Skocz do zawartości

CryEngine 3!


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Inna sprawa, że gry konsolowe mniej muszą wymagać od karty graficznej, bo np nie potrzeba antyaliasingu, co zawsze może się przełożyć na jakieś dodatkowe bajery graficzne. Nie zmienia to faktu, że jedyną słuszną konsolą obecnej generacji jest Wii, bo nie jest to pościg za kolejnymi polepszeniami grafiki i nowymi standardami które kosztują, tylko wprowadzenie czegoś, co jest bardzo grywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że jedyną słuszną konsolą obecnej generacji jest Wii, bo nie jest to pościg za kolejnymi polepszeniami grafiki i nowymi standardami które kosztują, tylko wprowadzenie czegoś, co jest bardzo grywalne.
Polać mu!

 

A co do CryEngine - bajery graficzne nigdy mnie nie rajcowały, więc i ta prezentacja jakoś mnie specjalnie nie powala. =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że najbardziej liczy się grywalność ale jednak wolę pograć sobie w Crysisa ze świetną grafiką na high bez przycinek i w dobrej rozdzielczosci i za grę płace 49,99 zł, a na np. PS3 gram w taki Cry Engine 3 który wygląda jak crysis na low, rozdzielczosc ta sama, płynnosc także a za grę zapłacę 199,99 zł... Popieram też zdanie marmota o Wii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, co takiego ma być przełomowego tutaj? Grafika? Wolne żarty.

Ja oczekuję silnika, ktory jest bardzo wydajny i ma swoje możliwości. Więc dla mnie, najlepszym silnikiem pozostaje source (Wersje od 7 do aktualnego 15).

 

Dobrze wiemy że GF 8600 wyświetli lepszą grafikę niż PS3... o GTX'ach czy Radkach 48xx nie wspomnę

 

Nie ośmieszaj się publicznie proszę.

Powiedz mi, czemu maszyna za 10 koła nie umie podnieść gta iv na najwyższych ustawieniach? (Pomijając fakt iż gta iv to syf)

Pecetowy fanboy (o ile tak to można nazwać).

 

Nie zmienia to faktu, że jedyną słuszną konsolą obecnej generacji jest Wii, bo nie jest to pościg za kolejnymi polepszeniami grafiki i nowymi standardami które kosztują, tylko wprowadzenie czegoś, co jest bardzo grywalne.

 

I o to ogólnie w graniu chodzi, zabawa i gameplay.

Aż mam ochotę zdobyć Wii. :3 Chociaż PS2 mi starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co do silnika Cry Engine 3, to mnie nie obchodzi jakie bajery tam są aktualnie, bo potem wyjdzie jak z dwójką i Crysisem czyli obetną efekty bo komputery nie domagają, a i tak końcowe wymagania są nierealne.

 

Powiedz mi, czemu maszyna za 10 koła nie umie podnieść gta iv na najwyższych ustawieniach? (Pomijając fakt iż gta iv to syf)

Pecetowy fanboy (o ile tak to można nazwać).

Nie ośmieszaj się publicznie proszę.

Nie umie podnieść, bo gra jest źle przeportowana - wina tylko i wyłącznie programistów. Zresztą porównaj realnie generowaną grafikę x360, ps3 i pc, wszystko będzie jasne.

Konsolowy fanboy (o ile tak to można nazwać).

 

Po raz kolejny wpadasz i zaczynasz kłótnie obrażając innych. Tym razem tylko ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika Cry Engine 3, to mnie nie obchodzi jakie bajery tam są aktualnie, bo potem wyjdzie jak z dwójką i Crysisem czyli obetną efekty bo komputery nie domagają, a i tak końcowe wymagania są nierealne.

 

Nie ośmieszaj się publicznie proszę.

Nie umie podnieść, bo gra jest źle przeportowana - wina tylko i wyłącznie programistów. Zresztą porównaj realnie generowaną grafikę x360, ps3 i pc, wszystko będzie jasne.

Konsolowy fanboy (o ile tak to można nazwać).

 

Po raz kolejny wpadasz i zaczynasz kłótnie obrażając innych. Tym razem tylko ostrzeżenie słowne.

 

Nie jestem ani fanboyem konsolowym ani fanboyem pecetowym.

Wkurza mnie wręcz jak taki ktoś sobie siądzie i zaczyna wychwalać jedną platformę a drugą tym samym poniżać.

Nie wydaje Ci się to zdziebko chore, Ranmusie?

E: Czy ja kogoś obraziłem? Nie wydaje mi się. Wyraziłem swoje zdanie, fakt faktem przykład GTA IV trochę głupi :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie wręcz jak taki ktoś sobie siądzie i zaczyna wychwalać jedną platformę a drugą tym samym poniżać.

Zrobiłeś to samo, over.

A ten "najlebszy" engine jakiś taki z dupy. Strzelanie do drzew jest beznadziejne, a bohater to dalej latająca ręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Wait, uh... Mamrota?

mamrot-rozowy-2147.jpg

 

Ja oczekuję silnika, ktory jest bardzo wydajny i ma swoje możliwości. Więc dla mnie, najlepszym silnikiem pozostaje source (Wersje od 7 do aktualnego 15).

Ano, Source to bardzo porządny silnik. Trailer gry EYE pokazał, że mimo iż Source nie jest już pierwszej świeżości silnikiem, to ma na prawdę potężne możliwości i starczy jeszcze na parę dobrych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umie podnieść, bo gra jest źle przeportowana - wina tylko i wyłącznie programistów.
Podniesie, g-Enjoy cię zwyczajnie okłamał. :)

A ten "najlebszy" engine jakiś taki z dupy. Strzelanie do drzew jest beznadziejne, a bohater to dalej latająca ręka.
Crysis był właśnie jedną z pierwszych gier FPP (wcześniej był jeszcze Trespasser), w której łaziło się całą postacią - ale fakt, że zamiast przykleić gościowi kamerę do oczu (co działa genialnie w Mirror's Edge), zawiesili ją parę centymetrów przed :<

 

Prezentacja faktycznie wygląda gorzej niż Crysis na Very High, ale jak to wersja konsolowa, nie ma się co dziwić. Engine Gears of War też trzeba było przez to okroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt oszałamiający silnik. Już wolałem cry'a w pierwszym farkraju. Co do gtaIV - mój braciak wyczaił gdzieś że jeśli edytujemy jakiś tam plik tekstowy gry to gra będzie chodzić szybciej. I tak mając gf9800 athlona 2 giga i 1 giga ramu śmiga mu na średnich detalach 1024x768 i ma 40fps nawet gdy na planszy tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niedoinformowanych nowy silnik(przerobiona 2) ma być przede wszystkim łatwiejszy i przyjemniejszy w obsłudze tak więc programiści zajmują się głównie wszelkiego rodzaju edytorami, optymalizacjami itd a nie efektami graficznymi.

 

No i o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...