Skocz do zawartości

Zablokowane Nowa odsłona strony!


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Tymon odwalił kawał dobrej roboty. A Borek w pierwszym temacie kłamie!!! Ja też mam malutki wkład, a mianowicie te podświetlane logo, o! :P Tylko fastbar jest skiepszczony. Czuję, że to robota Borka. ;)

 

Jeden czuł i narobił... co za cham :D Mi się podoba :P Ważne, że przejrzyste i wiadomo o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka. Jedna uwaga - adres strony Roba Westwooda to już od jakiegoś czasu nie www.robwestwoodmusic.com tylko www.rebwestwoodmusic.co.uk

 

TeeGee przecież tak jest właśnie, już dawno się skapnąłem :)

Chyba, że z przyzwyczajenia wpisałem robwestwoodmusic.com, a Tymon poprawił przed chwilą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste - na GMCLANie prócz GS nie ma żadnych dobrych teamów ;D

Poprawione ;).

 

TeeGee przecież tak jest właśnie, już dawno się skapnąłem

Chyba, że z przyzwyczajenia wpisałem robwestwoodmusic.com, a Tymon poprawił przed chwilą...

W dziale "Zespół" dalej mi się wyświetla robwestwoodmusic.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Nie mam nic do GS, ale jesli mialbym typowac to team Snake'a - moze to i same programy, ale jakze przydatne i pelne wersje :) No ale jesli sprowadzac sie tylko do gier to nie kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja bym teamu Snake'a nie policzył, bo mi sie wydaje, że Snake działa sam, a reszta to podpucha :P Wtedy również TeeGee by się liczył, bo w sumie też ma swoich ludzi od grafiki, muzyki itd., więc też jest to Team.

 

Mniejsza z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...