Skocz do zawartości

[Survival]Shadow Zone


tomalas

Rekomendowane odpowiedzi

d2f0495e93.png


Tytuł: Shadow Zone
ver 1.0 BETA

Gatunek: Survival (top-down)

Opis:Shadow Zone jest to gra survival w której gracz czyli Ty ma za zadanie przetrwać jak najdłużej, zdobywając jak najwięcej punktów. Zasady gry są proste więc dlaczego by nie spróbować i wpisać się na listę 20 najlepszych graczy.

O projekcie:
Ta gra to plan minimum, tego który założyłem sobie na początku. Niestety jak to często bywa im dłużej grę robiłem tym coraz bardziej stwierdzałem, że to nie to czego szukam. W założeniu miała to być fabularny shooter ;] Ograniczyłem się natomiast do survivala na jednej mapie. Szczerze mówiąc projekt dorpwoadziłem na siłę do końca, żeby w końcu coś wypuścić. Wersje beta, a czy będę kontynuował projekt? Wątpie ;]

Download: [Mirror1] [speedyShare]
Rozmiar pliku: 3,24 MB
Oficjalna strona(High Scores): !TUTAJ!

Autorzy:

Programowanie:
Tomalas

Fabuła:
Tomalas

Grafika:
Tomalas

Muzyka:
flashkit.com

Podziekowania:
PsichiX, Pental

Uzyte DLL'e:
Supersound, R.E.A.L


Screeny:
[1] [2] [3] [4]
[5] [6] [7] [8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie niezgodzic z tym co powiedzial Markuz - Sledze prace nad gra od dawna i o ile wiem to prace nad Shadow Zone rozpoczely sie na dluuuuugo przed Aliensami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie niezgodzic z tym co powiedzial Markuz - Sledze prace nad gra od dawna i o ile wiem to prace nad Shadow Zone rozpoczely sie na dluuuuugo przed Aliensami ;)

Efekty tego są widoczne :jezor:

Dla mnie bomba, gra ma klimat (właściwie to cień) :thumbsup: 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zła da się przez chwilę pograć :thumbsup:. Tylko trochę nudnawa i to jest głupie, że bohater nie ma latarki tylko to wygląda jakby nosił pochodnie ze sobą.

Grafika: 3/5

Grywalność: 2/5

Muzyka: 3/5

Wymagania: 3/5 (chodzi mi o wymagania sprzętowe są dość duże bo spadało mi do 50 FPS-ów)

Ogółem: 3/5

Ps. Czy ta muzyka z menu nie jest ze STALKERA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie niezgodzic z tym co powiedzial Markuz - Sledze prace nad gra od dawna i o ile wiem to prace nad Shadow Zone rozpoczely sie na dluuuuugo przed Aliensami ;)

Tak, masz racje z tym, że ta gra miała być z początku super shooterem z super fabułą, że ludzie nie mieli się od niej oderwać. Ta gra miała, aż błyszczeć ;] Niestety życie jest inne ;P

 

Gra nie jest zła da się przez chwilę pograć :thumbsup:. Tylko trochę nudnawa i to jest głupie, że bohater nie ma latarki tylko to wygląda jakby nosił pochodnie ze sobą.

A wiesz, że po przyzwyczajeniu się do ciemności Twoje oko jest w stanie "widzieć" na kilka m. No pewnie nie tak jak w tej grze ;P Ale no dobra uznaje ;]

 

 

Jeżeli chodzi o wymagania to szczerze nie testowałem na słabszym sprzęcie bo mi się nawet nie chciało. Tak jak mówiłem doprowadziłem ten projekt na siłę bo stwierdziłem że to nie to czego szukam. Ale sporo się nauczyłem dzięki tej grze.

 

A muzyka w tle... nie mam pojęcia... Znaczy nic mi nie wiadome było, że ze STALKERA być może ktoś wyciął jakiś loopowany fragment i podpisał się pod tym.

 

I sam też wiem, że gra jest nudna po momencie. Brak bonusów, mała ilość rodzajów przeciwnika, otoczenie ubogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna. Wiele osób powie, że to "przerost formy nad treścią", ale to nie wina tomalasa, że jako jedyny na tym forum wykonał skromną grę, a tak porządnie :) .

 

Oj, jak ci się to nie podoba, to co powiesz na większość gier w tym dziale? Ta gra wymiata, wzór dla każdej pozostałej, wypas :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...