Skocz do zawartości

The Legends of Arkanoid Public Beta


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest tutaj download tego -.- ?? bo nie widze

 

EDIT: jesli to jest zapowiedz to dlaczego to jest tu?:

pytanie jezeli to jest zapowiedz

 

GMCLAN Forum > Nasze produkcje > Dema gier i programów > The Legends of Arkanoid Public Beta

 

Ekhem, ponieważ public beta była dostępna jakiś czas.

Z resztą, modem jesteś? Jakoś nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No właśnie... ;/

 

A, i proszę, powiedz, że ten blur jest robiony "normalnie" (z użyciem surface'a), a nie, że po prostu obiekt śladu ma kanał alpha, bo tak to wygląda... ;|

 

Tak, jest robiony z użyciem surface'a.

To Twój blur, co napisałeś. Ale zamiast normalnego sprajta objektu rysuje już rozmytą specjalnie wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Teraz tylko te trzy papierzyszka podpisać. Nie pokażę jak wygląda, bo jeszcze mi się oberwie od VALVe.

... Nie chwal się ;[

 

Choć i tak gratz. Takie osiągnięcie... Tylko... czy Valve przypadkiem nie robi samych FPSów/TPSów? Nie znam zbyt tej firmy, ale z tych ich gier co widziałem tak wnioskuję (CS, TF, L4D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że niby VALVe wyraziło się jasno że przyjmuje do Steama TLOA, czy dopiero tymi papierami dajecie im do zrozumienia że chcecie aby oni umieścili tam gre? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Philip -

 

 

 

Thanks for sending over your game. We took a look at it and we'd like to talk further about distributing it on Steam. I believe you mentioned that you were interested in using Steamworks in the game. Which features were you considering using?

 

 

 

I'm going to put together an NDA and send it over. Is PB Games Studios a company? If so, I will need your official company name and address. If it's not already a company I would suggest that you do so before the game is released. That will make your life much easier from a paperwork perspective. In the meantime I will need the legal names of everyone working on the game and their addresses.

 

 

 

Let me know if you have any questions!

 

 

 

Anna

 

Hi Philip -

 

 

 

Here are three NDA's for your team to sign (Te papiery). You can fax them back to me at 1-425-827-[CENZURA]. Once we get them back I can get you access to the SDK. Can you send me your Steam account names?

 

 

 

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to dzieki TLOA mam dowod ze zrobie byle casuala i zarobie na nim przez steam :D (oczywiscie dostaje sie za to kase, nie? bo slabo znam Steam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to dzieki TLOA mam dowod ze zrobie byle casuala i zarobie na nim przez steam :D (oczywiscie dostaje sie za to kase, nie? bo slabo znam Steam :P )

 

Tak, dostaje się za to kasę. 100% zysków dla Ciebie.

Pierwsza gmclanowa gra na steamie, he-he-hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Shockah mnie teraz nie zabije, bo teraz i ja będe mógł więcej kodzić >:). Wymyśliłem język skryptowy na potrzeby Lime Entertainment: "Lime!". Przykład:

{
var alpha: 0;
switch(alpha) {
case alpha < 255 {
alpha++;
} case alpha = 255 {
lime_msg("Alpha jest równa 255");
}
}
}

 

Tak sobie to wygląda, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśleć to i ja sobie mogę (co już dawno zrobiłem :P) ale co z implementacją oraz czy to będzie czymś się różnić od delphi czy C-style języków? bo jak nie to nie ma sensu się babrać w coś co nie przyniesie korzyści a tylko nasporzy trudności ;/ chłopie, jakość ma znaczenie, a nie bajery jak własny język skryptowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśleć to i ja sobie mogę (co już dawno zrobiłem :P ) ale co z implementacją oraz czy to będzie czymś się różnić od delphi czy C-style języków? bo jak nie to nie ma sensu się babrać w coś co nie przyniesie korzyści a tylko nasporzy trudności ;/ chłopie, jakość ma znaczenie, a nie bajery jak własny język skryptowy :P

 

Już go napisałem. Dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Shockah mnie teraz nie zabije, bo teraz i ja będe mógł więcej kodzić >:). Wymyśliłem język skryptowy na potrzeby Lime Entertainment: "Lime!". Przykład:

{
var alpha: 0;
switch(alpha) {
case alpha < 255 {
alpha++;
} case alpha = 255 {
lime_msg("Alpha jest równa 255");
}
}
}

 

Tak sobie to wygląda, no.

Hm, po co "switch( alpha )" skoro zmienna porównywana jest przy case ? Case działa jak "if" ?

 

Trochę to bezsensowne i w dodatku mniej wydajne, np. jak chciałbym sprawdzić taki warunek:

switch ( alpha * 0.123 + 12321 - 1212 / 321 ^ ( blaBlabla * 12 ) ) {
  case alpha * 0.123 + 12321 - 1212 / 321 ^ ( blaBlabla * 12 ) < 100 {
    // bla
  }

  case alpha * 0.123 + 12321 - 1212 / 321 ^ ( blaBlabla * 12 ) = 100 {
    // bla
  }
}

 

Lepiej było by coś takiego zrobić:

switch ( alpha * 0.123 + 12321 - 1212 / 321 ^ ( blaBlabla * 12 ) ) {
  case < 100 {
    // bla
  }

  case = 100 {
    // bla
  }
}

:P

 

A jeśli kilka warunków się zgadza to wszystkie są wykonywane czy przerywa po wykonaniu pierwszego ? Jeśli wszystkie to wychodzi na to że "case" to "if" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to chcesz pisać język skryptowy dla gry w GMie? :0 Wątpię, w takim razie jak nie lubisz GMLa to pisz w czym innym, c++, Delphi, Java, asm, etcetera. Powiesz mi że żadnego z innych języków nie lubisz? to jak Ty chcesz pisać interpreter? Masz niespójne odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałeś że go nie lubisz, ale nadal nie odpowiedziałeś mi na mojego poprzedniego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśleć to i ja sobie mogę (co już dawno zrobiłem :P ) ale co z implementacją oraz czy to będzie czymś się różnić od delphi czy C-style języków?

 

Są drobne ułatwienia. Tyle na ten temat powiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...