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cool.gif , zrobiłem to tak: >>Klik<<

Myślałem, że robienie wzorków jest o wiele trudniejsze, a robi się je w miarę łatwo.

No tak tą technikę znam ale twoja texturka raczej nie była robiona clonowaniem. Bo wzór jest bardzo wyraźny to nie jest jakaś randomowa papka jak na tym filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Odświeżę temat:Wilk.png

Edit: Miał być szybki szkic wykonany kredką, ale coś mnie pokusiło, aby pobawić się długopisem. W sumie mogłem tego nie rysować na kartce w kratkę :sleep1:

 

Lepiej będzie zczarnobielić skan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29p54k1.jpg

gdyby nie twarz to na kartce w kratkę ołówkiem by było git, ale jak już bawisz się w tablet czy coś w tym rodzaju to włóż w pracę więcej czasu*, po prostu nie śpiesz się, daj sobie czas na poprawki.

* - to nie jest hejt.

 

E: +nieproporcjonalny bark :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie twarz to na kartce w kratkę ołówkiem by było git, ale jak już bawisz się w tablet czy coś w tym rodzaju to włóż w pracę więcej czasu*, po prostu nie śpiesz się, daj sobie czas na poprawki.

* - to nie jest hejt.

 

E: +nieproporcjonalny bark :D

Będe musiał się zaprzeć :) . Lubie rysować, ale szybko się zrażam jak mi coś nie wychodzi, następnym razem będe rysował jakąś panienke, może wtedy się uda. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...