Skocz do zawartości

Lego - Życie w bloku 13


LolikZabijaka

Lego - Życie w bloku 13  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się serial ?

    • Tak
      12
    • Nie
      17
    • Nie mam zdania
      6
  2. 2. Co najbardziej podoba Ci się w serialu?

    • Teksty
      2
    • Postacie
      3
    • Klimat
      2
    • Sceneria
      6
    • Wszystko jest super
      5
    • Wszystko jest słabe
      16
    • Muzyka
      1
  3. 3. Który z bohaterów najbardziej przypadł Ci do gustu?

    • Kurowski
      5
    • Marian
      3
    • Rychu
      2
    • Maciek
      1
    • Pan Żyleta
      12
    • Romek
      2
    • Horacy
      5
    • Sawczuk(Krawczuk)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Więc serial ma już 6 odcinków, siódmy jest w produkcji, założyłem ten temat, aby rozpowszechnić ten serial w necie (stary temat od dawna jest nieaktualny)

 

Tutaj znajdziecie wszystkie odcinki, jeśli możecie proszę o subskrypcje, oceny i komentarze.

 

 

Jeżeli Moderacji nie przypasuje ten temat, możecie go usunąć, ale myślę że nie będzie problemów.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też mówiłem mu, że lipnie z ivoną. Ale to w sumie amatorski projekt... ale mimo wszystko, wg. mnie jak najwięcej rzeczy powinno być zrobione w miarę "profesjonalne" jak na to pozwala budżet. A nagranie głosu wcale nie jest takie trudne, wystarczy tylko zebrać kilku kumpli i wuala ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mówiłem mu, że lipnie z ivoną. Ale to w sumie amatorski projekt... ale mimo wszystko

Człowiek Woda Flaka też jest amatorski i nie ma Ivony, przez co da się to normalnie obejrzeć z włączonym dźwiękiem :) . Bo ja np. jak słyszę Ivonę to zaraz wyłączam kartę z filmem, bo ten głos jest strasznie denerwujący :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię filmików z przekleństwami. Jak się doda zabawką, lego, bajką przekleństwa, to ludzie chcą aby to było śmieszne. A to jest żałosne. Mógłbyś dać filmik z Lego, ale bez przekleństw. One psują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie lubię filmików z przekleństwami. Jak się doda zabawką, lego, bajką przekleństwa, to ludzie chcą aby to było śmieszne. A to jest żałosne. Mógłbyś dać filmik z Lego, ale bez przekleństw. One psują wszystko.

Ale to ma być w miarę realistico, a przecież przekleństwa to polska codzienność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Heh, naprawdę dobry odcinek, zachowany klimat, niezłe tempo i lepsza jakość dialogów (chociaż na początku za dużo bluzgów).

"No, takie kino to ja rozumiem." I dobra końcówka. Słowem, kocham ten serial!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się nie podobają przekleństwa, to niech ich nie używa. Ja nie przeklinam, bo nie lubię przekleństw chyba że ktoś używa ich w kawale :) Jak dla mnie, osoby które nie lubią bluzgów to albo nie chcą dorosnąć albo irytują ich osoby przeklinające przed osiemnastką. U mnie jest to drugie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...