Skocz do zawartości

Skin light zmodyfikowany


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Skin light to lekko zmodyfikowany domyślny skin forum, ale objęty standardową ramką gmclan. Kolorystyki póki co nie zmieniam (i nie wiem czy zmienię w ogóle) bo to dużo roboty. Skin jest dla rozdzielczości 1024x768. Ten kto chce dalej używać domyślny, na samym dole ma selektor skinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorów nie trzeba zmieniać. Jest bardzo przejrzyście i czytelnie.

Ramka GMClanowa jest bardzo funkcjonalna.

Dobra robota. :)

 

Mam natomiast pomysł: Możnaby zrobić tak, żeby przy każdym poście napisane było, który to post użytkownika. W sumie nie wiem po co, ale fajny bajerek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Raczej nie do zrealizowania. W ipb 1.3 jeszcze bym coś takiego mógł zrobić, ale 2.0 jest tak zaawansowane technicznie, że ciężko się połapać. Chodzi tu głównie o cache'owanie poszczególnych obiektów strony itp. Nie chcę w to ingerować jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rangami z HoMaM i licznikiem pokazującym, który to post użytkownika. Poza tym fajnie by było, gdyby każdy mógł widzieć ilość ostrzeżeń innych użytkowników (niekoniecznie z możliwością sprawdzenia, za co je dostał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi? Bardzo dobry pomysł, ale czemu znowu z HoMaM ? Nie lepiej stworzyć własne ? Akurat nawiązujące do robienia gier ? Np.

- Noob, gościu w okularkach z wielkim podręcznikiem

- Begginers :P, no i tak dalej

- :P Moderator - gościu z 2 spluwami ubrany ala Matrix, i pojawia się nad nim napis "To ja tu sprzątam brudy" :P Itp.

 

Pat@ To ty jesteś Modem ? Nie było mnie 4 dni a tu takie zmiany... Miejmy nadzieję na lepsze :) Jak już Ranma pisał nie da się wykonać bajerku pokazującego, który to post więc po co to rozgrzebywać? :P

 

Ranma@ Bardzo fajny byłby bajerek, który wskazywałby błędy ortograficzne tak jak jest na kurde.pl. :P Ułatwiłoby to pracę Patrysławowi poprawiającemu literówki :P

 

Ps. Pat (Jeśli wolno - za długi nick wybrałeś :P) spodziewaj sie pw od Bewuo - niebieski kolor jest jego :P

 

 

Oczywiście, że wolno do mnie mówić "Pat", ale wolę "Patrysław" (niekoniecznie z "Beaver Interactive").

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...