Skocz do zawartości

Nieoczekiwany koniec archiwum


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ściągasz w partach, to zobacz czy któryś part nie waży czasem za mało. Jeśli waży za mało, to problem jest w nim i trzeba pobrać ten part jeszcze raz:)

Nie mówie nic o partach, wszystkie ważą ile mają, i nieoczekiwany koniec archiwum pojawia się TYLKO i WYŁĄCZNIE gdy ściągam więcej niż 1 part np. 2, 3 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że archiwum WinRARa, a nie, że używasz tego programu, a rary można rozpakowywać przeróżnymi programami, nawet Total Commanderem, tak więc na swój pierwszy post to się nie powołuj (: .

Skoro masz WinRARa, to przeleć wszystkie party funkcją Napraw, może coś to pomoże, o ile są dane naprawcze w plikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz WinRARa, to przeleć wszystkie party funkcją Napraw, może coś to pomoże, o ile są dane naprawcze w plikach.

:mellow:

Mówie jeszcze raz, że tak się gdzieje WYŁĄCZNIE gdy ściągam więcej niż 1 part! Jeżeli ściągam tylko jedno archiwum, jest OK, ściągnął bym je wszystkie po kolei też byłoby ok ale jakbym chciał je ściągnąć wszystkie na raz to otwiera się przy iluś tam procentach z błędem nieoczekiwany koniec archiwum. Więc raczej naprawianie nie pomoże, wogóle jak mam naprawić archiwum którego nie ściągnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak formułujesz zdania, że z każdym postem rozumie się wszystko zupełnie inaczej. Ja zrozumiałem, że TY MASZ JUŻ TO ARCHIWUM na dysku i Ci wywala nieoczekiwany koniec. To, że na party podzielone, to nie ma akurat większego znaczenia. Teraz znowu mówisz, że nie ściągnąłeś. Tak więc, ja już kompletnie nie mam pojęcia o co Ci chodzi. A jak coś masz podzielone na party, to ściągaj każdy part oddzielnie, a potem dajesz rozpakowywanie pierwszego i reszta pójdzie już automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dokładnie.

Gdy ściągam jeden plik, wszystko jest ok

Ale gdy np, ściągam DWA PLIKI albo WIĘCEJ, to przy iluś tam procentach kończy ściąganie co sprawia że plik jest na dysku i NIBY JEST ŚCIĄGNIĘTY W CAŁOŚCI, ale po wejściu do środka archiwum pisze "nieoczekiwany koniec archiwum", i ŻADNE napraw tego nie naprawi bo to poprostu nie jest ściągnięte do końca, i ja się pytam, co zrobić żeby to szło do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skorzystaj z menedżera ściągania i przez niego ściągaj, a nie przeglądarką. A najlepiej to ustawiaj pliki w kolejkę w menedżerze. Ściąganie 3 plików na raz zajmie mniej więcej tyle samo co ściąganie 3 plików pod rząd, jeżeli łącze jest maksymalnie wykorzystywane przez ściąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...