Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora Online: Seven Souls


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to jest, a raczej gdzie to jest?: "Forgotten Tower" ? bo dorwalem jakis bloody bush i ma opis: "item for forgotten tower".

Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mnie kompletnie zczyściło? Zero itemków na sobie i w invetory O.o

dowód:

http://img88.imageshack.us/img88/6587/czystkahe4.jpg

 

EDIT: Aaa, pewnie wina tego ze serwer nie dziala. Tylko czemu mnie z gry nie wywalilo w takim razie? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakim hackowaniem? O.O ja sobie przechodze z undergrounda do hidden shop 2 a tam patrze: czystka na mnie. Robie reconect i wyskakuje mi: "server acceptation failed" O.O Nie kumam co jest grane. da sie to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z dungeonów jest jakieś przejście do sklepu w Depp Forest? Jak tak to czy moglby mi ktoś dac wskazowki jak tam dojsc? :)

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

EDIT: juz nie trzeba - odpowiedz juz dostalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja mam też taką władzę, ale nie rozwijamy Almory. Cokolwiek się zmieni w jej kodzie, to kompilacja i test to prawie 3 minuty, do tego nowy silnik nad którym pracowaliśmy robią Triberiana działał jakieś milion razy szybciej i mapy były jeszcze większe, więc aż żal nie przenieść starej almory na nowy silnik, ale to z kolei zajęło by dobre kilka tygodni, więc wniosek jest taki, że można ją równie dobrze napisać od zera xD

Tym bardziej, że w kwestii alienów Borek napisał fajnie protokół UDP, którego nie było w Almorze (tam jest tylko TCP), dzięki czemu nie ma tylu lagów, więc znów trzeba by go dodać do Almory. I to kolejna rzecz, którą trzeba by przepisać... za dużo, na prawdę za duzo czasu.

Ale nie martwcie się, na pewno Almora zostanie jeszcze reaktywowana, zaraz po wydaniu aliensów, poza tym był też plan wersji single player :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, podpisująć się pod gnyska postem dodam, iż obecnie używany w Aliensach dll odpowiedzialny za dźwięk, wczytuje pliki zjadając prawidłową ilość pamięci. Czyli jak plik zajmuje 100KB, to gra zabiera 100KB ramu, a nie tak jak w przypadku shitowskim systemie GM plik 100KB zajmuje w pamięci 400KB. Almora naprawdę po średnim updacie zyskałaby wiele na optymalizacji, lecz niestety zwyczajnie nie mam na to czasu.

Jeszcze powtórzę gnyska słowa, dzięki systemowi UDP lagi spadłyby baaardzo znacznie. Ostatnio przeglądając temat Almory na forum YOYOGames natrafiłem na post 39stera, autora 39dll i właśnie napisal mi, że pierwsze co powinienem zrobić, to użyć protokołu UDP - miał rację, wiedziałem o tym, ale to nie jest takie proste jak się wydaje, teraz już umiem i możemy cieszyć się grając w Aliens :)

Jeżeli Aliensy będą w takiej fazie, że spokojnie będzie można grać, to Almora będzie przerobiona, zawsze to powtarzałem i tak będzie.

Jakbyście jeszcze trochę mnie naciskali, to zrobiłbym update, bo mnie wystarczy odpowiednio zmotywować, ale postanowiłem, że mimo wszsytko póki w trakcie są Aliensy, to nie ma żadnych updatów, bo później wyskakują jakieś zakompleksione osoby i pieprzą mi, że GS nie ma żadnych produkcji skończonych chociaż sami nic nie zrobili co mogłoby być ciekawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...