Skocz do zawartości

TimeSurf


Shockah

Rekomendowane odpowiedzi

może być, tylko czy na filmiku w momentach np. z laserami w których włączasz spowolnienie czasu, nie łatwiej by było po prostu zastopować czas?

musisz coś z tym zrobić, chyba, że jakoś automatycznie wybiera daną moc...

 

3.5/5 ale dostaniesz 4 : o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być, tylko czy na filmiku w momentach np. z laserami w których włączasz spowolnienie czasu, nie łatwiej by było po prostu zastopować czas?

musisz coś z tym zrobić, chyba, że jakoś automatycznie wybiera daną moc...

Właśnie o to chodzi, że na niektóre obiekty działa tylko jedna moc, albo w ogóle. Te obiekty mają na sobie kolorową poświatę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba odświeżę temat, ale mam pytanie - co z tą grą?

 

Zapowiadało się tak pięknie, a teraz o niej zapomniałeś? Czy prace dalej idą? Mam nadzieję, że nie robisz innego projektu?? Wrzuć chociaż demo żebyśmy wszyscy zobaczyli jak się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjną w Gmie? :jezor:

 

Pozatym to nie wygląda mi na "jakąś tam platformówkę". Po filmikach czuje, że ta gra byłaby hitem. Jeszcze tylko mógłby dorobić tryb na 2 albo przez neta i robić wyścigi w kilka osób - to by było zarypiste.

 

E: Czy tą komercyjną gierką jest TLOA? To już ciekawsza byłaby ta gra... i więcej ludzi by kupiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

;/ Pomysł zerżnięty z Braida, w zasadzie nie sam pomysł a wykonanie. To jest trochę chore że ludzie zamiast inspirować się pomysłem i rozwinąć go według swojej myśli dodając nową niespotykaną mechanikę i gameplay , kopiują mechanikę gry która wyszła i zrobiła jakąś tam małą furorę ( tak samo jak każdy teraz chce swojego minecrafta zrobić ). Dlatego niestety tak mało jest prawdziwie dobrych twórców gier - większość jeżeli posiada umiejętności, to ni ch*** nie posiada za grosz kreatywności.

 

btw. mam nadzieję że chociaż w tej wersji będzie autorska muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...