Skocz do zawartości

Zablokowane Żegnajcie


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

a raczej żegnam...

Jak już wiecie, dzisiaj o godzinie 20:00 zniknę i już nigdy się nie pojawię.Jako iż zostało mi mało czasu przygotowuje się do tego psychicznie (miłe by było wsparcie na duchu).Przede wszystkim chciałbym podziękować że mogłem cieszyć i denerwować się z Wami przez te 2 dłuuugie lata.Szczególnie :

-Cekolowi - dzięki niemu wyszła niejedna moja gra ;)

-LionXowi - to co wyżej

-stasiowi -LOLOLWTFAWSUM

-flakłowi - za jego komiksy

-psikpsiksowi - za to że pomogłeś mi zrobić kawałek baczer pita i będziesz za mną tęsknił

i w ogóle wszystkim, tuxmanowi, kasie100 i innym delikwentom którzy chcieli rozwalić gmclan itd. dzięki Wam przeżyłem niespodziewanie długie rotfly przed monitorem.Pisząc to zaczyna mi się kręcić w oku łza, gdyż będzie mi tego brakować (chociaż jak zniknę to nie będzie bo nie będzie jak ;o).

Apeluję także do wszystkich osób, nie czekajcie na mnie!

Chociaż i tak pewnie mało kto będzie czekał gdyż 3/4 gmclanu mnie nienawidzi.

O godzinie 20:00 przyjdzie ON i mnie zabierze.Swoją drogą, zmusił mnie PsikPsiks do napisania tego - bo jak twierdzi odchodzę bez "huku"

masz co chciałeś - teraz wszyscy wiedzą!

A więc, mój czas bycia już nadchodzi, 20 się zbliża.Pozwólcie że poczekam i zniknę w spokoju.

PS. Mam nadzieję że to udokumentujesz psiku w swojej biblii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jajec, normalnie mój temat jak w morde strzelił mi sie przypomina, ten sam motyw, tylko że ja nie walnąłem motywu science-fiction.

A o miejsce w biblii się nie martw, trafisz na bank :D

btw. napisz w SB na chwile przed zniknięciem ;)

 

PS. uściskaj mocno sekte Haszaszynów ode mnie i przekaż że czekam aż przyjdą po mnie, albo chociaż przyślij nieco zioła :D

I miłego dupcenia astralnych dupek życzę (4 koni apokalipsy to już niestety nie unikniesz) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzax: Leave a pope - Become a ninja!

Haszaszyni są moi, nie oddam ;/ mamo, jak będę dorosły, to chce być tam gdzie nikas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeśli będa w twoim wieku to nie dzięki.

Oczywiście biorę pod uwagę wiek wpisany w twoim profilu, bo jakoś nie widzę, że "tak nie pisze 10-latek", bo dla mnie to w każdym wieku można trollować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Każdy offtop schodzi na Ziutta. Bardzo kontrowersyjna postać się zrobiła. Ja mu tam brzucha nie zazdroszczę, ale wy chyba owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem to powiedzieć... Wiele postów mych goiłeś, poniżałeś i ośmieszałeś ale wbrew pozorom, koffam Cię Nikuś;* :) Wiem że razem z 99% populacją GMC mnie nie kojarzysz ale ja dla Ciebie zawsze pozostawie troche miejsca w moim sercu, tfu! mózgu :) Bedzie mi Cię brakować :( lolololo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...