Skocz do zawartości

The Gangster : Liberty City


set18

Rekomendowane odpowiedzi

jesli gra sie przyjemnie to najwazniejsze nie? pracowac i jeszcze raz pracowac! jestem ciekaw ktora gra z obecnych ktore sa w toku bedzie lepsza

 

robcie co chcecie, byle bylo godnie. mam nadzieje, ze pokazesz na co Cie stac. o to tu chodzi, zeby pracowac nad projektami zeby nie bylo kichy

 

to z mojego tematu,masakra ale ty bezsensowne posty piszesz,ważne,że nabijasz hahahaha bo tylko dla małolatów ważna jest ranga,nie chciało mi się więcej szukać ale widzę,że nic do powodzenia o mojej grze nie masz

 

bledy niedociagniecia jak sama nazwa mowi sa po to zeby je dociagnąc czli poprawic na koniec. ja zawsze na koncu dociagam wszystko jak cos nie pasi, byle nie bylo tego za duzo

 

ta jego gra to jedno niedociągnięcie i błąd,dostał od marka s przykład wsiadania do samochodu a nawet go nie umiał wykorzystać i pisał,że nie działa albo że 2 samochody jadą,Boże i co on ma do poprawiania chyba tylko swoje myślenie

 

edit:przez to g**** miałem blue screena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto tu posty nabija? jakies "g****" piszesz. wez sie zastanow 15-latku. dzieciaki... ;] troche kultury by sie przydało ci co nie? ;]

 

bez komentarza

 

co do gry...czy to jest nowe demko to wczorajsze? czy wrzucone tamto stare,bo dalej widzę ten sam szajs od którego mi niedobrze się robi,a widziałem że na screenie były jakieś drzewka a w demie nie było stąd moje pytanie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To demko w cale nie jest takie okropne. Ale za to ma dużo bugów jak np. Ludzie nie chodzą tylko jumpują. Auta przejezdżają ludzi a im nic się nie dzieje. Na początku nie wiadomo którym gościem chodzimy. Jak jedzie samochód i do nas dobije to mamy możliwość pchania go. No i chyba tyle z tych poważniejszych :)

Ps. Oj drobiu drobiu musisz się jeszcze wiele nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Oj drobiu drobiu musisz się jeszcze wiele nauczyć :)

 

jak mam to rozumieć nauczyć? z kodem nie mam problemów i z robieniem gry,jeszcze zapomniałeś dodać że pocisk zabija ludzi i leci dalej a może raczej ich zamienia w jakiś ślad po trupie,w sumie co mam dodawać już swoją recenzje dodałem wcześniej i chyba wszystko było zauważone co przeszkadza,czekam na kolejne demko,pytanie do autora,czy będą jakieś nowe budynki czy wszystko tak równo poukładane na kwadratowo?

 

edit:tutaj jest moja spora recenzja,chyba dopatrzyłem się wszystkich niedociągnięć

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...st&p=218620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niebędzie nowego dema

2. wydam pełną wersje

3.

przez to g**** miałem blue screena!
jak mam to rozumieć ?

4.

no tak ale w sygnie ma:

55%

The Gangster : Liberty City

to jest koniec do pełnej wersji gry niedociągnięcia zostały poprawione w wersji pełnej

5.

Ps. Dopatrzyłem się jeszcze bugu, że jak zostawimy swoje auto na chodniku i pieszy na nie wejdzie to ginie
poprawilem w pelnej wersji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jego gra to jedno niedociągnięcie i błąd,dostał od marka s przykład wsiadania do samochodu a nawet go nie umiał wykorzystać i pisał,że nie działa albo że 2 samochody jadą,Boże i co on ma do poprawiania chyba tylko swoje myślenie
Przepraszam że się wtrącę, ale czemu, do cholery, on za to warna nie dostał?

Arogant zakichany...

 

Co do gry - niestety, ale odnoszę wrażenie, że jesteś zbyt... nazwijmy to, niedoświadczony, aby robić taką grę.

Albo dostaniesz od kogoś super-grafikę, albo Twoja gra będzie... no, niezbyt popularna ;/

Bo naprawdę, choćbyś zrobił super fizykę aut, misje, fabułę, to z taką grafiką możesz co najwyżej... a nie wiem :P

 

A ty drobiu - zobaczymy, jak ci pójdzie fizyka aut. Mam dziwne przeczucie, że albo wykorzystasz gotowy przykład, albo auta nie będą miały fizyki... (mam tu na myśli kolizje)

 

chodziło mi o to,że jak odpaliłem gre to miałem niebieski ekran,strasznie cięło,pulpit mi zniknął
Ehkem...

BO MASZ KOMPA ZRĄYPANEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same bugi, znalezione po 30 sekundach gry:

-jadąc do tyłu kierownica mi nie działa coś

-wow mogę pchać 2 auta naraz, niezły jestem

-kurde fajną broń mają przeciwnicy, ich pociski przechodzą przez ściany

-wjechałem w budynek, auto na chwile się zablokowało, po czym dosłownie wystrzeliło mnie poza mapę

 

hmh jakim cudem ta gra jest zrobiona w 55% :huh:

grafika w ogóle do siebie nie pasuje, a silnik gry jest beznadziejny, auta jeżdżą z jednego końca mapy na drugi, tak samo ludzie, zrobienie al dla pojazdów nie jest takie trudne, nawet wliczając w to światła, gorzej z dopasowaniem ludzi, chyba że będą chodzili wszyscy tak samo ;). To, że niemożna kraść aut to wieeelki minus, niech zgadnę, dodatkowo będzie można mieć tylko jedno auto naraz?

 

tyle co tu widzę to 2/5 miejmy na dzieje, że przez następne 45% ta gra się zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...