Skocz do zawartości

Solitary Yeoman 2: On the enemy line


View  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy teraz view jest w porządku?

    • Tak, teraz jest OK
      3
    • Jest trochę lepiej
      2
    • Jest tak samo
      1
    • Nie, tylko go pogorszyłeś
      0
    • Jest do niczego
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Solitary Yeoman 2: On the enemy line

 

Gatunek: TDS

 

Opis:

Solitary yeoman 2:On the enemy line jest to dodatek a zarazem kontynuacja drugiej części gry. Zaczynamy grę tam gdzie skończyliśmy poprzednią a dokładniej na granicy Irak-Turcja w puszczy. W demie są do przejścia 4 etapy co daje około 8-12 minut rozgrywki. Do dyspozycji mamy: Apteczki, granaty, Mp5, M9 oraz Shotgun M870. Miłej zabawy! Czytaj o nowej wersji: Ostatni mój post.

 

Download:

>>TU<<

Rozmiar pliku: 39 Mb

 

Autorzy:

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: PoxiPol, Ja (kilka grafik)

Muzyka: Internet

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Czyt. Ostatni mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myszka zatrzymuje się jak próbuje zjechać nią w dolną lub lewą część ekranu przez co grać się nie da. Jakieś rady?

Bo pewnie masz monitor mniejszy od 19". Dopiero w pełnej wersji to poprawie :)

@Up

Nie wiem dlaczego się nie da, może wrzucę na upka zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z myszką wynikają prawdopodobnie z tego, że gra jest tworzona pod monitory panoramiczne. Tak samo było z Pragnącym Krwi. Proponuje żebyś użył skalowania obrazu, albo przynajmniej wydał wersję również pod zwykłe monitory, tak jak zrobiłeś przy swojej ostatniej grze.

 

Co do samej gry to poza grafiką większych zmian nie widzę. Nie oznacza to że jest źle, ale kilka rzeczy wymaga poprawy. Pierwszy etap jest trochę za trudny, wrogowie zauważają postać nawet jeśli są odwróceni do nas plecami, poza tym mam wrażenie że widzą przez ściany ale nie sprawdzałem tego dokładnie, więc mogę się mylić. Popełniłeś jeden poważny błąd uniemożliwiający czasami grę, tak samo jak w Twoich poprzednich grach, koniec amunicji sprawia że jesteśmy całkowicie bezbronni. Dodaj jakiś nóż albo chociaż pistolet z nielimitowaną amunicją. Poza tym pociski mogłyby być szybsze.

 

Spodobał mi się natomiast model jazdy samochodem, bezwładność może jest ciut za wysoka ale jedzie się w miarę przyjemnie. Spodobała mi się również nowa grafika PoxiPola, jest schludna i sprawia dobre wrażenie. Jednak efekt ognia i rozmazania obrazu strasznie zwalniają grę i nawet stosunkowo szybkie komputery mogą mieć problemy.

 

Przyznam się że lubię grać w Twoje TDS'y, widać że robisz postępy, jednak popełniasz te same błędy. Powinieneś je poprawić. Z oceną wstrzymam się do wydania pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za obszerny komentarz :) Wszystkie problemy, które napisałeś na pewno postaram się naprawić. Jak mi się uda to dziś wieczór wystawie demko na zwykłe monitory. Ale najgorzej będzie z optymalizacją :(

Piszcie ile macie Fps-ów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bohater jest Amerykaninem(domyślam się), a latał rosyjskim odrzutowcem...

2.Modele karabinów na ekranie ładowania są nieteksturowane i nie wygląda to schludnie.

3.Ponglish, jak robisz coś po angielsku to rób w całości, a nie tak że najpierw są te napisy po angielsku, a później menu i cała gra po polsku...

 

Jak chcesz żeby ta gra fajna wyszła to się przyłóż.

PS.A tak w ogóle to skąd wziąłeś muzykę z CoD'a 4

 

Edit:co do tego samolotu, to rzeczy mogą być zdobyczne, no ale żeby aż tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już nie zdążę ale jeśli nic nie przeszkodzi mi w pracy to jutro wieczorem powinno już być :)

EDIT:

Wersja na normalne monitory typu 17" >>TU<<

No i co żeś najlepszego uczynił?

Cały ekran gry tak jakoś dziwnie wygląda. Zaraz dam screena..

A ja tak bardzo chcę w to zagrać :[

EDIT:

wtfv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem przez co :) Albo masz za słaby komputer albo go zrestartuj i spróbuj ponownie bo u mnie jest wszystko cacy.

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 5000+

2.61GHz 3.00GB RAM

Nvidia GeForce 8600 GT

Coś jeszcze?

Jutro sprawdze jeszcze raz bo już idę spać. Baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowa wersja działa bardzo dobrze, co prawda nadal nieznacznie zwalnia przy ogniu i rozmazaniu ekranu, ale da się grać. Niestety zmniejszenie rozdzielczości sprawiło że pierwszy poziom jest dużo trudniejszy bo później dostrzegamy wrogów. Dobrze by było jakby byli oni wyświetlani na mapie albo gracz byłby w jakikolwiek sposób informowany o tym że wróg jest blisko. Poza tym nie mam zastrzeżeń i z niecierpliwością czekam na pełną wersję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie!!!

Właśnie zrobiłem drugie demo gry Solitary Yeoman 2: OTEL. W tym demie nadal są 3 Misje bo nie chciałem dawać więcej gdyż Full wersja ukaże się za nie cały miesiąc. Poprawiłem wszelkie bugi oraz dodałem kilka efektów. Gra zajmuje niestety aż 33 Mb ale nie ma co się przejmować bo Full będzie miała max. 36 Mb :) Demko dlatego tyle waży gdyż ma to samo co wersja FULL, z lenistwa nie chciało mi się odchudzać :P

W demku mamy prawie takie same możliwości jak w FULL oprócz tego, że nie mamy pełnego arsenału broni. Możemy podpalać rośliny, rozwalać wszelkie ściany itd.

Download:

Wersja Panoramiczna - >>TU<< (33Mb)

Wersja na 17" - >>TU<< (32Mb)

Od razu mówię, że wersja na 17" jest gorsza z kilku powodów. Gorsze są np. Jakość napisów, mogą wystąpić nie spodziewane bugi, słabsza grafika oraz jest też 1 plus, że ma mniejsze wymagania. Ale jeśli masz monitor 17" to spokojnie też możesz ściągnąć wersję panoramiczną tylko wtedy nie można dojechać do końca ekranu myszką.

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...