Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kuhfa, pastelami namalowała.

 

Nie wiem o co Wam chodzi.

 

Rysowałam w PS, myszką, bo nie mam tabletu, używałam twardego podstawowego pędzla, a tekstura to namalowane przeze mnie kilka wijących się roślin, powtórzone i na warstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Paintcie? Bardzo śmieszne... Tak śmieszne, że aż czkawki dostałem.

 

 

PS to Photoshop...

 

ech, a coś o samym obrazku?

 

zarzucam drugi, rysunek do gry, Pięciokrąg, fragment mapy. Chciałam zapytać czy horyzont powinien być tak okrągły przy tej odległości?

 

mapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałaś o pani, proszę bardzo. Nie wygląda to ani estetycznie, ani ładnie, ani ciekawie gdy narysujesz kobiecie oczy dwa razy większe od ust. Prawą pierś ma chyba cięższą od lewej. Dziwnie długie uda, dlatego że narysowałaś krocze pod samym pępkiem. Tłuste włosy. Niewymiarowy kciuk. Brak paznokci. Kaniec filma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałaś o pani, proszę bardzo. Nie wygląda to ani estetycznie, ani ładnie, ani ciekawie gdy narysujesz kobiecie oczy dwa razy większe od ust. Prawą pierś ma chyba cięższą od lewej. Dziwnie długie uda, dlatego że narysowałaś krocze pod samym pępkiem. Tłuste włosy. Niewymiarowy kciuk. Brak paznokci. Kaniec filma

 

 

 

Hmm, to jakieś uprzedzenie do mangi, oczy są specjalnie przerysowane...

Włosy mnie zmartwiły, krocze zaraz się zagumkuje :) pieprzyć paznokcie, a kciuk jest za długi w sensie? :)

 

 

A tu z "normalnymi", nie mangowymi oczami, praca dzisiejsza. Włosy średnie, bez tabletu to się rysuje je do bani, więc zazwyczaj zaprzestaję na takiej szopie.

 

dziewczyna5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...