Skocz do zawartości

Lollipop ate my donuts ! flying slippers


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

fajnal werszyn of zamek czeci level

lvl%203%20(zamek%20ciemny%20finall).png

i przyrzekam, że z następnym demkiem nie będzie faila, zadziała wszystkim i będziecie zadowoleni :)

po prostu nawet nie wiedziałem o tym bugu, gdyż mi nigdy nie wyskoczył ;/

ale obiecuję !

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

jako, że demko i trailer gry są coraz bliżej, chciałbym zamieścić opis pierwszego etapu

1 lvl - wesoły las, małe, słodkie potworki umierają pod gradem naszych magicznych kuleczek?, a my wesoło sobie biegamy

2 lvl - nieco trudniejsza część lasku, w której znajdujmy wejście do tajemniczego zamku

3 lvl - zamek, pełen niebezpiecznych rycerzy, pułapek i innych nietoperzy - w dodatku znajdujemy w nim tajne laboratorium (z początku nazistów, ale może ktoś miałby wąty o umieszczanie ich w grze, więc jakichś innych typków w podobie do nazioli)

4 lvl - w owym laboratorium była super krowa, na której lecimy w kosmos walczyć z ufo (strzelamy do nich z rakietnicy przyczepionej do kopyta[?])

5 lvl - w kosmosie lądujemy na dziwnej planecie, chcemy się z niej wydostać i w tym celu chcemy użyć teleportera ( tak, po prostu wiemy, że jest on na danej planecie i kropka)

6 lvl (boss) - gdy dochodzimy do owego teleportera, żeby nie było tak łatwo zostaje on zjedzony rzez wielką glizdę która wyskakuje z ziemi, musimy ją oczywiście zabić (jeszcze nie myślałem jak, ale na pewno nie zwykłym strzelaniem)

 

trailer ukaże się już niedługo i oby mi się udało z tym bossem, bo jest raczej trudny do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to mam dla Was prezencik :)

 

zamieszczam najnowszy gameplay z gry, przedstawia level "Platinium City"

a co to oznacza?

że jeszcze jeden level i boss dzieli Was od demka :}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałeś rację. Latające pojazdy w tle dodają klimatu. Chociaż proponowałbym zrobić jeszcze ich mniejsze wersje by latały również bardziej w oddali. Teraz jest ich zbyt dużo natłoczone na jednej warstwie. Ładniej by było jakby część latała gdzieś bardziej w tle :)

Poza tym uważam, że bilbord "Welcome to Platinum City" powinien być znacznie większy i czadersko świecić :D

 

Tak poza tym to jeszcze dodam, że nie spodziewałem się, że wygląda to wszystko aż tak dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może gameplay wygląda średnio, ale jestem zachwycony (!) poziomem dopracowania tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CZE

z racji tego, iż odzyskałem już laptopa, to mogę zabrać się do roboty

a zostały mi już same poprawki kosmetyczne, jednak mam dylemat

pytałem się już was kiedyś jak ma wyglądać zamek

daje tu najnowszego screena z porównaniem, wypowiedzcie się

to_czy_to_bo_nie_wiem___.png

btw. w wersji z cieniem z silnika psichixa jest jakiś bug, bo gra nagle zwalnia ostro i znów przyśpiesza co jest irytujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...