Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora Online: Seven Souls


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no rozbrajacie mnie panowie, naprawde.

 

Tak to juz jest z polakami niestety, jest troche ta zamiast sie cieszyc krytykują.

 

Panowie (i panie?) hmm troche mnie dziwicie. Nie mam dochodow finansowych z działania servera wrecz przeciwnie ponosze straty (małe ale straty) za prąd bo wiekszosc czasu kiedy server jest właczony mnie na kompie nie ma lub jestem tylko na chwile po czym zmywam sie i robie cos innego.

 

Od chwili powstania servera staram sie aby stal on mozliwe najdlluzsza ilosc czasu, nie robie tego dla siebie, sam nie gram, grałem wiec moja intencja jest skierowana w stronę graczy, mimo to słysze komentaze typu:

"Zaniedbujesz server", "Dlaczego do ***** nie jest właczony server" "odpalaj serva bo mnie sie nudzi" "Czemu nie siedzisz na servie, przeciez pisze do ciebie w grze"

 

Nie jestem zadną maszynką do stawiania serva i przesylania informacji od gracza do gracza.

 

Co do servera przez tydzien byl niedostepny z przyczyn technicznych za co moge osoby obrazone tym faktem przeprosic gdyz usterka techniczna była z mojego powodu (!).

Na chwile obecna moge powiedziec ze przez najblizszy tydzien nie powinno byc duzych problemow z działaniem servera i jego dostępnoscia. Co dalej nie wiem .

 

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To może róbcie jakieś dyżury ? Raz jeden, raz drugi, wymieniajcie się kontami i tyle :) Z tego co pamiętam, każde konto waży po 500B (0,5 kB), więc jak kont jest 50 to mamy 25 kb - to nie jest dużo, grafika z paskiem ładowania z początku gry więcej waży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pomógłbym wam, ale moja karta graficzna czasem robi błędy i wykrzacza grafiki, wtedy serwer przestaje działać ... przez jakiś czas hostowałem i zawsze jak wracałem do domu, to nie mogłem w disconnect trafić, bo grafiki sie pozamieniały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
gnysek zmień chłodzenie :) Pomoże.

 

Tam jest pasywne xD

 

Co do gazety, to własnie pobierana jest tylko, jak włączasz serwer, może nie fajne rozwiązanie, ale w Almorze i tak jest już tyle zbędnych pakietów, że nie chcę dodawać kolejnych stringów do wysyłania ...

 

Fajnie, gdybyście doszli do jakiegoś porozumienia z tym serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...