Skocz do zawartości

Orion 2012...


Grabarz

Czy wierzycie w koniec świata w 2012r?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzycie w koniec świata?

    • Tak, wierzę
      9
    • Może nadejdzie...
      16
    • Nie, to niemożliwe!
      15
    • Niewiem...to bez sensu
      9
  2. 2. Czy myślicie, że można się przed tym uchronić?

    • Tak, można
      14
    • Nie, to niemożliwe
      14
    • Jak ktoś umie, to tak
      11
    • Niewiem...
      10
  3. 3. Czy ten temat jest potrzebny? :D

    • Tak
      7
    • Nie
      42


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam nadzieję, że po końcu świata, zostanę jedynym przedstawicielem płci męskiej na Ziemii zdolnym do rozrodu z mnóstwem osób płci przeciwnej, które przeżyją :] . A ta bajeczka o 2012, to wątpię i to szczerze, że jest prawdziwa. Prędzej sami sobie zgotujemy zniszczenie całej populacji, niźli natura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sie Flaque, madry czlowiek, Bóg nas widzi, i bedzie widzial, ale aby zobaczyc kiedy zginiemy sprawdza tylko wtedy kiedy chce, pisalem o tym, lecz niestety nic nam nie powie...

Moze on n am jednak omoc w trodnych sytuacjach, jesli go o to poprosimy, ale wtedy to powinnismy brac powaznie, bez samolubnosci.

Tak skonczylismy rozmowe o Bogu, wytlumaczenie tego temat :

-Nie da sie zobaczyc w przyszlosc, tylko Bóg potrafi

-2012? mozliwe tak samo jak 2011

-Zginiemy? nie wszyscy

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skonczylismy rozmowe o Bogu, wytlumaczenie tego temat :

-Nie da sie zobaczyc w przyszlosc, tylko Bóg potrafi

-2012? mozliwe tak samo jak 2011

-Zginiemy? nie wszyscy

Dziekuje.

Dajże już człowieku spokój temu staruszkowi. Mieliśmy rozmawiać o końcu świata, a nie słuchać Twoich pseudociekawych teorii na temat Boga.

 

Zaskakują mnie ludzie, którzy ślepo wierzą w katastrofę spowodowaną przebiegunowaniem Ziemi. Wystarczy trochę pogrzebać (albo po prostu otworzyć Wikipedię ;x) żeby odkryć, że jest to kompletna bzdura.

- Przebiegunowanie to proces długofalowy. Myślicie, ze bieguny tak po prostu przeskoczą z miejsca na miejsce w ciągu jednego dnia? Nie, na to potrzeba kilku dobrych tysięcy lat. Rzeczywiście, aktualnie przebiega ten proces, ale naukowcy szacują, że zakończy się on bodajże w okolicach 3000-4000 roku.

- ...i właśnie wtedy ma nastąpić chwilowy zanik pola magnetycznego, co spowoduje jedynie zwiększenie ilości promieniowania i problemy z pracą niektórych urządzeń. Tak więc nawet, jeśli miałoby się to stać w naszych czasach, nie grozi nam żadna katastrofa, a tym bardziej koniec świata.

 

W tym wypadku nawet osławione "fakty z Wikipedii" (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi) są bardziej wiarygodne, niż debilizmy wypisywane na wszystkich stronach Armageddon 2012 i superdurne relacje na temat Pani Krystyny "jasnowidzki, która podczas kolejnej inhalacji grzybkami ujrzała pęknięty kubek i dwa patyki układające się w pentagram z własnoręcznym podpisem Lucyfera, co zaraz zostało zinterpretowane jako zwiastun końca świata i inwazji Obcych na Afrykę, z naciskiem na to pierwsze.

 

Wzięliby się do roboty, zamiast wymyślać takie pierdoły. ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro majowie przewidywali koniec świata na 2012 , to czemu niby nie przewidzieli swojej śmierci,hę?

 

EDIT:

baj de łej,skoro grabarz tak wierzysz w swojego pana boga jezusa chrystusa itd. to wytłumacz mi to,prawie co kraj to inna religa oraz zależne jest to od wieku.Rzymianie itd. mieli po kilkanaście bogów,teraz jest chrześcijaństwo,buddyzm itd. więc jest tego sporo i teraz każda religia mówi "TYLKO NASZ BÓG JEST PRAWDZIWY!!"

Jeżeli komuś pomaga to przejść przez życie to spoko,niech sobie wierzy.

A teraz taki sprawdzony trick (przeze mnie)na to że boga nie ma :

Lekcja religii w podst.

ja:Czy są duchy?

katechetka: nie ma

na następnej lekcji

ja:kim jest bóg

katechetka:dobrym duchem

 

lol,później zacząłem z nią o tym gadać to mi pałę prawie wstawiła że chodzę na religie a się wypieram wiary czy coś takiego lol

 

EDIT2:

Aaa i mały dowód

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia

 

Przyjmuje się, że na świecie istnieje ok. 100 tys. religii i wyznań.

Cytat z wikipedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidzieli. Pobudowali schrony w trójkącie "bermuckim", zmutowali i stali się kanibalami jedząc załogi statków.

 

ed:

Przyjmuje się, że na świecie istnieje ok. 100 tys. religii i wyznań.

ALE TYLKO NASZA JEST PRAWDZIWA! ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie religie na świecie zakładają szukanie Boga przez człowieka. Chrześcijaństwo jest jedyną religią zakładającą, że Bóg zszedł do ludzi i to wyróżnia je spośród innych (pomijając sekty, w których każdy się Mesjaszem ogłasza). Po drugie skoro masz dowód na brak istnienia Boga w postaci wypowiedzi swojej pani od religii to rzeczywiście przygniotłeś moją wiarę do muru ;[ Jestem wstrząśnięty. Po trzecie nikt nigdy nie mówił, że każda religia wyznaje innego Boga (Allach to ten sam Bóg co nasz) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swiecie jest 1 Bóg, Biblia, dosyc ciekawa lekturka, zostala juz kilka razy potwierdzona PRAWDZIWA ksiego od Boga, Jahwe, tez ja ktam pisze, inne religie powsaly w skutku prob Szatana ktory teraz probuje nas skierowac przecowko Bogu, np. Koran, (biblia islamczykow, jakby ktos nie wiedzial) ma bardzo duzo zapozyczonych tekstow z Biblii, plus male dodatki od Muhhameda (p.b.u.h*)

*Tsza szanowac inne religie :D

peace be upon him

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Grabarzu, czy Bóg nie pozwala ci myślec logicznie? Zobacz coś ty napisał - "według mnie [...] nikt mi nie wmówi". Widzisz jakikolwiek sens w tej wypowiedzi?

 

Zauważ też że pozwolił mu myślec również nielogicznie, a logika niczym nie różni sie od absurdu, toteż - niech ludzie myślą co chcą, najlepszym testem tego czy mieli oni racie będzie obserwowanie tego co sie stanie

 

Btw: temat bez sensu, nawet jeżeli bedzie koniec świata - to czy dyskusja o tym na gmclanie przyczyni sie do uratowania choć jednego człowieka ;p ? Imo bezsęsó (błąd celowy ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swiecie jest 1 Bóg, Biblia, dosyc ciekawa lekturka, zostala juz kilka razy potwierdzona PRAWDZIWA ksiego od Boga, Jahwe, tez ja ktam pisze, inne religie powsaly w skutku prob Szatana ktory teraz probuje nas skierowac przecowko Bogu, np. Koran, (biblia islamczykow, jakby ktos nie wiedzial) ma bardzo duzo zapozyczonych tekstow z Biblii, plus male dodatki od Muhhameda (p.b.u.h*)

*Tsza szanowac inne religie :D

peace be upon him

Mogę zobaczyć jakiś odnośnik do źródła "potwierdzającego" boskie autorstwo Biblii?

 

I jeszcze jedno... Kim do cholery są islamczycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tacy mądrzy jesteście, panie Woocku, panie ktośtam, udowodnijcię, że nie macie wolnej woli... Moje twierdzenia jest tak samo prawdą jak wasze.

 

W ogóle takie coś jak koniec świata będzie np. przez uderzenie meteorytu w Ziemię, wypalenie się Słońca (kilka mld lat) itepe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wierzę w Boga(jestem katolikiem :P), ale nie wierzę np. w opętanie przez złe duchy(no bo to wymysł człowieka wg. mnie)

W koniec świata 2012 kiedyś wierzyłem, bałem się go jak dziecko, ale przestałem wierzyć bo to bez sensu, Majowie nie wyznaczyli daty końca świata, tylko końca swego kalendarza, w Apokalipsie jest że w każdej chwili koniec świata może nastąpić. Nawet teraz.

 

Z naukowej strony wygląda to tak, za około 5 miliardów lat Słońce zacznie wygasać i tracić energie wówczas pochłonie Ziemię i ją spali, później stopniowo zamieni się w białego karła, a wszystko z Ziemi zniknie, nie będzie nic tylko Ziemia skamieniała będzie. Ale prędzej ludzie się pozabijają.

 

Bodajże nasz Wszechświat mógł się narodzić z poprzedniego Wszechświata(gdzieś w gazecie czytałem) mogło być kilka takich Wszechświatów przed nami.

 

Kolega mi też mówił że w około 2080 uderzy meteoryt w Ziemię i wszyscy wyginą.

 

Może także powstać 3 wojna światowa i co wtedy?? Będzie tragedia też nie przeżyjemy albo nieliczni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...