Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dilek - technicznie grafiki swietne(z wyjatkiem tego handarta), tzn. nie widac zaniedban etc, ale tak naprawde, to porzadne 70% z tych grafik stanowia zdjecia z netu.. anyway, kompletny brak pomyslu. rozumiem, ze chodzi o utrzymanie grunge'owo metalowego stylu :D? jesli tak, polecam jako motyw glowny uzyc gitary, a nie rozerwanego na strzepy pokazanego z niesamowita dokladnoscia ludzkiego trupa (to tylko taka przenosnia) ;-) pozatym, moglbys dla klimatu zrobic cos w sepii/monocolor, bo z doswiadczenia wiem, ze to dziala :)

 

pozdrawiam - respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może teraz animacje?

 

Podpowiem: animację można robić w WMM (WindowsMovieMaker) i GMIE(GameMakerImageEditor).

Jutro dam filmiki które zrobiłem w programie Pivot. Do ich obejrzenia jest potrzebny ten program. Napewno w necie gdzieś jest... Poszukajcie bo animacji dam sporo 50 plików .piv + 10 plików .piv w folderze "Michalczyk"

 

Podpiąłem do "Galerii Grafik".

Patrysław

 

Dlaczego?

Matthew

 

Żeby nie było syfu - to chyba oczywiste, prawda? I niepotrzebnie skasowałeś początek posta, bo teraz trochę niewiadomo, o co ci biega.

Patrysław

 

To mogłeś dopisać coś...

Matthew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

xD

 

Ok, teraz chyba moja pora. Od dłuższego czasu ćwiczę się w rysunku "tradycyjnym", wydaje mi się że wychodzi mi to dużo lepiej niż kiedyś. Sami oceńcie.

teenice.deviantart.com

Mało prac, ale będzie więcej :P. Na DA jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, jednak konto przeszło na czas "hibernacji" podczas gdy ja doszkalałem się.

 

EDIT

i jeszcze:

http://img208.imageshack.us/img208/1944/nonamenoshadeis5.jpg

Ranma nie marudź xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...