Skocz do zawartości

The Gangster : Liberty City


set18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Drobiu powiem raz nie obchodzi mnie twoje zdanie obchodzi mnie tylko opinia innych i nie zamierzam się z tobą kłócić.

 

A co, Drobiu nie należy do innych? Fajnie tak wybierać tylko nie krytyczne komentarze, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzax, nie offtopuj, bo poleci warn Tobie.. Wracać do tematu. Tutaj sie mówi o grze, a nie o preferencjach selekcji komentarzy -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie beda misje do wykonania?

wczoraj całą noc nad tym pracowałem

misje będą

strzałka będzie wskazywała gdzie masz iść

jak narazie zrobiłem jakieś 14 misji

 

 

pewnie kiepskie jak przechodnie umierają po kolizji z samochodem

 

A co jak jedziesz na jakiegoś gostka i go rozjedziesz to nie umiera ?

 

Nie którzy ludzie to naprawdę nie umieją myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy ludzie to naprawdę nie umieją myśleć.

Nom, masz rację... Ale Ciebie też to się tyczy, bo nie zrozumiałeś jego wypowiedzi... Nie zauważyłeś że jak w tej swojej grze wejdziesz do samochodu, i chociażby podjedziesz na chodnik, zatrzymasz się, a pieszy tylko dotknie twojego samochodu to ginie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak jedziesz na jakiegoś gostka i go rozjedziesz to nie umiera ?

 

załóżmy, że w twoim kierunku jedzie pewien ślepy, głuchy, łysy, schorzały, znerwicowany staruszek w równie starym fiacie 125p z prędkością 20km/h <brum>. Przygotowałem już pogrzeb :]

 

IMO ta rozmowa twoja z drobiem jest niepotrzebna :/ ta "rywalizacja" robi się niesmaczna. Zaprzestańcie tego i tyle

 

Co do gry, to nawet fajna, może być ciekawa, chociaż jest duuużo rzeczy do poprawy :( pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ocenie obiektywnie Twoją grę bo 'zagrałem'

 

-nazwa gry chamsko zerżnięta

-no to tak na samym wstępie rozbraja menu,jakiś rip typka z gta,

-muląca zmiana rozdzielczości

-jestem dalej w menu i co tam widzę hehe : DOMINIK SZARADOWSKI all rights reserved

-wybieram start po czym widzę:

 

Witaj Carl(może nawet CJ?) ! Uwarzaj wrog tu jedzie zajmij się nimi spotkamy się u Biga!(Big Smoke? hehe)

może zdecyduj się na trochę kreatywności i zmień tytuł,to menu i te ksywki,bo czuje się jakbym grał w jakieś inne gta,zostań przy pisowni bez ą ę ź ć ó albo wybierz opcje pisania wszystkich polskich znaków,w twoim menu jest wymieszne,idziemy dalej...

 

Daje start i pokazuje mi się wesołe miasteczko z czarnym asfaltem(chyba nie zauważyłeś,że u ciebie też węgiel wysypali) i do tego te żółte pasy na jezdni,samochody to jakieś ripy jeżdżą jak zaprogramowane w jedną i w drugą stronę,nie skręcają na skrzyżowaniu,to chyba nie możliwe bo jest tam wąsko i nawet mój dziadek maluchem by nie wykonał tego manewru.Postacie to też jakieś ripy,klony pełno tego tam z szkaradną animacją,wygląda to tak jakby mi się komputer ciął na tym gta.

 

Główny bohater to ta sama szkarada o dziwo już na wstępie stoi z bronią,można strzelać,pocisk gdy trafia w przechodnia przelatuje dalej jak rakieta a przechodzień zamienia się w ślad po trupie odrysowany przez policje,wpada jakiś grosz,gdzie nie gdzie można zebrać amunicje,bohater a raczej super bohater po wejściu pod samochód stoi twardo jak skała a samochód się zatrzymuje,dostaje padaczki,uciekłem,bałem się,że eksploduje.

 

Postacie chodzą sobie po łbach,więcej nie chciało mi się grać,bo nie widziałem w tym sensu,hud tragiczny...

 

Oto screen z pasjonującej potyczki z samochodami,jestem Bogiem:

 

http://img504.imageshack.us/img504/5893/beztytuunb0.png

 

edit:poprawiłem literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ta rozmowa twoja z drobiem jest niepotrzebna :/ ta "rywalizacja" robi się niesmaczna. Zaprzestańcie tego i tyle

 

on sobie umyslil tą rywalizacje

 

 

Teraz ocenie obiektywnie Twoją grę bo 'zagrałem'

 

-nazwa gry chamsko zerżnięta

-no to tak na samym wstępie rozbraja menu,jakiś rip typka z gta,

-muląca zmiana rozdzielczości

-jestem dalej w menu i co tam widzę hehe : DOMINIK SZARADOWSKI all rights reserved

-wybieram start po czym widzę:

 

Witaj Carl(może nawet CJ?) ! Uwarzaj wrog tu jedzie zajmij się nimi spotkamy się u Biga!(Big Smoke? hehe)

może zdecyduj się na trochę kreatywności i zmień tytuł,to menu i te ksywki,bo czuje się jakbym grał w jakieś inne gta,zostań przy pisowni bez ą ę ź ć ó albo wybierz opcje pisania wszystkich polskich znaków,w twoim menu jest wymieszne,idziemy dalej...

 

Daje start i pokazuje mi się wesołe miasteczko z czarnym asfaltem(chyba nie zauważyłeś,że u ciebie też węgiel wysypali) i do tego te żółte pasy na jezdni,samochody to jakieś ripy jeżdżą jak zaprogramowane w jedną i w drugą strone,nie skręcają na skrzyżowaniu,to chyba nie możliwe bo jest tam wąsko i nawet mój dziadek maluchem by nie wykonał tego manewru.Postacie to też jakieś ripy,klony pełno tego tam z szkaradną animacją,wygląda to tak jakby mi się komputer ciął na tym gta.

 

Główny bohater to ta sama szkarada o dziwo już na wstępie stoi z bronią,można strzelać,pocisk gdy trafia w przechodnia przelatuje dalej jak rakieta a przechodzień zamienia się w ślad po trupie odrysowany przez policje,wpada jakieś grosz,gdzie niegdzie można zebrać amunicje,bohater a raczej super bohater po wejściu pod samochód stoi twardo jak skała a samochód się zatrzymuje,dostaje padaczki,uciekłem,bałem się,że eksploduje.

 

Postacie chodzą sobie po łbach,więcej nie chciało mi się grać,bo nie widziałem w tym sensu,hud tragiczny...

 

Oto screen z pasjonującej potyczki z samochodami,jestem Bogiem:

 

http://img504.imageshack.us/img504/5893/beztytuunb0.png

 

 

a czy ja mówiłem że to jest oficjalne demko ?

To jest tylko wersja testowa żebyście zobaczyli jak to wygląda

 

taki kozak ?

 

wystaw swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej trochę kichowato.

popraw te auta

np ogranicz ich ruch sprawdzając czy nowa pozycja jest wolna..

 

czemu nie mogę ukraść dowolnego auta?

te strzelanie w ogóle działa?

również irytująca jest ta animacja gracza...

 

E:

sterowanie autem bardzo nie realne

on i ten popraw w końcu tych przechodniów. przy kolizji sprawdzaj czy speed jest > 0 i dopiero wtedy usuwaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...