Skocz do zawartości

C.O.D.E.X


Bosu

Rekomendowane odpowiedzi

fabuła jest wielo wątkowa i wszystkie wątpliwości jakie mieliście rozwiązują się w grze poza tym nie myślałem nad fabułą aż tak żeby dopracowywać szczegóły nie które elementy pewnie się zmienią ale narazie zajmuję się programowaniem

a tak btw. jak ktoś chętny na grafika to pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka. nikt nie rodzi sie grafikiem

 

Własnie, grafikiem sie nie rodzi, staje sie nim poprzez cwiczenia i rysowanie, bo nawet jesli ktos odziedziczył talent do rysowania grafiki a o tym nie wie to mozna tego kogos nazwac grafikiem?

 

 

Co do gry zapowiada sie ciekawie :) trzymam kciuki i czekam na testowe wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły to można ją bardziej rozbudować.

w kopalni nastąpił wybuch

No fajnie, ale co spowodowało (lub kto) ten wybuch. Tutaj na przykład możemy się dowiedzieć dlaczego Azja przeniosła się na Grenlandię i jakich ma wrogów. Czyli to wygląda tak:

Azja coś tam zrobiła i jakiemuś państwu (lub organizacji) się to nie spodobało. Azja chce się pozbyć owej organizacji budując (co oni tam budują?). Niestety zagrożenie było zbyt wielkie i przenoszą się na Grenlandię. Przeciwnik nie może dopuścić aby Azja zbudowała (co oni tam budują?) i niszczy to co jest najważniejsze czyli kopalnia. To zapoczątkowało reakcję łańcuchową i tak powstał... nie Czokapik tylko Strefa Ziroł.

 

Jeżeli dobrze przemyślisz fabułę to starczy ci jej na senquele. Spójrzcie na Half-Life. Jedna fabuła, a ile gier powstało? Pierw graliśmy Gordonem, potem Barneyem i gościem z HECU.

 

Mam nadzieję że pomogłem tymi wskazówkami. Pozdro i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

konflikt pomiędzy państwami to niezły pomysł!

miałem zamiar wprowadzić różne jakby "organizacje" (inżynierzy,sztab,itd) i jedną z nich może być to "dobre"

państwo!

dzięki :thumbsup:

jeśli macie więcej takich wskazówek to piszcie!

a. wybuch spowodowały niewłaściwie składowane odpady radioaktywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby gra była dłuuuga... w sensie, żeby się w nią grało mniej więcej od 6 do 12 h tongue2.gif

 

No tak ale coż z tego jesli moze byc długa a wogole nie bedzie wciagać gracza, a grając w nią bedzie sie odczuwać wieczną monotonnosc?

Postaraj sie aby gra była dosc dynamiczna nie tylko w akcjii ale tez i w fabule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ty mam już misję że musimy rozstawić specjalne czujniki ale chińczyki bombardują nas albo że idziemy do opuszczonej osady a po drodze ze śniegu wychodzą wielkie maszyny (podobne do drednotów z dawn of war) kroczące i my musimy wiać na drugą stronę rzeki

UP@

nie tego nie będzie ale będzie można sobie wybrać profesje (szpieg,kierowca,snajper)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...