Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Darku powiedz mi, kiedy obraziłem dziadka nim nazwał mnie nekrofilem oraz kogo poza G-Enjoy obraziłem, zresztą jak pamiętam to go przeprosiłem za to.

 

I moim zdaniem: nie ważne kto robi burdel. Prawda jest taka, że na GMC robi się źle, i WSZYSCY, którzy się do tego przyczyniają powinni zostać ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, skierowałem to raczej do ogółu, bo ja znam życie zaraz kolejnych 5 userów podniosłoby wrzask, że nikt ich tutaj nie szanuje. Do Twojej postawy akurat nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale wracając do Twojego poprzedniego posta: dlaczego nadal utożsamiasz dziadka z ekipą GMClanu? Jak pewnie zauważyłeś, dość szybko stracił uprawnienia, a obecny skład wydaje mi się być w porządku.

I co z tego nam przyjdzie, skoro nikt sobie nic z tego nie robi?
Co konkretnie być proponował "zrobić"?

 

 

A gdzie się podziali autorzy tegoż tematu? Jeszcze niedawno tacy wyszczekani byli, co się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cirno: masz pretensje ze w shoucie pisalem w tak idiotyczny sposob? czlowieku, a jak ja mialem pisac zebys po prostu zakonczyl temat? mnie nie interesuje twoje zdanie, ani reszty halpowiczow bo jak wiadomo robicie tylko syf i nic innego. ze niby zrobiliscie akcje wywalenia forum do kosza, tylko po to by udowodnic ze gmclan jest bezbronny z braku backupa? bardziej zalosnej wymowki w zyciu nie widzialem.. a nie, pewne 12 letnie dziecko podobnie raz sie tlumaczylo. tak jak zostalo juz wspomniane: po jaka cholere tu dalej siedzicie i zatruwacie forum i wogole caly serwis swoimi cyrkami, skoro macie gleboko w 4 literach co sie tu dzieje. chcecie aby forum bylo lepsze i bez trolli? to wypad z baru bo ja nie zamierzam tolerowac debilnego zachowania! -.-

 

...i tak cie koffam tak jak ty mnie :*** :D

 

Nareszcie zacząłeś normalnie gadać. I to w chwili kiedy przyszedł gnysek, który powoduje że wszyscy wokół niego mniej się martwią o swoje odbyty i nabierają odwagi (ciekawe jaką ma aurę włączoną? "Wzmacnianie zwieraczy Rank 3?"). Jak nie chciałeś gadać z jednym z "wcieleń cirna" to trzeba mu było w ogóle nie odpisywać i tyle, a nie robić z siebie klauna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max: tylko halpowiczom nie odpowiada ze ja w nim jestem. dla czego? a no dla tego ze mi zalezy zeby oczyscic GMClan z karaluchów. dla tego ze jawnie nie toleruje i gardze (na swoj wlasny, nie wszystkim zabawny sposob) nimi. dla tego ze nie interesuje mnie co maja do powiedzenia degeneraci. dla tego ze "nie rozumiem konstruktywnych i prawdziwie pomagajacych temu forum" zartow tychze osobnikow. dla mnie to sa zwykle blazny ktore przychodza tu aby smiecic, a nie pomagac tworzyc serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się w pewnym stopniu do posta #56 w tym temacie.

Dziadekkleofas przez długi czas był na forum, ja go jeszcze pamiętam jako redaktora mojej strony o tworzeniu gier która istniała w 2005 roku :P . Kamrat tak samo, ma niewiele krótszy staż na stronie ode mnie. Dlatego też, nie można mówić, że w zasadzie żadnego ich wkładu w stronę nie było, tym bardziej, że Dziadekkleofas dobrze pełnił powinności moderatorskie, jak nim jeszcze był. Może ich nie obchodzi ta strona, ale moim zdaniem w dość sporej części tego posta jest prawda. W zasadzie ja osobiście mógłbym się nie zgodzić tylko z 7. punktem, i mieć neutralne zdanie co do 2. i 5.

Tak, użytkownicy się przyczynili do burdelu, bo kto inny, ale co są jakieś akcje zaostrzenia rygoru wśród moderatorów, to one upadają po kilku dniach. Niby są jakieś próby zrobienia czegokolwiek, żeby było na tej stronie lepiej, ale jest coraz gorzej. Moim zdaniem, podstawowe sprawy, które powinno się zrobić na stronie, by chociaż trochę poprawić jej stan, to:

- Robić wnikliwe kontrole pracy moderatorów. Przykład: Tymon robił czystki wśród moderatorów i wywalił mnie, Jakluba i Yodę, bo rzekomo "mało robiliśmy". Dziadekkleofas nie logował się od dłuższego czasu na forum, a zostawił mu moderatora. Prawdopodobnie gdyby nie to przeoczenie, by nie wydarzyło się nigdy to całe zamieszanie.

- Większa kontrola nad przyznawaniem uzytkownikom rang. Przykłady: Firemark poprosił Tymona i dostał redaktora na GMCLAN bez porozumienia sie z innymi adminami; Lowrider poprosił Tymona i dostał moderatora na forum. Jednak w tej kwestii muszę przyznać, że się o wiele poprawiło, ponieważ sprawa dania redaktora Mimkowi była przedyskutowana w obrębie administracji strony, za co +.

(żeby nie było, nie mam nic do Tymona, po prostu parę przykładów mi się z nim związanych przypomniało)

- Banicje powinny być przemyślane i użytkownik powinien na prawdę zasługiwać na bana dawanego na stałe. Przykład: zbanowanie Marraca. Nic nie zawinił, a dostał bana za nic. Takie coś podsyca wśród użytkowników nienawiść do administracji. Podobnie zresztą było z banicją Bigsharka. W zasadzie został zbanowany z pobudek osobistych, bo szkodzić to raczej nie szkodził. Co prawda, miał styl, który mógł irytować co niektórych (np. mnie w pewnym stopniu, ale z czasem się przyzwyczaiłem), ale to nie jest powód żeby dać bana.

- Zamiast nakładać ograiczenia tak jak teraz jest aktywacja kont przez admina, to powinno sie skupic bardziej na zachowaniem porzadku na forum, bo tak sie fake kont nie przesieje. Potem wbijają tacy na #gmclan.org i klną, czemu im kont nieaktywowano

- Kopie zapasowe powinny być robione regularnie, że w przypadku ataku, że można szybko przywrócić stary stan, a nie był burdel przez parę tygodni tak jak to było po ataku Dziadka. Na szczęście, to też zostało poprawione, za co kolejny +.

- Nie powinno być czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. To że Zychu robił syf z konta Yody i ze swojego, czy inne tego typu sprawy, to nie znaczy, że cała grupa do której oni należą (tak zwani halpowicze, czy globi i spółka) powinni być skazywani od razu na cenzurę postów (bo tym jest w zasadzie zatwierdzanie postów, które dostali Kamrat i Blackmaul) i banicję.

- Moderatorami, administratorami i redaktorami powinny zostawać osoby odpowiedzialne, które potrafią sprostać temu zadaniu, które mają szacunek wśród użytkowników i które nie zachowują się dziecinnie, momentami zachowując się gorzej od największych spamowiczów. Dotąd powiedziałbym, że to było spełniane, ale patrząc na to co PsichiX robi w shoutboxie, to mam coraz większe zastrzeżenia co do tego. Przyznam, że ja aniołem i ideałem też nie jestem, ale to co ostatnimi czasy on robi w shoutboxie jest conajmniej dziecinne. Sądzę, ze PsichiX jest dobrym moderatorem, dobrze spełnia swoje zadanie, ale ktoś na tym stanowisku jednak powinien potrafić się powstrzymać, co jest trudne, ale możliwe.

- W przypadku gdy na stronie jest zastój, szukać nowych redaktorów, a nie tylko kasować tych co nic nie robią. Również, organizować otwarty nabór na redaktorów.

- Moderatorzy i administratorzy powinni traktować na równi wszystkich userów. Racja, nowym można darować pierwsze przewinienie, ale nie można komuś darować warna tylko dlatego, że go się lubi, albo komuś kogo się nie lubi dać warna za bardzo naciągnięte przewinienie.

- Administracja (pod tym pojęciem rozumiem całość - admini + modzi + redaktorzy) zamiast zajmować się wymyślaniem bzdurnej Czarnej Listy Użytkowników (tak, jest takie coś, bójcie się...), powinni zająć się swoją pracą i dbać o porządek na stronie, a nie wymyślać do takowej kolejnych argumentów do zbanowania użytkowników, których nie lubią, często pomijając tych, którzy się identycznie zachowują, tylko dlatego, że przepadają za nimi.

- Wśród administracji powinna być zgodność, ale nie powinno być zarazem podlizywania się osobom wyższej rangi

- Takie rzeczy jak trwałe bany powinny być również dyskutowane wśród administracji, powinno się wymienić zdaniami na temat tej osoby, bo w obecnej chwili sprawa wygląda tak - nie spodoba się ktoś któremuś z adminów, to ten ktoś może dostać od niego bana i ten ban nie będzie z nikim przedyskutowany, czy jest słuszny czy nie. Przykład? Zbanowanie Marraca przez Ranmusa.

I mówię to wszystko jako moderator. Czemu? Bo to co się dzieje ostatnimi czasy na stronie wyjątkowo nie podoba, ale nawet jakbym dał swoje propozycje pod dyskusję wśród administracji, to bym usłyszał stanowcze nie, więc piszę to tutaj, że może niektórzy użytkownicy jak będą zakładać swoje strony kiedyś, nauczą się czegoś z tej lekcji i wyciągną wnioski.

 

Może trochę sie spóźniłem z postem, pojawiło się parę nowych, ale nic nie poradzę, że go bardzo rozbudowałem.

 

EDIT: PsichiX, jeżeli mówisz o usuwaniu ze strony trolli, to nie zachowuj się uprzednio tak jak oni. Mam tu dalej na myśli Twoje wypowiedzi z shoutboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark: Zmienić "Nekrofilię" na "Odświeżanie starych tematów". I po sprawie. A dziadkowi ostrzeżenie, choćby bez zmiany procentów.I utożsamiam do z GMC bo większość modów/adminów go poparła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego ze nie interesuje mnie co maja do powiedzenia degeneraci. dla tego ze "nie rozumiem konstruktywnych i prawdziwie pomagajacych temu forum" zartow tychze osobnikow.

 

Bo my nie pomagamy forum, bo co byśmy z tego mieli? To wy stwarzacie warunki do tych "żartów", udając że coś robicie, a userzy też nie pomagają tylko czekają na gruszki na wierzbie.

 

I dlaczego nazywasz nas "degeneratami"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: PsichiX, jeżeli mówisz o usuwaniu ze strony trolli, to nie zachowuj się uprzednio tak jak oni. Mam tu dalej na myśli Twoje wypowiedzi z shoutboxa.

Styl moich dzisiejszych wypowiedzi byl celowo idiotyczne. po cholibke mam ich zwyzywac czy agresywnie sie do nich odnosic skoro moge napisac slodko-idiotyczne posty co da ten sam efekt. mi sie ich sluchac nie chce, tolerowac ich nie zamierzam.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot (post #71): Połowę z archiwum wziąłeś :P Ale i tak się z tym zgodzę.

W sumie dobrze by było, gdyby za każde forum odpowiadała inna osoba, bo tak to jest chaos. Do Valhalli dać kogoś, kto zna granice spamienia (choć na Valhalli nie wiem czemu nie można zakładać bzdurnych tematów).

btw. raz nawet chciałem mieć moda, ale nie wiem czy to nie za duża odpowiedzialność, bo jakby nie patrzeć to duży ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl moich dzisiejszych wypowiedzi byl celowo idiotyczne. po cholibke mam ich zwyzywac czy agresywnie sie do nich odnosic skoro moge napisac slodko-idiotyczne posty co da ten sam efekt. mi sie ich sluchac nie chce, tolerowac ich nie zamierzam.

 

dgdgddgdggd_4956a35d56c0b.gif

 

Jesteś dżezi, boy. Zachowałeś się jak pajac i myślisz że nam tym dopierniczyłeś. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Styl moich dzisiejszych wypowiedzi byl celowo idiotyczne. po cholibke mam ich zwyzywac czy agresywnie sie do nich odnosic skoro moge napisac slodko-idiotyczne posty co da ten sam efekt. mi sie ich sluchac nie chce, tolerowac ich nie zamierzam.

Dobranoc.

Marrac.

Tylko że to teraz wygląda tak.

Chcesz być fajny i śmieszny to pajacujesz w shoutboxie. Piszesz jakieś żałosne shouty. A jak przyszło co do czego to nagle próbujesz się na siłe wymówić że nie tolerujesz tego, a my nie chcieliśmy pajacować tylko normalnie porozmawiać. Najpierw udawałeś kogoś żałosnego, a teraz próbujesz być poważny.

Nie rozumiem Ciebie Psichix :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że też miałem zapędy na moda. Ale czemu o tym nie mówię? Bo byłbym zbyt surowy i bezwzględny.

Dlatego tylko czasem "radzę" innym. Kto mnie posłucha i jak to jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cirno - kimkolwiek jest - uważa, że moderatorzy są zbyt surowi i bezwzględni, i to jest jego główne zmartwienie. Prawdę mówiąc cały ten temat to kolejne wcielenie "Banu Bagniaka".

 

Znowu odwracasz kota ogonem popisując się brakiem zrozumienia treści. Właśnie chodzi o to że w ogóle nie są surowi i bezwzględni, czego przykłądem jest TeoTN który zrezygnował z bycia modem dlatego że byłby dobrym modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje zdanie na ten temat: Poziom na forum zaniżacie Wy ! Userzy ! Admini tylko starają się trzymać jakikolwiek poziom i dobrze, że stawiają warny za różne pierdoły takie jak błędy ortograficzne itp. bo jakby wyglądało forum z rażącymi błędami. Zakładacie durne tematy i powtarzacie się postami typu "poszukaj na google" po to jest forum żeby sobie pomagać i wałkować po raz setny temat którego ktoś nie rozumie. I nie przesadzajcie, że jest tu sztywno czy coś bo administratorzy pozwalają pożartować itp. (inaczej by nawet nie było valhalli). To tyle na mój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem modem jak coś ^^

Ale... może jeśli ktoś, kiedyś chciałby...

 

@Vardi: Modowie i Admini też robią bajzel. Wszyscy się do tego przyczynili. Pora, aby wspólnymi siłami odbudować GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z większością Marmotowych punktów dot. lepszej organizacji serwisu, ale:

 

Dziadekkleofas przez długi czas był na forum, ja go jeszcze pamiętam jako redaktora mojej strony o tworzeniu gier która istniała w 2005 roku tongue2.gif . Kamrat tak samo, ma niewiele krótszy staż na stronie ode mnie. Dlatego też, nie można mówić, że w zasadzie żadnego ich wkładu w stronę nie było, tym bardziej, że Dziadekkleofas dobrze pełnił powinności moderatorskie, jak nim jeszcze był. Może ich nie obchodzi ta strona, ale moim zdaniem w dość sporej części tego posta jest prawda. W zasadzie ja osobiście mógłbym się nie zgodzić tylko z 7. punktem, i mieć neutralne zdanie co do 2. i 5.
Jest to racja, że na pewno nie można mówić, że KOMPLETNIE nic nie robili (chociaż są i tacy ;p), ale na dzień dzisiejszy kanał jest powiązany z większością prowokacji, więc zastanawia mnie jakim prawem dziadek (czy kto tam pisze z tego konta) może mieć pretensje o syf na forum.

 

Tak, użytkownicy się przyczynili do burdelu, bo kto inny, ale co są jakieś akcje zaostrzenia rygoru wśród moderatorów, to one upadają po kilku dniach.
Osobiście uważam, oczywiście z największym możliwym dystansem do siebie samego, że moderacja funkcjonuje poprawnie. Owszem, zdarzają się wpadki, takie jakie wymieniłeś, ale ogólnie wszystko działa jak trzeba. No i jak pisałeś, ostatnio wszystkie decyzje uzgadniane są już na forum.

 

- Nie powinno być czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. To że Zychu robił syf z konta Yody i ze swojego, czy inne tego typu sprawy, to nie znaczy, że cała grupa do której oni należą (tak zwani halpowicze, czy globi i spółka) powinni być skazywani od razu na cenzurę postów (bo tym jest w zasadzie zatwierdzanie postów, które dostali Kamrat i Blackmaul) i banicję.
Tylko że ostatnio ciężko odróżnić kto jest kto i czy czasem nie korzysta z nieswojego konta. Wprowadzenie cenzury postów niektórym userom jak najbardziej popieram, ale z kolei nie mam pojęcia, dlaczego są to akurat Kamrat i Blackmaul...

 

- W przypadku gdy na stronie jest zastój, szukać nowych redaktorów, a nie tylko kasować tych co nic nie robią. Również, organizować otwarty nabór na redaktorów.
O, tutaj popieram w całej rozciągłości. Jakiś dopływ świeżej krwi nam potrzebny.

 

I niestety muszę przyznać rację Marmotowi co do Ciebie, PsichiX. Co jak co, ale takim zachowaniem dobrego przykładu nie dajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to racja, że na pewno nie można mówić, że KOMPLETNIE nic nie robili (chociaż są i tacy ;p), ale na dzień dzisiejszy kanał jest powiązany z większością prowokacji, więc zastanawia mnie jakim prawem dziadek (czy kto tam pisze z tego konta) może mieć pretensje o syf na forum.

 

Czemu uważasz, że syf na forum powodowany jest przez prowokacje, które i tak nie pojawiają się nazbyt często, zamiast zobaczyć że sami userzy doublepostują, piszą krótkie posty, offtopują na całego itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...