Skocz do zawartości

Film animowany "Dawno temu"


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spotyka swój niegdysiejszy obiekt westchnien, tajemnicza czarnowłosą lasencję która zdaje się coś ukrywać, i to coś kozackiego.

"ehh te dupy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z krasnoludów elfów, czarów, a tym bardziej homoeseksualizmu i innych dziwactw chyba jednak zrezygnuję :D

Ale bez paniki takie postacie jak Albercik czy Borys uratują sprawę, a zack zawsze można zmienić na coś bardziej ojczystego :D

Do tego wpadla mi w łeb koncepcja żeby przez cały film nie pokazać mordy głównego bohatera, ale jeszcze zobaczymy coz tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest biskup klepiący zakonnice po dupach i bijący rekordy na pół litra, zgrzybiały sparaliżowany starzec - król - którego jęki rozumie tylko jego 12 letnia wnuczka, przez którą wydaje wszystkie rozkazy (a ludzie zaczynają sie zastanawiac czy to nie wnuczka czasem rządzi a król tylko pluje sobie w brodę i stęka), Albercik, olbrzym z umysłem pięciolatka, który jednym palcem zdmuchnał by pudziana, ale nie lubi się bić, za to chętnie zatańczy czy zaśpiewa , Borys, brutal, miłośnik tortur, abstynent, od kiedy się okazało że kiedy Borys się napije zaczyna żalić się i płakać jak dziewczynka, a to wszak takiemu brutalowi nie przystoi, no i wielu innych interesujących jegomości z jednookim sadomasochistą w lochu na czele

 

Acha i fymyk2 jest że tak powien nieaktualny, wątpie żeby któraś ze scen z niego znalazła się w wersji finalnej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% filmu to będą jednak dialogi i sprawy czysto fabularne nie akcja, więc staram się nakreślić charakterystycznych bohaterów, łączących brutalny i niebezpieczny świat z czarnym humorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemanko, mam do was bracia ######scie, ale to ######scie wazne pytanie.

http://www.sendspace.com/file/65na6r <-- tutaj maly fragmencik filmu (1 minuta) jedna scena z muzyczką sklejona przeze mnie, i o tą muzykę tutaj chodzi. Jak zapewne niektoórzy z was wiedza mam zamiar starac sie o przyjecie do lodzkiej filmowki, i tu leży pies pogrzebany bo pojutrze są konsultacje a ja chcialem sie pokazac z jak najlepszej strony. Tak wiec skleilem jedna scene, i jakąś muzyczke na szybko - i pytanie jak owa muzyka brzmi, czy sie nadaje/pasuje. To dla mnie bardzo ważne więc prosze o szczere do bólu wypowiedzi. Przy okazji jeśli znajdą sie jakies sugesie co do samej animacji piszcie śmiało (tylko nie piszcie o niedopasowaniu kolorow w pojedynczych ujęciach bo to akurat poprawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś rady które sample wypieprzć? Słuchałem tego juz tyle razy ze kompletnie stracilem obiektywnosc. Icos mi nie pasuje jak ona do wody skacze w tym samplu, ale nie wiem czy tylko mi czy to sampel jest z dupy

dodam że działam na wersji demo FL więc samego pliku nie moge zapisac jedynie export do mp3, wiec zamkne FL - już nic nie poprawie, dlatego takie parcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, nie mogłeś tego na swojego upa? Bo na sendspace mam 20kb transfer, a z gmc upa mam ok 100 ;/ W edit dam ocenę i moje zastrzeżenia.

 

Edit:

 

Ogólnie dobre, ale muzyka i ogólnie dzwięk jest z deka za cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popoprawiałem nieco i ogólnie gitara bo przynajmniej jeden problem mam z głowy ciesze sie ze sie podoba, duża ulga :] Teraz jeszcze dorysować brakujące 20 sekund ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swój klimat muza pasuje , a przyokazji chciałbym zapytać jak dokładnie się zabierasz za te animacje i w jakim programie podstawiasz dzwięk . Mam pomysł na ciekawy film i jeśli mógłbyś mi to opisać to na prawdę będę Ci serdecznie wdzięczny. Z góry dziekuję i pozdrawiam , Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo rysuje w photoshopie na warstwach klatka po klatce zapisuje w png, klatki złączam w virtualdubie, muzyka w FL a dźwięki w FL albo audacity. A jeśli chcesz iść łatwiejszą ścieżką to polecam Anime studio. mnie osobiście robienie grafiki wektorowej strzasznie wkur..irytuje ale animacje sie robi niby prościej no i dodajesz jakieś kości i inne ściemniacze. Z adobe premiere ani vegas nigdy nie korzystalem ale tez podobno sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...