Skocz do zawartości

Zablokowane Distorted


XxMichałxX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Wam kiedyś to pokazywałem ale kiedyś miałem taki projekt gry pt. Perverted

i teraz zamierzam go kontynuować, z tym że będzie 1000 razy lepszy i piszę go z moim pro grafikiem

od nowa. To wersja testowa z podstawami, która została: https://gmclan.org/up5208_4_Perverted_Test_3.html .

Będzie lepsza grafika i silnik gry. No i co tu duzo gadac.

1 - Piesci

2 - Tasak

3 - Pistolet

4 - Szotgan

5 - Auto

R - Reload

LPM - Cios/strzał

WSAD - Chodzenie (co chce zmienic)

 

Są tez bugi więc się za bardzo nie wbijajcie w obiekty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wiem robie od nowa cały silnik gry i bedzie większa rozdzielczość + lepsza grafika]

 

 

 

edek: wtedy byl ze mnie wiekszy noob niz teraz wiec nie umialem nawet kolizji dobrze zrobic

edek2: zmieniam nazwe bo zjechana. bo to zboczony znaczy myslalem ze to znaczy zdemoralizowany. podawajcie propy np "Syfiarz" po poslku nazwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie że teraz robię od nową całą grę, zmieniam rozdzielczosc itd więc to co jest teraz to gówno wielkie w porównaniu do tego co będzie.

 

ile błędów ortograficznych w tych dialogach aż wstyd

że co?

 

 

Ja bym to szybciej skopiował z neta od niego

Chodzi ci o ten obrazek? Jak tak to wiedz że to twór mojego grafika a nie "skopiowany" z neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perverted zmienia się w Distorted. Będzie to taki jakby duplikat GTA London/1/2 z inną grafiką, inaczej zbudowana z możliwościamy którymi nie ma w żadnej z tych wersji - idziesz do sklepu, coś kupujesz, grasz w grę liczbową (coś jak Lotto) pt "Jebus Lejbus".. no i takie życie gangsta. Są atrybuty takie jak głód, zmęczenie, będą samochody no i misje. Będzie się miało szefa. Ma się komórkę też. Z grafiki narazie są 4 twarze:

 

twarze.jpg

 

Grafikiem jest MultiDude28

No i będe tu informował o postępach gry.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Won z takimi tematami ;|

Będziesz miał gotową podstawę silniku gry to nam pokażesz, a nie, 3 graficzki nie związane w żaden sposób z samą grą (aczkolwiek nie powiem, ładne), dwa zdania o grze i to wszystko.

 

Temat powinien wylądować w koszu chociażby ze względu na brak screenów.

 

PS: A że tak zapytam, co nazwa ma do gry ala gta?

Może i brzmi ładnie, ale to tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta grafika tych kolesi wymiata :P

Pomysł ciekawy.

podstawowe błędy ortograficzne w grze/ typu "wziąść".
- bo to są pewnie niewykształceni gangsterzy.

Rodaku, gra jest po polsku, to nazwij ja po polsku
-Polacy tak mają że najpierw się czują Amerykańcami, niedługą będą tak jak oni lansować podczas śpiewania aby utrzymać się na tylnych łapach :)

12- i 13-latki robią brutalną grę dla dorosłych
-będą potrzebowali DOROSŁYCH testerów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zrób chodzenie strzałkami

 

Ten "handlarz fajkami" dziwacznie wygląda z góry, z początku myślałem że to jakieś działko obrotowe.

 

Dlaczego nasz gość blokuje się na śmieciach na ziemi (?) - jakieś puszki, pudła, alergię ma na to czy co?

 

Mnóstwo błędów ("odszukaj banku", "jasno zielony" itp.)

 

Cios tasakiem brzmi, jakby ktoś dmuchał do brudnego mikrofonu.

 

Nie ma czegoś takiego jak "szotgan" ani w języku polskim, ani w angielskim.

 

Co to za białe plamy na włosach, twarzy i dłoni naszej postaci? Gołąb go zapaskudził, czy jak?

 

Bug: Jeśli na początku gry pójdziesz do handlarza i weźmiesz od niego fajki dla szefa, a potem dopiero pójdziesz do szefa, to ten każe ci przynieść fajki i nie będzie chciał ich wziąć, dopóki nie pójdziesz do handlarza drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...