Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Shil, ale dupy to Ci ładne wychodzą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak Nikas przeciwstawia się słodzeniu dziewczynom na tym forum :thumbsup:

 

Co do tego statku, to ja lubię takie rysunki jak z kreskówki, a jeśli fantasy, to w ciepłych barwach. A obrazek jest fantasy, bo statek nigdy nie wyląduje xD Nie ma wlotu ciepłego powietrza, więc nie działa na zasadzie balonu a jeśli jest zamkniętym balonem, to gaz może jedynie go unieść w górę, albo nigdy go nie podnieść. Może też wypuszczać gaz przy lądowaniu, ale to mało ekonomiczne rozwiązanie. Oczywiście się wygłupiam. Obrazek bardzo ładny, ale nie w moim guście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nowości ode mnie

(18+ http://www.gmclan.org/uploader/6054/SAM_3240.jpg )

 

Pierwsze super, drugie średnie - zastanawiałam się przez moment co to. Jeśli to mają być dziury w suficie, to czemu nie widać ich krawędzi, sufit ma chyba swoją grubość. A jeśli to nie są dziury, to co... łuny od tych świetlówek? Takie poszarpane i bez rozmycia na krawędziach? Cegły po lewej nie trzymają perspektywy, jak cieniowałeś sufit, to niedbale - widać, że linie są prowadzone po łuku, a powinny być na ukos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propa - fajne ale chyba szybko się zacznie zacierać.

nic sie nie zatrze, generalnie jak się dba o tattoo (dobrze zrobiony) , smaruje pierwszy miesiąc kremem, nie wystawia za bardzo na słońce i wodę to nic się z nim nie dzieje, może odrobine jaśnieje jak skóra schodzi. Dobry sprzęt i tusze, trochę techniki, a później troche wysiłku ze strony noszącego tatuaż i można go zachować w praktycznie nienaruszonym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...