Skocz do zawartości

LEFT4LUDZIX


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

amaz.png


eceda910f6.png
wat.png


Gatunek: platformówka z elementami przygodówki, strzelanki, zręcznościówki i gry logicznej (kolejność dowolna). Pierwszy projekt Osiem's Team Studio Games.

Opis:Wszystkie moje pomysły stawały się zbyt awangardowe, by były grywalne (pare niewydanych ale skończonych projektów, elo elo). Czas na prostą i przyjemną platformówkę, celem której jest odkrywanie tajemniczego świata przez hospitalizowanego chłopaka. Pewnej nocy, zamiast toalety nasz pacjent znajduje portal do pomieszczenia pełnego dziwnej maszynerii i drzwi. A to dopiero początek zabawy. W skrócie, mnóstwo fajnej graficzki, mnóstwo zagadek logicznych, mnóstwo postaci do sterowania (każda posiadająca jakąś umiejętność), ubranka dla głównego bohatera takie jak np. mundur żołnierza w zbombardowanym kompleksie industrialnym, mnóstwo fajnej muzyczki autora jeszcze nieznanego i mnóstwo, naprawdę mnóstwo chodzenia, skakania, przesuwania skrzynek, jeszcze więcej chodzenia, obsługi dźwigu, pociągu i innych zakręconych machin.

Autorzy:

Programowanie:
Japanstache

Fabuła:
O'sTSG Kolektyw

Grafika:
Japanstache

Muzyka:
Józef Ludzix


Screeny:
factory.png
Posterunek żołnierzy
gypsy.png
Nieskończona wersja obozu cygańskiego
(starsze screeny w galerii grafik.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed premierą Super Froga 2:). A na pewno, w okolicach Września, bo końcówka Sierpnia zajęta.

 

To żeś mi dowalił z tym Superfrogiem -.-

 

Mam nadzieję. Liczę, że to będzie właśnie ta pierwsza gra którą ocenię na max i że będzie w co grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezlitosny. Ale żarty żartami, mówię jaka jest prawda. Ile fajnych projektów Japana się zapowiadało a ile z nich ujrzało światło dzienne?

 

No niby tak, ale stawiajmy na ten optymistyczny wariant, że we wrześniu ujrzymy to cudo w pełnej gali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika ogólnie wesoła, srednio podchodzi mi screen z windą która napsuje nam krwii ale ten stragan z typkami, i screen nr.1 i 4 pokazują klase. Przeciwnicy dobre mordy recydywy, no i tytuł jak z bajki. Weno to skończ :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł taki, bo pomysłu nań brak. Screenik z częścią kostiumów na bohatera, dodające umiejętności i/lub potrzebne do ruszenia fabuły.

 

Szpitalny ciuszek, normalny ciuszek, ciuszek agenta terroru ;o, lotnik, maszynista, cień z dupy albo co.

cast.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...