Skocz do zawartości

Krainy Virgotu


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chętnie bym Ci tą gre zrecenzował, jednak u mnie nie działa. lipa ;/

 

Bo peewnie ściągasz samą łatke albo coś .

Teraz najlepiej ściągnij to : http://www.esnips.com/doc/affe4f34-80eb-48...tu-tech-demo-PL

A potem do folderu wypakuj to : http://www.esnips.com/doc/9ce8b85a-cd64-42...tech-demo-patch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, kiedy ta gierka wyjdzie. Jest po prostu super!

A teraz trochę rad:

- zastosuj sposób umierania Markara, chyba, że wymyślisz coś lepszego

- LITERÓWKI, DUŻO:

* jeżeli pisałeś te dialogi na szybko, to ok, ale zadbaj o jakość dialogów - aktualnie to one najbardziej odrzucają!

* nie rób odstępu między znakami przestankowymi, tylko po, np. "lala, lala" a nie "lala , lala" (nie gramatycznie, i też odrzuca)

* jeżeli potrzebujesz pomocy z dialogami możesz również zwrócić się do mnie, lubię przywiązywać dużą wagę do wszelakich napisów ^^

- nie wiem, czy to tylko tak na filmiku, ale dla mnie ta gra jest nawet zbyt dynamiczna - postacie zlewają się ze sobą i jest taka jakby chora nawalanka, ale może podczas gry będzie to sprawiać inne wrażenie

- CZCIONKA I JEJ KOLOR:

* nie wiem jak wy, ale ten typ czcionki ogólnie nie zbyt mi odpowiada

* ten kolor czcionki, którego używasz do dialogów (biały) jest po prostu OKROPNY; jak już ktoś mówił, spróbuj z czarnym, brązowym

- różnorodność dialogów, ogólnie utrzymany jest średniowieczny styl, ale pojawiają się również takie słowa jak "cholera"

Na razie to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabarz cholera jak najbardziej pasuje mi do klimatów fantasy :)

i myśle że jakby trupy zostawały na ziemi po prostu to by wyglądało dobrze, czasem dobrze stanąć nad kupą zabitych przeciwników i cieszyć się ich widokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- różnorodność dialogów, ogólnie utrzymany jest średniowieczny styl, ale pojawiają się również takie słowa jak "cholera"

Myślisz, że w średniowieczu nie używali 'wulgaryzmów'? ;) Z dialogami to wygląda tak, że są strasznie nieklimatyczne, źle dopasowane do sytuacji i brzmią infantylnie. W zdaniach króla powinna być widoczna władczość i pewność siebie, a kiedy wspomina o orkach niech da o sobie znać lekka niepewność. Tam wszystkie zdania powinny brzmieć w 100% oficjalnie, ale np.: przy marszu żołnierzy możesz sobie pozwolić na większą swobodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja, gdyby trupy zostawały, spowolniło by to znacznie grę, jak sobie wyobrażasz setki trupów w swojej grze? Będzie się strasznie cięła, dlatego stanowczo bym odradził zostawanie trupów, chyba że jest sposób aby to nie spowalniały gry.

 

EDIT: Zgadzam się z Programistą, dialogi są nieklimatyczne, ale król ma prawo odczuwać niepewność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markar, wiesz zależy - trup przeważnie mniej obciąża gre niż żywy przeciwnik, więc skoro jak wszyscy żywi i sie nie scina to czemu ma scinać przy trupach? no chyba że dobudowywanie armi i te sprawy, ale nie gralem wiec ciezko mi określić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szczerze mówiąc nie przemawiają do mnie jakoś te duchy, to może zwykłe zapadanie sie pod ziemie? Chyba że masz na tego ducha jakaś naprawde dobrą koncepcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było by przy ziemi rozciągnąć surface'a i trupy by były rysowane na nim po czym instancja trupa by znikała a gracz nadal by go widział. Tylko nie wiem czy w toim wypadku jest to wykonalne bo nie znam rozmiarów mapy.

 

Tutaj np. wykorzystałem taki trick graficzny https://gmclan.org/up539_4_tank.html szczątków i śladów mogło by być nawet milion a i tak by nie spowolniły działania gry.

Warunek jest taki że mapa nie może być zbyt wielka bo surface może nie zostać rozciągnięty do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mówił że na cały ekran?

Zacytuję siebie:

przy ziemi rozciągnąć surface'a

Po za tym szerokość mapki i tak jest za wielka na takie rozwiązanie.

Jak surface rozciągniesz tylko na viewa to nie narysują się trupy które zostały zabite za nim więc musi być rozciągnięty po mapie a nie dopasowany do viewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na surface'ach i tak nie pojedziesz na całej mapce z trupami, więc najlepszym rozwiązaniem z małymi wymaganiami będzie rysowanie tylko w viewie... Ale w sumie i tak nie powinno być aż tyle jednostek, żeby gra cięła przy wielu trupach...
Nom, ale niech już zrobi optymalnie, bo może się trafić gracz ze słabym kompem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...