Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu nie chodzi o płacz nad banami, a o ogólną sytuację na stronie...

 

@Piczer:

To jest już post napisany po tym jak został redaktorem. Mamy na myśli jego pracę na forum przed otrzymaniem tej rangi. Przeważająca część jego postów jest w dziale Gear Studio i taka prawda jest :P . Ale to nie temat o Mimku, tylko o sytuacji na GMCLAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale to nie temat o Mimku, tylko o sytuacji na GMCLAN."

Rotfl.

Marmot, ale niestety, za względu na sytuację na GMClanie taki humor może nie być najlepszym pomysłem. Wszelaki spam i offtopic niszczy to forum :/ ...

 

A dziadkowi i yodzie gratuluje odwagi, ale te backup'y nie są tak ważne, jak aktualna sytuacja na GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa, 27.12.2008

Drogi Pentalu.

Przed chwilą miałem okazję przeczytać Twoją najnowszą wypowiedź na Forum GMCLAN. Muszę przyznać, że mnie bardzo zaintrygowała i zaciekawiła, i z tego też powodu postanowiłem napisać odpowiedź na tego posta.
Otóż, muszę na początku mojej odpowiedzi nadmienić, iż bardzo głęboko się zastanawiam, cóż Cię rozbawiło w mojej wypowiedzi bez żadnych cech humorystycznych, która brzmiała: "Ale to nie temat o Mimku, tylko o sytuacji na GMCLAN.". Jednak, jak sam wspomniałeś, nie możemy zbaczać z tematu, bo to niszczy forum. Dlatego też pragnę wyrazić głęboką wiarę, że odpowiesz na moją prośbę sprzed paru postów, o wskazanie dziecinnego posta napisanego przeze mnie. Jako osoba inteligentna, nie życzę sobie obrażania mnie bez niezbitych dowodów, dzięki którym mógłbym dane zdanie potwierdzić.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że humor jest zły, toteż ta odpowiedź jest jak najbardziej oficjalna. Nie jest ani humorystyczna, ani ironiczna. Szczerze przyznam, że pisanie takich odpowiedzi zajmuje o wiele więcej czasu, jednak skoro uważasz, że tak będzie lepiej, to postanowiłem się dostosować do Twojego zdania.

Z wyrazami szacunku,
Marmot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram założyciela tematu. W niemal każdym calu.

Tylko takie pytanie i proszę o bezwzględną szczerość: Czy osoby odpowiedzialne za zniszczenia na gmc planowały pokazać nam wszystkim jak źle dzieje się z GMC, czy to doszło z czasem?

Jakąkolwiek odpowiedź by nie była, muszę Wam przyznać rację.

Te pseudointeligentne wypowiedzi... Tak, także ja się do nich przyłożyłem i otwarcie się do tego przyznaję.

Ale doświadczyłem już powiewu "elity" na GMC w momencie, kiedy dziadekk pozwolił sobie nazwać mnie nekrofilem, bez absolutnie żadnych konsekwencji. Skoro uznałem jego słowa za obrazę, to KULTURA OSOBISTA nakazywałaby przeprosić, ale skądże znowu: siedź cicho głupi użytkowniku, nie masz władzy, nasza "elyta" zawsze ma rację.

Możecie mi mówić, że to Wasze forum, że jak się nie podoba to "fora ze dwora", tylko powiedzcie mi, czy o to w tym chodzi? Uważam, że zespół moderatorów powinien zostać zweryfikowany i ograniczony do ludzi gotowych PRACOWAĆ jako członek GMC, nie zaś nadużywać swoich uprawnień.

Będę szczery, może uznacie to za "lizanie dupy", może nie, ale na tym forum spośród tych, którzy IMO wykazali się dojrzałością i uprzejmością są Tymon, Borek, Boro Casso (jakoś tak, ksywki nie pamiętam), spyro (nie wiem czy wciąż nam towarzyszy) oraz snake. Uprzejmości zaznałem także od gnyska. Zaś co do Ranmusa... moje odczucia są ambiwalentne. Nie był wobec mnie niemiły, ani nic, ale nieco ostatnio spamuje itp. I... obawiam się, że na tym moja lista się kończy, bynajmniej więcej ludzi nie pamiętam.

 

PS Jestem userem gmc od dwóch lat... ale gościem od jeszcze więcej, bo długo nie chciałem się rejestrować. Pamiętam czasy ranma_man-a i... tamte były lepsze. GMC było wtedy "cool", a teraz jest ból...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

"Popieram założyciela tematu. W niemal każdym calu. (...) Ale doświadczyłem już powiewu "elity" na GMC w momencie, kiedy dziadekk pozwolił sobie nazwać mnie nekrofilem"

Cirno to Dziadek, taak?

 

GMC było wtedy "cool", a teraz jest ból...

Wtedy wszystko było niezorganizowane, gdy próbują nadać czemuś ramy, zawsze znajdzie się ktoś, komu się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMAL każdym calu. To, że powiedział coś mądrego (zakładając zgodność jego tożsamości) nie zmienia pewnych faktów. Obraził mnie, w dalszym ciągu ta obelga istnieje na moim profilu, i nikt nawet mu nie powiedział "słuchaj stary, źle zrobiłeś", tylko wszyscy mu przyklasnęli (większość). Cóż. Skoro tak - okej, już dawno przestałem się przejmować takimi jak on, a gdyby ktoś się nie skapnął, to temat "sądowy" miał być prowokacją, żartem i przestrogą w jednym.

 

Wtedy wszystko było niezorganizowane - nie było takiego syfu jak teraz i zmuszano ludzi do myślenia. Nie rozpieszczano gotowcami, ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale doświadczyłem już powiewu "elity" na GMC w momencie, kiedy dziadekk pozwolił sobie nazwać mnie nekrofilem, bez absolutnie żadnych konsekwencji. Skoro uznałem jego słowa za obrazę, to KULTURA OSOBISTA nakazywałaby przeprosić, ale skądże znowu: siedź cicho głupi użytkowniku, nie masz władzy, nasza "elyta" zawsze ma rację.

Po pierwsze, dziad nigdy nie mówił serio że należy do elity. Po drugie, jeśli jeszcze się nie wyryczałeś przez owego "nekrofila" to idź do mamusi i się wypłacz po wsze czasy, bo znowu robisz cyrk i pośmiewisko, hydrofilu.

 

 

Uważam, że zespół moderatorów powinien zostać zweryfikowany i ograniczony do ludzi gotowych PRACOWAĆ jako członek GMC, nie zaś nadużywać swoich uprawnień.

Raczej trudno będzie namówić Ranmusa żeby oddał admina, ale ok.

 

 

PS Jestem userem gmc od dwóch lat... ale gościem od jeszcze więcej, bo długo nie chciałem się rejestrować. Pamiętam czasy ranma_man-a i... tamte były lepsze. GMC było wtedy "cool", a teraz jest ból...

Może gdybyś zarejestrował się wcześniej nie wszystko byłoby stracone.

 

Skoro tak - okej, już dawno przestałem się przejmować takimi jak on, a gdyby ktoś się nie skapnął, to temat "sądowy" miał być prowokacją, żartem i przestrogą w jednym.

Haha, przed czym przestrogą. Przed zadawaniem się z takimi poważniakami? No tak. W takim razie więcej już nie odpisuję na twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Lol, kto powiedział, że ten serwer jest darmowy? Owszem, Ranmus nie jest jego jedynym właścicielem, ale nie korzysta z niego za darmo i w razie potrzeby nasze strony możemy przenieść na całkowicie własny serwer, ale po co?

 

Natomiast GMC zawsze było serwisem dla początkujących programistów, a nie dla specjalistów w Game Makerze. Przecież kazdy kto pracuje z Game Makerem trochę dłużej sam wpada na rozwiązania swoich problemów, lepsze lub gorsze, ale są to rozwiązania i nie potrzebuje do tego forum (widział ktoś, aby np. TeeGee pisał posta o pomoc?).

A że niektórzy wykorzystują to forum do innych celów? No cóż, nie chcieliśmy, aby GMC było tylko i wyłącznie miejscem gdzie gadamy o tworzeniu gier więc powstał dział Valhalla, czy shoutbox. Na GMC jest miejsce na luz, jak wszędzie, ale bez przesady! Co do tego, że nieraz admini łamią regulamin... przejrzyjcie forum dokładnie, zobaczcie ile postów ma ikonkę RAPORT zapaloną na czerwono i do ilu z nich wystawiono ostrzeżenia. Zobaczcie, że na większość postów jednak przymykamy oko i nie egzekwujemy regulaminu.

Najśmieszniejsze jest to, że publicznie ganicie nas za to, że nie moderujemy forum, tymczasem praktycznie każde wystawione ostrzeżenie spotyka się od razu z pretensjami i wielkim żalem z waszej strony, a nieraz i groźbami. Więc jak ma być, mamy moderować, czy nie? Bo jeśli nie kasujemy postów, to źle, jeśli kasujemy to też źle, jak przymykamy oko to źle, jak nie przymykamy to też. Zdecydujcie się może ?

Ja się absolutnie nie zgadzam z pierwszym postem i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Uczę Was, z całym szacunkiem do Waszej wiedzy, prawa i KULTURY. Nie, nie wypłakałem nekrofila i bynajmniej to już od dawna nie ten wiek kiedy się płacze - pokazuję Wam, że brak Wam szacunku do ludzi. Inny przykład? Bagno. Może i zachowywał się jak idiota (czasami, a przynajmniej w większości poznanych przeze mnie jego wypowiedzi), może i ja także się po nim przejechałem, ale nie mieliście prawa go ani razu obrazić.

 

BTW Ale zauważ dla przykładu: Gdyby dziadekk napisał mi w ostrzeżeniu po prostu "Odświeżanie starych postów" nie byłoby sprawy. A ja bym po prostu zgodnie z założeniem istnienia ostrzeżeń zreflektował się i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Uczę Was, z całym szacunkiem do Waszej wiedzy, prawa i KULTURY. Nie, nie wypłakałem nekrofila i bynajmniej to już od dawna nie ten wiek kiedy się płacze - pokazuję Wam, że brak Wam szacunku do ludzi
to jest slang internetowy, którego nie zrozumiałeś. Trzeba troche się orientować, jak chcesz przebywać w takim towarzystwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Uczę Was, z całym szacunkiem do Waszej wiedzy, prawa i KULTURY.

 

Nasi rodzice sami zajmują się wychowaniem nas i uczeniem bez twojej pomocy. No chyba że chcesz nas adoptować.

 

to jest slang internetowy, którego nie zrozumiałeś. Trzeba troche się orientować, jak chcesz przebywać w takim towarzystwie.

 

nekrofilia - slang internetowy? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Uczę Was, z całym szacunkiem do Waszej wiedzy, prawa i KULTURY.

Wtedy wszystko było niezorganizowane - nie było takiego syfu jak teraz i zmuszano ludzi do myślenia. Nie rozpieszczano gotowcami, ani nic.

Kultury wtedy, moim skromnym zdaniem, brakowało. No i spora część osób sobie z tym myśleniem nie radziła. Dzisiaj, gdy ktoś głupoty gada publicznie, -bach!-, zostaje mu to pokazane. To jak leczenie chorych osobników w stadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulz, skoro dostaliście bana i siedzieliście na gmclanie wyłącznie po to, żeby spamować, to po co teraz płaczecie?
Napisałbym to samo, gdyby nie to, że musiałem wyjść. Dlaczego, do cholery, tak przejmujecie się sytuacją na GMClanie, skoro w ogóle Was nie obchodzi ta strona? Wnosicie do portalu naprawdę mało co, więc jeśli sobie zwyczajnie pójdziecie, absolutnie nikt nie będzie za Wami płakał. Ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć Marmota, który poprzez swój długoletni wkład w rozwój serwisu ma prawo wyrazić niezadowolenie, ale banda ircowiczów rozwalająca forum prowokacjami nie powinna mieć w ogóle głosu. Bawicie się w jakichś Rycerzy Sprawiedliwości walczących ze Złymi Adminami i próbujecie postawić się w roli biednych ofiar GMClanowego burdelu do którego sami się przyczyniliście, i to w największym stopniu. Może mam przypominać, od czego się to wszystko zaczęło? Z czyjego konta została wywalona do kosza połowa tematów?

 

Do reszty użytkowników, którzy mieli tutaj jakieś obiekcje: żeby żądać szacunku, trzeba go też okazywać innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no nie wiem jak to nazwać. Chodziło ci o necroposting a nie o to ze koles sie zabawia z trupami.

 

A tu chodziło o nekrofilię właśnie, a nie nposting.

 

@Dark: Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cirno: masz pretensje ze w shoucie pisalem w tak idiotyczny sposob? czlowieku, a jak ja mialem pisac zebys po prostu zakonczyl temat? mnie nie interesuje twoje zdanie, ani reszty halpowiczow bo jak wiadomo robicie tylko syf i nic innego. ze niby zrobiliscie akcje wywalenia forum do kosza, tylko po to by udowodnic ze gmclan jest bezbronny z braku backupa? bardziej zalosnej wymowki w zyciu nie widzialem.. a nie, pewne 12 letnie dziecko podobnie raz sie tlumaczylo. tak jak zostalo juz wspomniane: po jaka cholere tu dalej siedzicie i zatruwacie forum i wogole caly serwis swoimi cyrkami, skoro macie gleboko w 4 literach co sie tu dzieje. chcecie aby forum bylo lepsze i bez trolli? to wypad z baru bo ja nie zamierzam tolerowac debilnego zachowania! -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...