Skocz do zawartości

Kariera gangstera


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
wiecie co dzieuje bardzo za odpowiedź chamy jedne

1) Bierzesz jakiś przykład, praktycznie nic nie zmieniasz i się pod nim podpisujesz.

2) Nie umiesz pisać prostych rzeczy, które powinieneś, ponieważ przykład sugeruje, że zrobiła go bardziej zaawansowana osoba niż ty.

3) Cały czas pytasz o to i tamto jak cośzrobić, ile twojego wkładu jest w tą grę?

 

Wniosek: Nie umiesz robić gier, nie nadajesz siędo tego. Znajdź sobie inne hobby. I jeszcze śmiesz nazywać ludzi chamami, bo nie odpowiadają? A co to, jakiś obowiązek jest? Ostrzeżenie. Jeszcze raz coś takiego i wylatujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak zrobić żeby player znikał a potem się pojawiał bo zrobiłem kible i teraz jak do nich podchodzę player stoi sobie a kibel się zamyka a ja chcę żeby jak player podejdzie do kibla to znika później się pojawia

 

acha bym zapomniał nie może być speed=0 bo on ma się obracać i jechać dalej

żeby się obracał już zrobiłem tylko że czasami się zdarza że samochód wjedzie jeden w drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha co do shifta to temu wyskakuje błąd bo nie ma pliku mod.txt ponieważ możecie robić mody do gry wystarczy napisać kod w gmlu wsadzić do pliku mod.txt i wtedy jak wciśniesz shift wyjdzie ci twój mod

 

acha jak byście zrobili jakiś fajny mod to prosiłbym o wstawienie jakbyście mogli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić moda ... trzeba mieć udostępniony kod źródłowy gry ... a przynajmniej liste z nazwami obiektów i sprite'ów... Poza tym ta gra jest jeszcze za bardzo niedopracowana żeby komuś się chciało to robić. Ale przynajmniej zaczynasz sam nad nią pracować, więc plus za to dla Ciebie :thumbsup:. Co do wchodzenia do samochodzów to proponuje wykorzystać funkcje instance_nearest() i zrobić aby ludek po wciśnięciu entera zaczął iść w kierunku najbliższego samochodu i jak się zbliży już wystarczająco to niech wtedy wsiądzie, bo mi się jak dotąd nie udało wsiąść do auta :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byście mogli to napiszcie jakieś pomysły co dorobić bo mi się wyczerpały

 

acha spis objektów:

obj_ammo - amunicja spadająca po strzale

obj_blood - krew

obj_bullet - pocisk

obj_car2 - samochody stojące przy chodnikach

obj_dead - trup

sr - rozwalony samochód

sr1 - rozwalony motor (ale to dotyczy wersji 1.2)

obj_handgun - pistolet

obj_machinegun - pistolet maszynowy

obj_npc - człowiek

obj_player - player

obj_car3 - samochody jeżdżące

MOTOR - motor

obj_tree - drzewo

obj_building - budynek

kibel męski - tak jak pisze

kibel męski2 - 2 kibel męski (bo są 2)

kibel męski zajęty - tak jak pisze

kibel damski zajęty - tak jak piszę

kibel damski wolny - tak jak piszę

motylek - tak jak piszę

 

to objekty które was interesują bo menu i inne bzdety was nie interesuję

acha mod jest wsadzony w playera więc w samochodzie nie działa

i prsosiłbym o przesyłanie modów do mnie na email nitka111@vp.pl wsadzanie na uploader lub wpisywanie tutaj kodu źródłowego

 

 

Nowa strona Kariery Gangstera!!! http://www.KarieraGangstera.z.pl jest tam nowa wersja gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to objekty które was interesują bo menu i inne bzdety was nie interesuję

 

I tu chodzi o to że moddera interesuje WSZYSTKO, WSZYSTKO!!!!!!!! Wyobraź sobie jakby zrobili Multi Theft Auto znając dane tylko obiektów w grze? Muszą też trochę poznać engine gry, jak działa itp. (oczywiście Rockstar tych danych nie udostępnił, ale dla chcącego nic trudnego aby te wszystkie dane zgromadzić, choćby z już skompilowanego programu [ew. jeszcze zdeassemblerowanego]) Więc dla ułatwienia życia takiemu twórcy modów postaraj się dać jak najwięcej danych, choćby o najmniej interesujących rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrobiłem taką gre ale ja naprawde coś w niej zmieniłem :) i niema wniej wielu błędów a pozatym to to jest moja pierwsza gra od 2 lat a kariere gangstera oceniam na 1-/10 !! moją gre bym ocenił na 3/10 :D w KG niema misji i to jest jeden z największych buluw ... ehhh Zamieszczam tu swoją produkcje niejest ona dopracowana ale niebędę się tutaj usprawiedliwiał że to alfa albo beta bo i tak już do niej niewruce teraz już robię gierki 3 D :P muza jest troche denna ( z dooma) uważam że techno do niej niepasuje. Jak robiłem wille tą do której idzie wejść to już mi się niechciał dlatego wygląda tak fatalnie a i idzie wchodzić i wychodzić (prawda z trudem) no i niezmieniłem broni na samym początku gry wciśnijce "Q" to uruchomi gre na dobre :) w grze jest moje ośedle :) (gra nieposiada menu)

 

Cholera załącznik jak zawsze mie niedziła no i email też jak co to mogę przesłać na gg :) 7815080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co się kłócicie :P Ale obecna Kariera Gangstera no to jednak jest klapa, trzeba było poczekać trochę zanim wrzucisz ją, no ale cóż czekam na wersje bez błędów.

 

P.S. Każda gra ma błędy lub by można coś poprawić, gry bez błędów nie istnieją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...