Skocz do zawartości

Lincoran


Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Również fabuła uległa całkowitej zmianie. Moim zdaniem ta poprostu jest prostrza i lepsza.

 

Nasz główny bohater to skazaniec to młody bogaty magnat

To ja w końcu nie rozumiem.

 

którego doradcy króla wrobili w nieudany zamach na króla.

Trzeba być naprawdę kiepskim doradcą. Albo jeszcze gorszym królem.

 

Za ten haniebny czyn zostajemy pozbawieni naszego całego majątku i zesłani do lasu

Czemu haniebny? Chociaż z drugiej strony zesłanie do lasu to nie taki straszny los za próbę zamachu.

 

Arrean - naturanlego więzienia dla najgorszych skazańców, na których szkoda miejsca w więzieniu.

Kar śmierci - brak.

 

Las ten odgrodzony od zachodu bramą pilnowaną przez strażników króla, od północy i południa górami nie do przejścia oraz od wschodu jeziorem i bagnami zamieszkałymi przez najgorsze kreatury znane na świecie polujących z chęcią na ludzi wydaje sie być idealnym więzieniem-pułapką

To musi być naprawdę wielka brama. Albo malutki zagajniczek. A co do potworów to cytat powyżej idealnie do nich pasuje. TO JEST JEDNO ZDANIE : o

 

oraz prostym sposobem pozbycia się więźniów na których szkoda brudzić rączek żołnierzom króla.

Zawsze można zatrudnić kata. Wydaje się lepszym rozwiązaniem niż stacjonowanie gromady żołnierzy przy lesie pełnym morderców i potworów. No i rączki zostaną czyste.

 

Zsyłanie tam więźniów jest też kożystne dla króla ponieważ żyjący tam skazańcy są barierą która hamuje ekspansje potworów w głąb państwa.

Skazańcy radzą sobie z najgorszymi kreaturami znanymi na świecie polującymi z chęcią na ludzi a nie potrafią poradzić sobie ze strażnikami króla? Czy ci strażnicy nie potrafiliby poradzić sobie z potworami skoro są tacy potężni?

 

Więzniowie walczą z potworami po to aby przeżyć a dzieki temu żołnierze króla dożywają spokojnej starości.

Jak to miło ze strony więźniów

 

Akcja rozpoczyna się wyrokiem oraz zesłaniem nas do lasu Arrean. Z opowieści wiesz że żyją tu jeszcze jacyś skazańcy aczkolwiek jest ich z dnia na dzień coraz mniej.

Ktoś wpadł na pomysł, że nie warto marnować pieniędzy na zsyłanie ludzi do lasów?

 

Atakowani przez potężne potwory kryją się w lesie aby przeżyć.

Cóż, nie mają zbyt wielu możliwości w wyborze kryjówki zważywszy na to, że są w, niespodzianka, lesie.

 

Twoim głównym zadaniem przez całą gre jest przeżyć, znaleźć sposób na opuszczenie przeklętego lasu i

budowa napięcia

 

zemsta na królu oraz jego doradcach

DUM DUM DUM! Czemu mamy się mścić na głowie państwa za to, że zostaliśmy wrobieni w zamach na nią?

 

co nie bedzie takie łatwe gdyż król ma całą obstawe wypasionych palladynów.

Nawet mój komentarz nie uczyni tego zdania śmieszniejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więzniowie walczą z potworami po to aby przeżyć a dzieki temu żołnierze króla dożywają spokojnej starości.

 

 

Z opowieści wiesz że żyją tu jeszcze jacyś skazańcy aczkolwiek jest ich z dnia na dzień coraz mniej. Atakowani przez potężne potwory kryją się w lesie aby przeżyć.

 

To nie palladyni walcza z potworami aby obronić kraj tylko skazańcy którzy nie chcą stać się ich zdobyczą. Dzieki temu że skazańcy muszą z nimi walczyć dla przeżycia palladyni i strażnicy króla nie muszą narażać własnego życia.

 

Wyraźnie widać (przynajmniej ja to widzę) że fabułę pozrzynałeś z Gothica I :P Mógłbyś wymyślić coś lepszego :D P.S. Jak przeczytałem o "Wypasionych Palladynach" do głowy przyszło mi tylko jedno... Epic Fail.

 

Hm tylko po małej części. Oprócz skazańca niewiele wiecej widze z gothica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie widać (przynajmniej ja to widzę) że fabułę pozrzynałeś z Gothica I :P Mógłbyś wymyślić coś lepszego :D P.S. Jak przeczytałem o "Wypasionych Palladynach" do głowy przyszło mi tylko jedno... Epic Fail.

 

 

Hm tylko po małej części. Oprócz skazańca niewiele wiecej widze z gothica.

Ja widzę więcej podobieństw:

Możesz przyłączyć się do organizacji

Król ma interes w tym że wrzuca więźniów do naturalnego więzienia, które też jest podobieństwem na swój sposób (nie ma z niego ucieczki)

noo i jeszcze na pewno jakieś się znajdą ale teraz nie chce mi się szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przyłączyć się do organizacji

 

do organizacji mozesz przyłączyć sie też np. w morrowindzie, oblivionie, gothicu 2 itp itd...

 

Król ma interes w tym że wrzuca więźniów do naturalnego więzienia, które też jest podobieństwem na swój sposób (nie ma z niego ucieczki)

 

(nie ma z niego ucieczki)

 

Twoim głównym zadaniem przez całą gre jest przeżyć, znaleźć sposób na opuszczenie przeklętego lasu (...)

 

Kto powiedział że z lasu nie ma wyjścia? powiedziałem że są tylko góry nie do przejścia z dwóch stron, północy i południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Gothicu można się przyłączyć do organizacji więc mogłeś się wzorować na tym. Nie czepiać się.

 

Skoro nie ma jest wyjście to co w tym lesie robią więźniowie. Z reszto pod koniec Gothica też bariera była usuwana i można było wyjść z Górniczej Doliny to znaczy inni więźniowie mogli. Poza tym w Gothicu też szukasz wyjścia. :sp_ike: Nikt nie podważył argumentu że król miał interes w tym żeby zsyłać więźniów zarówno do lasu Arrean, jak i do górniczej doliny.

 

Teraz do głowy przyszło mi jeszcze parę podobieństw:

Więźniowie na pewno chcą uciec z tego przeklętego miejsca.

W Gothicu też były bagna. :sp_ike:

 

O a teraz pytanie wymyśliłeś już bohaterowi imię? Bo jak nie to kolejne podobieństwo że bohater nie ma imienia.

 

P.S. Wiem że się czepiam i równie dobrze mógłbym porównać Gothica do Prison Break' a, ale nieźle mi idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król ma interes w tym że wrzuca więźniów do naturalnego więzienia, które też jest podobieństwem na swój sposób (nie ma z niego ucieczki)

Kto powiedział że z lasu nie ma wyjścia? powiedziałem że są tylko góry nie do przejścia z dwóch stron, północy i południa.

 

To jest jednak to wyjście czy go nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podważył argumentu że król miał interes w tym żeby zsyłać więźniów zarówno do lasu Arrean, jak i do górniczej doliny.

 

Tak tylko wydobywanie rudy i walczenie z potworami to dwa różne interesy jakby nie patrzeć.

 

O a teraz pytanie wymyśliłeś już bohaterowi imię? Bo jak nie to kolejne podobieństwo że bohater nie ma imienia.

 

Tak, bohater posiada imie które jest jawne od początku gry.

 

 

To jest jednak to wyjście czy go nie ma?

 

Na początku gry go nie będzie. Wraz z postępem gry i wykonywaniem zadań pojawi się taka możliwość.

 

 

Chciałem dzisiaj wrzucic filmik pokazujący początek gry, i pierwsze questy lecz niestety wystąpił błąd podczas wgrywania go na serwer więc może jutro go wrzucę.

 

Po weekendzie wrzuce też wersje zawierającą ok. 10 misji, takie mini demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bohater posiada imie które jest jawne od początku gry.

To przydałoby się je podać w pierwszym poście. Tam gdzie fabuła i poznajemy.

 

@Everybody: Czy ja mówię że to źle że gra jest podobna do innej z reszto nie porównywałem gier a jedynie ich fabuły. Bagna były opisane w fabule, a miecze, trawa i npc (a na pewno nie wszyscy) już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...