Skocz do zawartości

Zablokowane WTF z moim pulpitem?!


Yoho

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest taka, jakies 1,5 roku temu chcialem sobie zainstalowac jakas fajna skórke na kompie no i pobróbowałem kilka w koncu sie zdecydowalem na pewna, jednakze po wejsciu nazajutrz na kompa okazalo sie ze powrocil jeden ze styli ktore "testowalem" w kazdym razie pzrez pewnien czas zmienialem go co wejscie na kompa na tamten alez ile mozna i od jakiegos roku olewam to juz w kazdym razie ostatnio stalo mi sie jeszcze cos lepszego gdyz podczas zmieniania tapety, zamiast owej pojawilo sie tylko biale tlo, zmienilem spowrotem no i w zadzialalo. Wszystko ok wylaczylem kompa wchodze na ansteptny dzien, i nagle moja tapeta owszem jest ale zamaist czarnego "tła" (wiecie o co chodzi, to jaki kolor ma np. tło podpisów pod ikonkami) juest granatowe, i sytuacja sie powtarza, w skutek czego moj pulpit wyglada: jednokolorowa granatowa tapeta i dziwna skórka wygladajaca niczym z Visty. Halp. Pzreszukalem caly komputer i nie znalazlem nigdzie zadnego folderu z ta skórka nie ma jak jej wyrzucic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przetłumaczę na czytelny:

 

Sprawa jest taka.

Jakieś 1,5 roku temu chciałem sobie zainstalować jakąś fajną skórkę na kompie, no i popróbowałem kilka. W końcu się zdecydowałem na pewną, jednakże po wejściu nazajutrz na kompa okazało się, że powrócił jeden ze styli które "testowałem".

W każdym razie przez pewien czas zmieniałem go co wejście na kompa, na tamten. Ależ ile można? I od jakiegoś roku olewam to już.

W każdym razie ostatnio stało mi się jeszcze coś lepszego, gdyż podczas zmieniania tapety, zamiast owej pojawiło się tylko białe tło, zmieniłem z powrotem no i zadziałało. Wszystko OK, wyłączyłem kompa, wchodzę na następny dzień, i nagle moja tapeta owszem jest, ale zamiast czarnego "tła" (wiecie o co chodzi, to jaki kolor ma np. tło podpisów pod ikonkami) jest granatowe, i sytuacja się powtarza, wskutek czego mój pulpit wygląda [tak]: jednokolorowa granatowa tapeta i dziwna skórka wyglądająca niczym z Visty.

Halp. Przeszukałem cały komputer i nie znalazłem nigdzie żadnego folderu z tą skórką, nie ma jak jej wyrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skanowałeś komputer ?? Może masz jakiegoś wirusa. Jeśli komp okaże się "czysty" przeszukaj ustawienia ekranu, jeśli to nic nie da to prawdopodobnie usunąłeś jakiś plik systemowy odpowiedzialny za zapis takich rzeczy jak tapety na pulpitach, ewentualna skórka może być ukryta głęboko w folderach WINDOWS. Jaki masz system operacyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flakue: okej fajnie fajnie nie martw sie kiedys bedziesz normalny.

 

LoliK:skanowalem milion razy. Windows XP

 

Makary: no zainstalowalem taki program w ktorym bylo kilka skorek i z tamtad je instalowalem. Nie ma tam takiego folderu

 

Krodzik:tenks, spiacy bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra darujcie sobie buce komentarze typu nie wgrywaj skinow cvzy to jest temat "hej czy mam wgrac skina" nie! wiec no offtop plz

 

O w tej ścieszce którą podał adam014 jest pełno styli wyrzuce je wszystkie.

 

 

lol pisze ze odmowa dostepu i zebym sparwdzil czy nie sa chronione przed usunieciem bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka, jakies 1,5 roku temu chcialem sobie zainstalowac jakas fajna skórke na kompie no i pobróbowałem kilka w koncu sie zdecydowalem na pewna, jednakze po wejsciu nazajutrz na kompa okazalo sie ze powrocil jeden ze styli ktore "testowalem" w kazdym razie pzrez pewnien czas zmienialem go co wejscie na kompa na tamten alez ile mozna i od jakiegos roku olewam to juz w kazdym razie ostatnio stalo mi sie jeszcze cos lepszego gdyz podczas zmieniania tapety, zamiast owej pojawilo sie tylko biale tlo, zmienilem spowrotem no i w zadzialalo. Wszystko ok wylaczylem kompa wchodze na ansteptny dzien, i nagle moja tapeta owszem jest ale zamaist czarnego "tła" (wiecie o co chodzi, to jaki kolor ma np. tło podpisów pod ikonkami) juest granatowe, i sytuacja sie powtarza, w skutek czego moj pulpit wyglada: jednokolorowa granatowa tapeta

Bo jesteś gruby i sciagasz wirusy spy-syfy oraz inna srake :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...