Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hm, w sumie to wiem o co chodzi - tonacja pracy też mi podpowiada, że niebieski to nie najlepszy pomysł. Ale jak jest ametyst, czy inne takie kolorowe, to przecież jest kolorowe, mimo że wśród brązowych skał.

ALe prawdą jest, że otoczenie wiele narzuca - wcześniej rysowałam taką wprawkę i tam spoko myślę pasował jaskrawo niebieski kamień:

 

krysztalowe4.jpg

 

 

Poprawione, jak tam?:

krysztalkigory5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie jakie są pomarańczowo brązowę ale świecące na niebiesko? chodzi o takie refleksy na samych kryształkach jak na tej wprawce:) Swoją drogą sam pejzaż,i góra to czysta poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię, że szkic był nie mój więc proporcji się nie czepiać

 

nie mów tak - zły szkic, to zła praca od samego początku, napracujesz się nad detalem, a dalej będzie coś nie tak.

Starczą jakieś poprawki - na początek ta Jego lewa noga - jest za dłuuga, powinna się skończyć tak na oko pod nadgarstkiem - prosta poprawka a dużo zmieni. Zaokrąglij trochę to drugie kolano, bo spłaszczone jakby w coś uderzył.

 

Co do kolorowania, to podoba mi się ubranie, ale nie twarz. Za różowa, za fioletowa, więcej czerwieni, żółci, a ten cień tak czarny jest... to nie jest ciemnobrązowy, ani fiolet, to nie jest jakiś konkretny kolor, tylko zaczernienie, a to źle... i co ma za białą kropkę na twarzy, to jakiś błysk czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...