Skocz do zawartości

Sims emotikon DEMO


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

No jasne, jak poprawisz kilka rzeczy (grafika, dodatkowe możliwości) to może ktoś w to zagra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc długo nic nie robiłem, ale coś małego zrobiłem :D, dodałem możliwość pracowania, płacenia rachunków itd.

Link ver.0.78: https://gmclan.org/up5695_4_Sims_emotikon_DEMO_ver__0_78.html

Sterowanie się nie zmieniło, jedynie wchodzenie do budynków do strzałka w górę, spacja to otworzenie okna potrzeb, ctrl to otworzenie okna znajomości, niestety jeszcze nie zrobiłem możliwości poznawania nowych emotikonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pouczaj mnie bo siedzę na gmc o rok dłużej od ciebie to bardziej się znam na ocenianiu gier <_< . To nie jest żaden gatunek gry <_< Chyba shit a nie sim.

Ps. O doradzę Crytekowi żeby nie dodawali muzyki do demo Crysisa 2 hmm... Dobry pomysł.

A ja siedzę na gmc ponad 2 lata i nie znam się na ocenianiu gier :( A gra taka se, grałem już wcześniej... No dobra, masz te 3/5, bo głupia jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Czy tylko mnie chciało się sprawdzić, co się stanie przy wyczerpaniu jakiejś potrzeby?

 

Toaleta: Emotikonek zsikał się tam, gdzie stał. (Czy za sikanie w urzędzie/na ulicy jest jakaś kara?)

Jedzenie: Wyskoczyło okienko: "Twój emot zdechł, czy chcesz spróbować jeszcze raz?"

Prysznic: nic się nie stało :(

Zmeczenie (chyba "zmęczenie"? No chyba, że chodzi o meczenie kóz): Zasnął na chwilę, w otoczeniu literek "ZZZ".

 

- Tło w domu jest jakieś dziwnie poszatkowane.

 

- Ctrl nie działa.

 

- Nie da się normalnie wyjść z urzędu.

 

- Co to za gil zamiast kursora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
ctrl to otworzenie okna znajomości

Raczej alt...

 

Topic:

lubię simsy. 2/5, bo żeby wejść do pracy musiałem się natrudzić, żeby wyjść z urzędu pracy - lepiej nie mówić bo wbijam się w podłogę i nie mogę wyjść :(, forsa automatycznie mi znika i food fight! czyli walka z jedzeniem! O czym to ja... A tak! Jeszcze paskudna grafika (tych postaci).

Ogółem - wolę zrobić swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...