Skocz do zawartości

Szkieletor


Kosmitak

Nazwa  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolicie Szkieletor czy inną nazwę ??

    • Szkieletor
      13
    • Inna nazwa
      58


Rekomendowane odpowiedzi

Grafika ze starej wersji...fuj : > mam nadzieje ze zmienisz.... Fabuła też nie powala na kolana ; P ale jak dasz komus utalentowanemu ją do przeróbki coś fajnego z tego moze być....

 

xD no i ten.. Szkieletor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

No, xD to xD dopiero xD nazwa xD miażdżąca xD mózgi xD

może lepiej Show meh ur tits 4: ultimate carnage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boshe! xD Ja ci proponuje coś typu: Tibia2, Tibia Two itp xD

Tibia śmierdzi

 

Ty też. Warn za offtop (co prawda nawiązujesz do wypowiedzi poprzedników, ale i tak nie jest to żadna sensowna odpowiedź)

ΨΧΞ

Nie wyzywaj się. I jest to sęsowna odpowiedz.

 

 

 

Dobra jak chcecie. Wolicie Szkieletora czy inna nazwę. Ankieta na początku tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to można silnikiem nazywać? Taką samą grafę w ED 2.0 wyciśniesz, więc po co robić silnik?

W ogóle po co ten projekt?

Grafika = 1 (za same chęci szukania czyichś prac w necie)

Fabuła = 2 (przynajmniej trochę rozległa)

Nazwa = 1 (bez sensu, nie pasuje do grafiki gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej jak by sobie zrobił map editor i ktoś by mu wszystko robił. Bo to się idzie zamęczyć samemu wszystko układać na mapie a to jest RPG i w tym będzie pewnie wielgaśna mapa. Projekt oceniam 3.5/5. A poza tym nie lepiej by było robić grę w 3d niż bawić się spritami. Bo tak to masz inwentarz włożysz jakąś zbroje, a w z Hero nic się nie zmienia. A pozatym nazwa faktycznie taka dziwna. A pozatym pamiętaj aby wstawić jakąś nastrojową muze, bo to zwiększa grywalność. A pozatym logo dla twojej gry mi się nie podoba. Healtbar i Mana są zamałe postaraj zrobić większe. Tekstura trawy jakaś taka dziwna. A w starym screenie cień smoka rzuca cień na budynek. Fabuła też troche zamo mało rozwinięta. A pozatym jest forum,

a gdzie strona główna. A nazwa mi się kojarzy ze słowem "HELIKOPTER". Pierwszy raz widzę smoka wielkości bohatera. Poza tym czemu wy piszecie ile procent macie zrobienie swojej gierki jak tego prawie nie da się ocenic ! Pozatym napisałeś, że grafika do zmiany, najpierw powiedz mi kto Ci ją zrobi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra nie ciekawie się zapowiada. Fabuła jest bez sensu. Po za tym użyłeś grafik z jakiejś strony. Jeżeli jest popularna, to wiele gier będzie miało taką samą grafikę. Jeżeli chcesz to przerobić na MMORPG, To nie użyj tych grafik, gdyż pochodzą one z innego MMORPG. Zwie się "Atulos online". Gra ma nawet fajny klimat ale jest bardzo nudna i masę w niej hackerów... Okej. To by było na tyle. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...