Skocz do zawartości

dawno tamu aka long time ago


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ja tez ściągnąłem filmik dopiero po poście Anacondy i muszę przyznać że skradanie i smaczki w animacjach naprawdę robią duże wrażenie. A dialogi są trochę słabo wyraźne, ale przy strażnikach brzmią fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kwestia gustu, zresztą chodzi o realizm, myślisz że taki żołdak po ciężkiej bitwie będzie sadził samymi jaśniepaniami i zachwycał elokwencją w każdym zdaniu? zreszta

widzisz ja uwazam że szastanie ku**mi na lewo i prawo może klimat zepsuć, ale dobrze ulokowany bluzg podkreślający powagę sytuacji / charakter mówiącego / umacniający wypowiedz klimat może jedynie poprawić, mnie osobiście śmieszą tacy np bandyci z gothika którzy w najgorszym wypadku wyzwią bohatera od "ładjaków". Jak na takie mroczne i brutalne czasy wypowiedzi w innych grach fantasy brzmią jak z disneya, ja jak pisalem juz kilakrotnie bardziej wzoruje sie na klimacie wiedźmina czy sagi o inkwizytorze Jacka Piekary, "ostatniego władcy pierścieni" tego typka którego nazwiska nigdy nie umiem zapamiętać. bez zbędnego ugrzeczniania, ale i zachowując umiar, taki złoty środek, to że w np. 5 minutowej gadce padnie jedna ku**a i jeden skur****n i dwóch zasrańców to chyba żaden grzech?

 

Nie obraź się, ale złoty środek to jest właśnie w Wiedźminie (książkowym) + w adaptacji growej jest całkiem nieźle także, a tutaj to nie trzyma równego poziomu. Momentami naprawdę trzyma klimat gdy nagle padają słowa po prostu wypadające humorystycznie. ( "robić w chuja" - nie no....)

Mimo wszystko napisane przez ciebie dialogi zawierają niestety zbędne wulgaryzmy które nie brzmią w klimacie średniowiecza. (" robić w h...." - heh)

 

BTW "Będę rwał ci suty rozgrzanymi do białości szczypcami!" :lol: - nie dałbym rady tego z powagą powiedzieć :]

 

 

 

Chyba nie przejdzie, dziko by sie grało po prostu.

Błagam, przynajmniej pozwól wyłączyć dialogi i włączyć same napisy do nich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaconda uwierz mi mam nagrane 40 minut dialogów i wulgaryzmy padają ze 4, 5 w tym wszystkim, to mniej niż sapkowski zapodaje w swoich książkach na 1 rozdział. To co przytaczasz to teks krzyczany przez błazna kretyna, najlepiej ze śmiesznym głosikiem, przerywany śmiechem co 2 zdania, to miało takie być. Przecież cały tekst błazna stefana to jedna wielka bzdeta, czepiasz sie hasła, robić w ch***, a taka jest konwencja, jeden pajacor moze sobie pokrzyczeć raz na 10 misji, szczególnie jak zobaczysz jak wygląda. ludzie to gadają z różnymi manierami, swoimi powiedzonkami itp, to wszystko jest urozmaicone, a tekst 'robic w ch***' czy 'nie wiesz z kim tańczysz' zerżnięty od det. Rutkowskiego pojawiają sie raz na całą gre, nie oceniaj książki po okładce, tym bardziej że zawsze to moge zmienić na 'robić w pałe' jeśli to kogoś uraża, heh. W którymkolwiek innym dialogu też masz obiekcje co do stylu czy chodzi Ci o tą jedną wypowiedź?

 

 

BTW "Będę rwał ci suty rozgrzanymi do białości szczypcami!" :lol: - nie dałbym rady tego z powagą powiedzieć :]

ani ja, ale odrobina śmiechu nikogo nie zabiła :)

 

a apropo tych nagrywek to nie zrobie ich wylaczania bo do dupska by sie grało, ja bylem widziałem i wiem że nikogo to nie zabiło, ich jakość na filmiku dobita wrednie kompresją żeby avik mało ważył nie oddaje do końca całości, a co do umiejetnosci aktorskich to ciągle sie ucze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o całokształcie tych dłuższych wypowiedzi. Rozmów strażnikopodobnych nie pamiętam, więc wydaje się, że były w porządalu.

Z tych monologów po prostu nie wiem czy mam siąść i się śmiać czy płakać jak je słyszę lub czytam :)

 

a apropo tych nagrywek to nie zrobie ich wylaczania

W sumie żadna strata. Najwyżej nie zagram, jakoś to przeżyję, a tobie i tak to nie robi różnicy.

To była tylko moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź powiedz jakby to wyglądało opcja w menu "wyłącz dialogi", dopisac moze w nawiasie 'bo są do dupy" Ty mi napisz lepiej zebym je lepiej nagrał jak tak uszy ryje, chociaz wg mnie nie jest zle. Pozatym pojechaloby to po grywalnosci czesto w czasie dialogow nie masz czasu czytac napisow, po to te dzwieki, napisy będą dla angoli którzy nie znają polskiego. A tak apropo nie mowie zebys nie grał, po prostu nie wstawie do gry motywu który jest wg mnie głupi, a apropo dialogów nie oczekuj ode mnie zebym zrobił z tego do oporu poważną grę, czarny humor jest jak najbardziej wskazany, więc śmiej się nie płacz, apropo dylematów . A kanonika przecież trzeba zabić w końcu za to co robi i co gada, błazna poniekąd też, chciałbym napisać poważny wykład - napisałbym poważny wykład, chce napisać tekst rozwydrzonego i wkurzonego na świat starego klechy - to właśnie robie, analogicznie z innymi postaciami dla jasności.

a tutaj mały screen zeby zmienić temat:

garretl.jpg

garretn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmazywanie sie jest jakby dostosowane do akcji akurat teraz biegną na niego 2 zombiaki to sie rozmazuje po sie poschizował, jak sie nic nie dzieje rozmazania nie ma wcale.

edit

garet2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jako udawany-rasista i słuchacz Jedynego Słusznego Radia nie toleruję odstępstw od czystości rasy. Ale po prostu nie mógłbym się z nim identyfikować. :P

A będą takie miejsca jak np. szafka czy coś, że wchodzisz do niej wgłąb ekranu i chowasz się tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, ale narazie nie było potrzeby to nie wstawiałem ;] ale są różne kombinacje z depthem można przejść za parawanem z tyłu i kitrać sie w krzakach jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowy filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=64JebQtA8A8

fragment misji w opuszczonej twierdzy zajętej aktualnie przez zombiaki i duchy, tym razem youtube nie trzeba nic sciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ten pierwszy filmik skonwertowałem to jakimś dzikim kodekiem (fddshow czy ffdshow) zachowalo miłą jakość wideo i małą wage ale niektórym nie działa, pojade to kiedyś jakimś innym kodekiem i wrzuce na yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ffdshow jest dobry, nie musisz zmieniać. Niech ludzie pościągają lepsze kodeki a nie

 

No a ja nie mialem jak tego na linuxie odpalic,szukalem kodekow po repozytoriach i nic.. Ignorant -_-

 

 

A propo propy ; D... zawsze mi sie podobal Twoj styl graficzny :) . Tzn sa niedociagniecia i tak dalej ale fane jest to ze tworzysz swoj wlansy rozpoznawalny styl .. rowniez teksty sa "prawie" profesjonalne :D , ja bym takich nie napisal ale jednak ciagle im czegos brakuje i cos w nich niegra . Jakowo ciagle sa one na wysokim poziomie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech, chcesz zagrać to odpal windowsa. Tak samo jak chcesz obejrzeć sobie taki trailer. Nie lubię dzieci, które szpanują, że mają linuxa i jacy to oni nie są a używają go tak samo jak windowsa. W takim razie czemu nie zostać na popularniejszym systemie, na który pisana jest większość programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: ) Pech ,to nie moj problem mi na tym filmiku az tak niezalezy . Wiesz to ze Ty niepotrafisz nawet zainstalowac linuxa nie znaczy ze musisz sie wzywac na innych ; ) .

 

Moze bylem u kumpla na tydzien i nie mialem winy jak odpalic ? :) Wiem ze myslenie niektorych boli ,ale moglbys sprobowac :D Go go ,wierze w Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Trine i powiem tak: graficznie mi bardzo podchodzi, piękne lokacje wszystko klimatycznie, może coś 'odgapie' :P ale jeśli o reszte chodzi to gra sie chowa przy dawno temu :]

A co do gry to zmieniło sie pare rzeczy, wprowadziłem typowe dla thiefa myszkowaie, szperanie i kradzenie, można co prawda przejść po prostu misje i mieć wszystko w tyłku ale więcej zabawy jest kiedy staramy sie ukraść głęboko schowane skarby, zasada prosta im trudniej dostępne miejsce tym więcej w nim pieniędzy, a te będziemy między misjami wydawać na dodatkowy ekwipunek typu strzały dla garrego (w końcu dałem strzelanie z łuku), błogosławieństwo na strzały dzięki którym można zabijac nimi zombiaki (innego sposobu na zabicie zombie nie ma) czary dla czarodziejki, proch i miny dla sapera ze strzelbą (tego dziada jeszcze nie widzieliscie a dobry z niego kozak) i inne motywy. Niby drobny szczegół a zmienia wiele. No i dodałem duuuużo grafik więc mam nadzieje ze i pod wzgledem grafiki nie ma sie juz do czego przyczepic, wieczorem dam screeny nowe albo filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Trine i powiem tak: graficznie mi bardzo podchodzi, piękne lokacje wszystko klimatycznie, może coś 'odgapie' :P ale jeśli o reszte chodzi to gra sie chowa przy dawno temu :]

A co do gry to zmieniło sie pare rzeczy, wprowadziłem typowe dla thiefa myszkowaie, szperanie i kradzenie, można co prawda przejść po prostu misje i mieć wszystko w tyłku ale więcej zabawy jest kiedy staramy sie ukraść głęboko schowane skarby, zasada prosta im trudniej dostępne miejsce tym więcej w nim pieniędzy, a te będziemy między misjami wydawać na dodatkowy ekwipunek typu strzały dla garrego (w końcu dałem strzelanie z łuku), błogosławieństwo na strzały dzięki którym można zabijac nimi zombiaki (innego sposobu na zabicie zombie nie ma) czary dla czarodziejki, proch i miny dla sapera ze strzelbą (tego dziada jeszcze nie widzieliscie a dobry z niego kozak) i inne motywy. Niby drobny szczegół a zmienia wiele. No i dodałem duuuużo grafik więc mam nadzieje ze i pod wzgledem grafiki nie ma sie juz do czego przyczepic, wieczorem dam screeny nowe albo filmik.

Trine wogule jest bardzo krótkie , ale podobalo mi się najbardziej umiejętności bohaterow , np.lina u thiefa , sposób twożenia skrzyń/platform przez maga , i używanie tarczy przez rycerza by bronić się przed strzałami , fajnie jakbyś w dawno temu władował psyhx czy jak to się zwie , ale ja jeszcze z tym doczynienia nie miałem w GM to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...