Skocz do zawartości

Zablokowane Game Mager


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnęłem cracka wgrałem go do głównego katalogu game makeria. Włączyłem gm i było ok a gdy już wszystko zrobiłem i włączyłem grę to wyskoczył taki komunikat:

post-637-1137764193_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może crack skopany =] Ale taki są skutki zabaw w cracki, kto wie czy nie był on zarażony wirusem =D

 

EDIT

Gooman@ Jeśli złamałem regulamin to dawaj ;)

 

nie tolerujemy tutaj rozmów o crackach
Nie podawał linków i o nie nie prosił, wydaje mi się że narazie nie zrobił głupoty ;]

 

EDIT 2

Zapewne masz rację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracka to Ty sobie wsadź wiesz gdzie ... jak Ci nie chodzi to masz problem. Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie wykasować tych postów i nie dać Ci warna tomaszr (Tymonowi nie dam bo jest supermoderatorem i jeszcze ja dostane od niego :P) nie tolerujemy tutaj rozmów o crackach ...

 

Edit: No fakt ... nie podawał nic, ani nie prosił... ale dla władz nie ważne jest czy chciał coś i czy to coś było mu dane, czasami same wspomnienie o tym może być uważane za nielegalne. A poza tym w moim rozumieniu tomaszr zadał pytanie odnośnie cracka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ,że się wtrące :D tomaszr napisał:

Ściągnęłem cracka wgrałem go do głównego katalogu game makeria

Na prawie się nie znam ale myśle ,że to już by coś znaczyło :D A jeżeli chodzi o to ,że coś tam nie działa to takie są skutki używania cracka i tak jak pisał Tymon ,że może mieć wirusa, bo większość cracków ma wirusy ale zazwyczaj jakieś co ściągają coś jakieś reklamy albo podobne, bo na czymś zarabiać te strony muszą.

 

A na moje bym zamknął temat bo nie ten dział wogóle i dyskusja bezsensu.

 

Tymon: To zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...