Skocz do zawartości

Wspólna gra!


spidercomp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dzięki!

Po pierwsze napisałeś tylko jednego posta,po drugie nie znamy twich umiejętności,po trzecie pewnie to będzie wyglądało że ty dasz TYLKO pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc ogólnie na wizerunek,sygnaturę i prace autora tematu wnioskuję że była by to gra piłkarska <_< nienawidze piłki nożnej... grafikiem to ty jesteś fotoszopowym, do gier twoje grafiki się na nic nie przydadzą... sam wymodeluj miecz walnij render i wytnij, wtedy możesz powiedzieć że to twoje.. a te ludki jakieś takie... "łatwiejsze"? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, typowe podejście gm calnu :D

 

Jeśli chcesz robić "jakąś" grę z "kimś" to może powiedz jaka to jest gra, a skoro chcesz się zajmować grafiką do tej "jakiejś" gry, to zaprojektuj postać, jakiś poziom (mapę), albo przynajmniej HUD, a nie rzucasz jakiś przypadkowy miecz, pięciookieczteronożnecoś i piłkarskie sygnatury, (bo tak to tu nikogo nie zachęcisz) nasuwa się pytanie, czy ty w ogóle masz pomysł na tą grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz praca grafika nie polega na wycinaniu grafik, przynajmniej nie w tak dużym stopniu. mozesz sobie teksturkę jakąś zapożczyć, ale takie podejście no wiesz...hmmm nie wypali na dłuższą metę.

ps: też kiedyś kochałem real. byłem wręcz fanatykiem. odszedł ronaldo zidane figo carlos hierro makelele morientes i cała magia realu prysła. ale to nie temat o tym ;p

pisząc dalej, jesli lubisz robić sygnaturki, to tym się zajmij, promuj się itd. do gier taka grafika się może przydać, ale tylko w małym stopniu. marginalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to dzisiaj zrobię grafikę do tej gry co mam pomysł. Powiem tylko że to bęgdzie gra platformowa a wzorowała ona będzie się na grze sola-rola z gier java na komórkę.

 

PS Magia REALU trwa wystarczy obejrzeć dzisiejszy mecz!! Hala Madrid. Chozi mi o taką grę: 76317097.jpg43144251.jpg25208122.jpg25208122.jpg29722273.gif

22857557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozglądam za dobrym grafikiem do mojej gry.

Walnij jakąś celę. Prycza, kibel, okno, kraty. Tylko nie takie kreskówkowe żeby pasowało do wyrenderowanej postaci. Zobaczymy co potrafisz.

Chyba że interesuje cię tylko i wyłącznie ten twój pomysł na grę. Wtedy nie wchodzę w to.

Jedyne co mi się na razie podoba w tym co pokazałeś to ta metalowa rura na screenach. Szkoda że kompletnie nie pasuje do reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta metalowa rura nie jest jego :)) to są screeny z innej gry ... ;p;] hehe :)) i ta postać koło miecza tez nie jego bo wycięta właśnie z tych screenów :)

 

No co ty? Przecież pokazał screeny gry sola rola bo chodzi mu o mniej/więcej taką gre... :mellow:

Mój bład :P Dopiero teraz skojarzyłem, że Twój post tyczył się posta Platyny a nie ogółu.

 

EDIT: A miecz jest wycięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...