Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #61- Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
nie zakładałem żadnych fake kont, ani nie zmieniałem IP

dzisiaj rano się budzę, włączam komputer wchodze na gmclan i ku mojemu zdziwieniu mam w głosowaniu drugie miejsce...

 

Nikt nie napisał, że to Ty. Ale jak widać stara dobra zasada "uderz w stół a nożyce się odezwą" działa. Zaraz zobaczymy kto głosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A więc specjalnie wszedłem do bazy danych i oto co znalazłem w głosowaniu na grę z nr 270 (GMTracker):

 

liga_oszustwo.jpg

 

Cztery adresy IP się powtarzają (te zielone). Trzy razy jest Twoje IP (czerwone), z czego dwa konta to nowo założone, zaraz zresztą po poprzednich trzech (kolejne numery ID, czy nick trakzxc), co każe mi wnioskować iż też je założyłeś. W tej sytuacji odejmuję Ci 7 głosów. W następnej turze oczywiście będę pilnował Twoich głosów.

 

Co więcej sprawdziłem głosowanie na hanjuso i żadne IP się nie powtarzały, oraz nie głosowano z żadnego nowego konta (najnowsze z jakiego głosowano założone jest w grudniu i był to Osiem). Niektórzy są po prostu uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde, co tu się dzieje. Aż tak się ludzie napinają, żeby wygrać taki konkurs... a do tego kłamią... hmm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc specjalnie wszedłem do bazy danych i oto co znalazłem w głosowaniu na grę z nr 270 (GMTracker):

 

liga_oszustwo.jpg

 

Cztery adresy IP się powtarzają (te zielone). Trzy razy jest Twoje IP (czerwone), z czego dwa konta to nowo założone, zaraz zresztą po poprzednich trzech (kolejne numery ID, czy nick trakzxc), co każe mi wnioskować iż też je założyłeś. W tej sytuacji odejmuję Ci 7 głosów. W następnej turze oczywiście będę pilnował Twoich głosów.

 

Co więcej sprawdziłem głosowanie na hanjuso i żadne IP się nie powtarzały, oraz nie głosowano z żadnego nowego konta (najnowsze z jakiego głosowano założone jest w grudniu i był to Osiem). Niektórzy są po prostu uczciwi.

GMTraker to GMclicker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...