Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora Online: Seven Souls


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest odpowiedzialny za "ustalanie prawa" w Almorze. Niestety pojawily sie osoby które nie znają histori tej gry, zachowują się jak w Tibii "jestem silniejszy wiec spadaj bo expie...". Należy coś zrobić z takimi graczami. Narazie widziałem 3 takie osoby. Przez takich "graczy" Almora wiele traci. Zawcze można się dogadać i wczesniej nie miałem problemów bo do tej pory wszyscy byli kulturalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ban to za mocne za tylko słowa. Można dać mu kicka najwyżej, bo nie czituje przecież. Za PK dostaje się - w reputacji. Chyba zrobię tak, że jak ktoś ma 5 czerwonych gwiazdek to dostaje bana.

 

EDIT: A, i dla takich osób jest pewne rozwiązanie za chamstwo, zostaje ona umieszczona w gazecie i wystawia się za nią nagrodę. Na pewno ktoś się znajdzie :]

Za totalne już chamstwo, to gdy pojawi się boss to dziwnym trafem może on trafić na tą osobę... ciekawe dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, siema Smok. Dawno cię tu nie było. Swoją drogą, fajny Av, mam taki sam motyw na komę ;]

 

@topic: Proponuję zrobić Oblężenie Alebry lub w coś tym guście, tj. moby atakują falami, od najsłabszych bugów, po uber Death Planty. Lubię takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, ja MBO też przerabiałem, a wierz mi, że ogromy kodu tam były. Zajęło mi kilka dni, może 3. Po prostu motywacji trzeba.

 

To jest robota od dupy strony, tak jak napisał gnysek, takie rzeczy robi się od początku, tymbardziej, że UDP jest niebezpiecznym protokołem i w MMORPGu trzeba wiele zabezpieczeń wprowadzać. Teoretycznie mógłbym dodać UDP do Almory w pół dnia, ale wierz mi, że zaraz GM zasrałby się jakimiś błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunterku kochany. xD. Napisz jakie prawo panuje w almorze. Expilem normalnie a tu nagle, ze dostaje ostrzeżenie a następnym razem będzie ban. Za co ?? Można by jeszcze uwzględnić właśnie karanie niegrzecznych graczy. Pozatym jak już o tym wspomniałem to tak jak było dawniej osoba której udowodni sie złamanie prawa (ustalonego) idzie sie do więzienia :) to tyle pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem wywala blad ze czitujesz, blablabla, tez tak mialem pomimo ze nie mialem nic do czitowania ale almorka plula, to sie poczekalo minutke, znowu connect i dzialalo. almorka na szczescie nie ma automatycznego mechanizmu banowania cziterow wiec nie przejmuj sie tymi komunikatami - blad serwera i tyle ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :) To dobrze . Pamietam jak Borek mnie kiedyś zbanował xD Wstałem o 6 żeby poexpić . Zasypialem przed kompem i trzymalem nonstop ppm w dungeonach bijac posion raty . Nagle godzina 9.50 a Tu " Your account is baned" xD Ale wytłumaczyłem Boromirowi ocb i wkońcu mnie odbanował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stworzyć coś w rodzaju policji  :jezor: wybarc kilka osób ktore w miare czesto sa na serwie i pilnowały by pożądku. To znaczy że do tych osób zgłaszano by pretensje a one by "egzekfowały prawo"  :twisted: Tylko problem z reputacją  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, a jak pajaki beda rejestrowac postepowanie graczy? albo inaczej: jak user bedzie pajakiem? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...