Skocz do zawartości

Hex->Dec Kalkulator


Lordis

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Hex Kalkulator

 

Gatunek: Kalkulator

 

Opis: Jest to kalkulator który przelicza kod szesnastkowy na kod dziesiętny ( Hex->Dec) w przyszłości mam zamiar dodać jeszcze kod binarny i różne kombinacje przeliczeń (Bin->Hex),(Bin->Dec),(Dec->Bin),(Dec->Hex),(Hex->Bin) i (Hex->Dec).

 

Download: http://www.speedyshare.com/558961910.html

Rozmiar pliku: 3Mb

 

 

Autorzy:

Programowanie: Kreli

Grafika: Kreli

Muzyka: Kreli

 

Screeny:

screencg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne że windowsowy kalkulator ma takie funkcje?

A ty co zrobiłeś że się tak wymądrzasz?

Po twojch projektach widać ze masz słomiany zapał i duplikujesz już istniejące gry więc się nie odzywaj.

A twój bomberman z pewnością się chowa od orginalnego.

Więc nie widze powodu żebyś tak oceniał mój kalkulator skoro sam robisz coś co już istnieje...

 

A jak już napisałem w temacie ten projekt jest mojm pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co zrobiłeś że się tak wymądrzasz?

Po twojch projektach widać ze masz słomiany zapał i duplikujesz już istniejące programy więc się nie odzywaj.

A twój kalkulator z pewnością się chowa od orginalnego.

Więc nie widze powodu żebyś tak oceniał gry Jakluba skoro sam robisz coś co już istnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne że windowsowy kalkulator ma takie funkcje?

A ty co zrobiłeś że się tak wymądrzasz?

Po twojch projektach widać ze masz słomiany zapał i duplikujesz już istniejące gry więc się nie odzywaj.

A twój bomberman z pewnością się chowa od orginalnego.

Więc nie widze powodu żebyś tak oceniał mój kalkulator skoro sam robisz coś co już istnieje...

 

A jak już napisałem w temacie ten projekt jest mojm pierwszym.

bomberman jest przykładem (czyli każdy może sobie go ściągnąć, podmienić grafikę, napisać posta "jA tO zRoBiŁeM!!!11" i zarabiać 1/5), ale co może ciebie to obchodzić, przecież i tak chodzi o to, żeby mi dowalić.

dobrze, że się uczysz, ale naprawdę nie wszystkie projekty powinny ujrzeć światło dzienne (tym bardziej, że jednak jeśli ja robię klona, staram się robić go tak, by miał jakąś przewagę nad oryginałem choćby w jednym aspekcie).

 

a tak poza tym, "twojch"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a początkujący są niezwykle uprzejmi dla forumowiczów.

 

ściągnąłem ten twój kalkulator. gdy się wciśnie backspace, jest error, ale tak poza tym, może być (choć nie zamierzam go używać). masz to 3/5, ciesz się i przede wszystkim ode mnie się odwal.

 

edit: jest jeszcze jeden bug: gdy wcisnę jedynkę na klawiaturze, pojawia się 10, a gdy wcisnę 0, nie pojawia się nic. poważnie, zanim coś opublikujesz, dobrze to przetestuj (a czy twój program/gra jest klonem, zwisa mi i powiewa, chyba, że klonujesz coś, co jest dostępne za darmo, i do tego z windowsem - wtedy koniecznie twoje dzieło musi być lepsze, bo inaczej po prostu nie ma sensu go zasysać).

edit2: ładnie tak sobie 5-tki wstawiać? już to wyrównałem z drugiego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy uprzejmi dla wszystkich, jeśli nie robią tragicznych głupot i mogą coś przyjąć do wiadomości...

 

Jakbyś zrobił porządny kalkulator z wieloma działaniami i funkcjami, albo porządny konwerter z wieloma jednostkami, to wtedy nie ma sprawy... A takie coś po prostu nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i co widzę?? Plik spakowany (czyli taki jaki jest na serwerze) ma tylko 1,78MB czyli góra zaokrąglone może być do 2MB to czemu piszesz, że ma 3MB?? to zniechęca do pobierania i wprowadza w błąd, odradzałbym takich zabiegów na przyszłość.

Ogólnie to chyba bardziej konwerter niż kalkulator.

Szkoda, że konwertuje w jedną stronę i że obsługuje tylko 2 systemy liczbowe.

Grafika dla mnie spoko, trochę zajmuje ale musi bo za jakość się płaci, ale ten rozmiar programu jest do przyjęcia.

Fajne dźwięki. Podoba mi się, że mogę wprowadzać z klawiatury , tylko niestety Backspace wywala błąd, obsługa intuicyjna to wielki plus!!!

Mimo wszystko oceniam na 3+ mam nadzieję że kolejna wersja będzie bardziej rozbudowana i weźmiesz pod uwagę opinie moją i innych użytkowników i poprawisz co trzeba.

Wykonałeś dobrą robotę ale jeszcze dużo przed Tobą, Powodzenia!

 

edit 1.

Na moje to jest dobre na demo a nie pełną wersje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowane ma 3MB.

Niezły lol. Człowieku coś ty tam wpakował? W prawdzie głośniki mam wyłączone, ale chyba muzyki, żadnej tam nie, bo po co? Wiec co tyle waży?

 

Mój silnik z edytorem leveli, całą masą graficzek i gotowych leveli waży zaledwie 1,29 MB.

A tu głupi kalkulator ma ponad 2 razy więcej O.o

 

 

EDIT:

O po poście Egzekutora widzę, że jednak są jakieś dźwięki. Na kiego grzyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia gry, a kopia kalkulatora z windy to jednak 2 różnie rzeczy...

nieprzydatne, a i nie poniżaj innych opisując czyjeś projekty w budowie...

 

@kryniak- jaja se robisz? masz to w kalkulatorze ms'a i nie musisz pobierać 3 mega...

respekt to ja do kogos bede mial, jak mi naprawi lodowke, przyspieszy komputer i zrobi koktajl bananowy.

Dla odmiany soczysta pała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...