Skocz do zawartości

Endurance


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam idzie z tym Endurance, bo temat chyba usnął. :P

@Pablo-gm:ten mundur jest strasznie nie realistyczny, za bardzo jaskrawy, na polu bitwy od razu by takiego piona zauważył :D, flaga powinna być mniejsza, dłonie większe. Przy spadochronach jest więcej lin, nie tylko dwie, wyobraź sobie: spadasz, otwierasz spadochron, masz tylko 2 liny, od razu by ci się wywrócił na drugą stroną i byś poleciał na ziemie z ogromną prędkością. Wracając do munduru, powinien być też jakiś pas z ładownicami, opatrunkami, czy czymś takim :)...

E:wcześniej mówiłem, żebyś Wojzaxie użył hełmu PASGT albo MICH, przepraszam jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd, są to oczywiście hełmy współczesne, jednakże już sam się gubię, czy ta gra dzieje się we współczesności czy podczas 2WŚ, ten glock18c mnie myli ciągle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam idzie z tym Endurance, bo temat chyba usnął. :P

@Pablo-gm:ten mundur jest strasznie nie realistyczny, za bardzo jaskrawy, na polu bitwy od razu by takiego piona zauważył :D, flaga powinna być mniejsza, dłonie większe. Przy spadochronach jest więcej lin, nie tylko dwie, wyobraź sobie: spadasz, otwierasz spadochron, masz tylko 2 liny, od razu by ci się wywrócił na drugą stroną i byś poleciał na ziemie z ogromną prędkością. Wracając do munduru, powinien być też jakiś pas z ładownicami, opatrunkami, czy czymś takim :)...

E:wcześniej mówiłem, żebyś Wojzaxie użył hełmu PASGT albo MICH, przepraszam jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd, są to oczywiście hełmy współczesne, jednakże już sam się gubię, czy ta gra dzieje się we współczesności czy podczas 2WŚ, ten glock18c mnie myli ciągle :D

Dłonie właśnie dobre , zauważ że są dalej umiejscowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to dobrze chyba, no nie ^_^

a wracając do tematu, pokażecie jakieś nowości z enduracza? :D

Na razie nie, nie żebyśmy ich nie mieli, ale musicie być zaskoczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Postery do wyrzucenia, ale wkleję wam je dla oceny:

 

posterao.png

 

11518235.png

 

Kolejna data premiery: marzec. Na ile to będzie realne, jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze rysujecie gości z szyjami wychodzącymi z pozycji gardła (chodzi o to że szyja prowadzi do środkowej części głowy, nie tam gdzie powinna być - za bardzo przesunięta do przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...