Skocz do zawartości

The Legends of Arkanoid Public Beta


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

The Legends of Arkanoid jest Arkanoidem z futurustyczną grafiką... Ale z Twistem! Poprzez to chcieliśmy powiedzieć:

- Downloadable Content (Tak, wszystkie paczki dostępne na DLC są darmowe.)

- Mody

- Level packs

- Edytor

- Osiągnięcia

- Multiplayer

- Lokalna waluta i sklep dostępny w grze.

A także modyfikacje elementów grywalności.

Gra The Legends of Arkanoid będzie dostępna w serwisie Steam.

 

bloom.1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz przetestuję i sprawdzę, czy coś ciekawego :) .

 

Ok, pogram chwilkę. Grafika dobra, efekty niczego sobie, jest tylko jedno ale - smród amatorszczyzną. W górnym rogu krzywo jest ustawiony klocek, brak tytułu w okienku i... kurcze, nie pamiętam :P . Ogólnie rzecz biorąc gra porządna, ale trzeba ją dopracować - bo takie niewielkie niedopracowania wynikające z braku czasu mogą odstraszać.

 

No i piąteczka oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jest BETA, tu chodzi o to, żeby raportować błędy a nie dawać fikcyjne 6/5.

Czasami pojawiają się piorunki, które rozwalają pozostałe klocki, jeśli ten piorun rozwali OSTATNIEGO klocka na mapie, to nie przechodzimy do następnego levelu i musimy zacząć od nowa. Gra jest strasznie męcząca dla oczu, szczególnie ten blur, nawet z opcją single. Tło nawet gdy się nie porusza jest denerwujące, zmieńcie je.

 

Przydałby się tryb multiplayer (taki tru, online).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka ciekawa, ale od niektórych efektów graficznych bolą oczy, a power-upy pojawiają się ciut za często. Ale te wady to łyżka dziegciu w beczce miodu. Grafika na wysokim poziomie, podobnie jak grywalność, no i jeszcze level editor... Wasz team odwalił kawał dobrej roboty. 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami pojawiają się piorunki, które rozwalają pozostałe klocki, jeśli ten piorun rozwali OSTATNIEGO klocka na mapie, to nie przechodzimy do następnego levelu i musimy zacząć od nowa.

Nie, te pioruny pojawiają się, jeżeli piłka odbije się za dużo razy nie niszcząc żadnego klocka. Taka pomoc. Najprawdopodobniej ten levepack ma tylko jeden poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy, jedyny problem w tym, że gdy będziemy chcieli np. zprasować tematy z zapowiedziami/grami/demami i umieścić je od razu na wstępie w "produkcje użytkowników" na stronie głównej to po prostu te bez zastosowanego szablonu zostaną odrzucone. Ja nie mam nic przeciwko bo zawarłeś wszystkie elementy... bla bla. Jednak później proszę bez pretensji. =)

 

I to już tak mówię do wszystkich.

 

I czcionka może być zawsze umieszczona w katalogu z grą.

 

I było pakować do zipa. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie do siebie nie przekonała. Po zagraniu w Break Questa już w każdym arkanoidzie fizyka jest słaba, tutaj szczególnie (może trzeba się przyzwyczaić?) Bonusy nic nie mówią, zbiera się je jak leci. Wiem, że w menu można sobie przeczytać co dają, ale jednak wolałbym, żeby było wiadomo o co chodzi już po obrazku. Po za tym w grze wieje nudą, brak jakichkolwiek innowacji. Gdyby to była gra freeware było by 4/5, ale tak muszę wystawić 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to to, że ogólnie przez to oczokochające tło i te blury się nie widzi często tego jaki bonus leci, a podczas samej gry wpada się w swego rodzaju trans, że się nie zwraca uwagi na to co się robi, tylko żeby piłkę odbić. Epileptycy przy tej grze to by wykorkowali po pierwszych sekundach grania. No, a sprawa tego jak się piłka odbija od paletki to zupełna losowość. A bonusy są nudne i strasznie oklepane, jedyny fajny to ten co się naprowadzało piłkę, ale bardzo dziwny w obsłudze był. No i brak jakichkolwiek innowacji prawdę mówiąc. Może poszukajcie czegoś czego jeszcze w arkanoidach nie było? Ja na przykład nie kojarzę arkanoida, gdzie torem dla paletki byłby okrąg, po którym by się jeździło, a w środku klocki które się zbija piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się czepie tego, czego już się czepiałem, czyli motion blura :P

Może i gra jest dynamiczna, ale mimo wszystko nudzi...

 

Co jeszcze? Mała kontrola nad kątem odbicia piłeczki, niezbyt cieszące bonusy (nawet nie patrzę, co dają, tylko zbieram, tak dużo ich jest...), no i ogólnie, gra zaczyna nudzić, nie da się tego wyjaśnić.

 

Przynajmniej to już nie jest komercyjna gra, bo tak, to bym musiał wyśmiać.

 

7+/10... więcej nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie do siebie nie przekonała. Po zagraniu w Break Questa już w każdym arkanoidzie fizyka jest słaba, tutaj szczególnie (może trzeba się przyzwyczaić?) Bonusy nic nie mówią, zbiera się je jak leci. Wiem, że w menu można sobie przeczytać co dają, ale jednak wolałbym, żeby było wiadomo o co chodzi już po obrazku. Po za tym w grze wieje nudą, brak jakichkolwiek innowacji. Gdyby to była gra freeware było by 4/5, ale tak muszę wystawić 2/5.

 

Webie, to jest gra freeware :|

Napisałem o tym w dziale "Zapowiedzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax mówi, że winrar płacze przy tym archiwum, pobierajta 7zipa ;[

Pax cię wrobił: Winrar ładnie działa z tym archiwum. I dobrze.

 

Średnia ta gra. Zero dźwięków, jakaś sobie tam muzyka brzdąka w tle, piłka naprawdę dziwnie się odbija, powerupy za często się pojawiają i żadnej satysfakcji nie przynoszą, grafika nijaka. Mogę dać 3/5.

 

Błąd z piorunem u mnie wystąpił.

Jak wyobrażasz sobie multi w arkanoidzie? o.O Ponga jakiegoś z klockami?

Mifa kiedyś coś takiego chyba zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...