Skocz do zawartości

Beyblades


hudy0070

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby pokazać że gra nie stoi w miejscu ( choć wczoraj, dziś i jutro piszę testy xD ) wstawiłem nowego screena oraz... przepisałem grę na nowo (po raz 4?) dodaj i modyfikując silnik, zupełnie zmodyfikowany został ekwipunek pod względem kodu graficznie też lekko, pokaże jak tylko dostane grafiki od kolegi, mój drugi kolega zajmuje się muzyką i dostałem jeszcze jedną od pewnego użytkownika, więc zanosi się całkiem ciekawie. Po jutrzejszych testach gdy dostanę tylko grafiki postaram się jak najszybciej zrobić betę w miarę grywalną, nad fabułą jeszcze za dużo nie myślałem ale ogólne jej zarys mam w głowie. Czego możecie się spodziewać w becie? Jeżeli się kolega wyrobi to będzie dobra muzyka + może coś z settlersów ? ( nie obrazicie się nie ? ), Grafika jaka taka można by ją trochę poprawić, ale nie jestem w tym dobry, poprawnie działający ekwipunek to na pewno, hmmm... może jakiś sklepik, kawałek mapy do gry, oczywiście nie może zabraknąć walki :), skille zostawię te co są ale w przyszłości wraz z lvl'em będziemy nabywać skille ( myślę, że zrobię wybór 5 skilli spośród 15? 20? i możliwość ich rozwijania ), jakiś efektów pro graficznych nie przewiduje w becie ale może potem jakiś silnik się doda? Tak więc mam nadzieję że się wam spodoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...