Skocz do zawartości

Zablokowane Zulu Server 92.237.186.47


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

;D naduzywam ? Popostu nie bede komus kasowal konta calego przez moj blad bo to chamskie...daje jakies resisty i tym podobne na poczatek takim osobom ^^ zeby pozniej mialy korzysci w przyszlosci . A edytor zachowalem tylko dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Heh, i po co ja Ci go dałem. Nie do tego miał byc, teraz oszukujecie i to juz nie jest ta sama zabawa. Liczyłem na uczciwość, ale jak widać wam nie można zaufać. WIem już, ze nie ma co robić otwartych beta testów, bo zaraz też wyniesiecie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście juz sobie nie pogram bo pan ziutt zresetował mi konto

prosze o waszą opinie jakbyscie byli hosterami i bym zaczol na expie x3 i wbil 48 lvl a tak by byl x1

to byscie mi zresetowali postac?

 

EDIT: dobra juz niewazne przywrocil mi to co mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz ze byly czasy gdy exp siegal nawet x6 , przywrocilem Ci z reszta postac...ale niewazne, grajcie sobie na serwie , ja juz nie mam checi marnowac na Was czasu wiec nie piszcie do mnie ( btw. admin nie sluzy do rozsylania ogloszen i przekazywania waszych prywatnych wiadomosci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zabijam graczy zabilem chuckczxcasdfsd bo mnie wkuza i tez zabija

a po co jest pvp "bez powodu" hauhushaudhasudhasudhas

 

 

Edit: masz jakis dowod ze zabijam ?? bo znikają z serwera hahaha nie masz clienta wlaczonego nie widzisz nie oskarzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie po to zeby ciagle bez powodu ( "bo mnie wkurza ten glupek" to nie jest powod ) zabijac te same osoby...

 

Edit :

 

okej napisze prosciej... Nie podoba sie to wypad ,jakos nie bylo problemow dopoki sie nie zjawiles .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,

w Almore gralem wczesniej ale nie orientuje sie w czacie - jest jakis globalny? Czy tylko taki default widoczny w zasiegu ekranu i privy :P?

#Edit

Bo jesli nie to gnysku, nastepne zadanie dla Ciebie :D Takie cos jest prawie niezbedne, zawsze mozna zapytac czy ktos ma cos fajnego na sprzedaz, lub ogolnie pogadac.

#Jeszcze jeden edit

Questy są nawet, ale przydałyby się też jakieś odmiany, np 'Kill 10 bugs within 20 seconds' czy coś takiego.

 

@Axlii

Mnie tez zabiles bez powodu, i to nie jest pvp skoro zgarniasz mnie na hita kiedy biegam miedzy wolfami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVP jest TYLKO i JEDYNIE na arenie - poza nią jest PK. Pamiętam jak Borek załatwił takiego jednego też, walczył z nim na arenie i mu spuścił wpieprz (tylko to nie bardzo podziałało bo i tak dalej zabijał). Mnie na szczęście nie zabił bo miałem lvl protection :P. Choleeeera, jakbym razem z tą netią dostał OBA sprawne filtry to przywróciłbym mój serwer... ale jeśli kogoś cieszą rozłączające neta telefony... zawsze mozna od nowa włączyć ale nie zawsze jestem przy kompie

 

A, i chyba nie będzie mi się chciało grać na tym serwie z tego co u czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Questy są nawet, ale przydałyby się też jakieś odmiany, np 'Kill 10 bugs within 20 seconds' czy coś takiego.

 

Questy są zapchaj dziurą i sprawdzeniem, czy stworzenie takie systemu jest wykonalne. Jest, zatem w nowej wersji będą rozbudowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys cie zabilem saus ale to kiedys :P

51 lvl ;)

gnysek: mozna zalozyc jakis temat handel na tym serwie czy coś ?

poki gnysek nie odpowie : sprzedam arkane armor 2kk ice sword 6kk

storm sword 9kk\

 

ZIutt: zabij mnie bo nie moge sie lognac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ZIutt: zabij mnie bo nie moge sie lognac

 

Nie kumam tego błędu, każda postać ma ustawiony timeout po jakim nie dochodzi sygnał i max. po chyba 5 czy 10 sekundach powinno Cię wywalić, a tymczasem niektóre postacie czasem zostają na dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal niewiem jak ta wspolpraca ma wygladac :D . Mozecie robic za eventy,ja chetnie Waszych propozycji wysłucham ,np. moglibyscie zrobić Madness czy coś ^^ ..

 

Max ilosc playerow w tym samym czasie : 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...